دانستنی های جنسی

آموزش در آغوش گرفتن همسر

در آغوش گرفتن همسر

در این مطلب از سایت خرید کاندوم و لوازم زناشویی کاندوم استار قصد داریم شما را با شیوه های در آغوش گرفتن هسر خود بیشتر آشنا کنیم. اولین چیزی که یک زن و مرد در زندگی به آن نیاز دارند، احساس آرامش و وجود محبت میان شان می باشد. ایجاد محبت و نشان دادن آن به همسرتان کار دشواری نیست. برای مثال شما می توانید با در آغوش گرفتن همسرتان از کاهش میل جنسی او جلگیری کنید.نزديک بودن شما به همسرتان باعث میشود شما صدها فرصت براي در آغوش گرفتن یکدیگر داشته باشید. در آغوش گرفتن زن و شوهر توسط یکدیگر کاری بسیار محبت آمیز و قابل توجه می باشد. به عنوان مثال شما روزهایی را در نظر بگیرید که هر یک از زوجین دور از هم براي یک سفر کاری دور از یکدیگر زندگی مي کنند و زمان را سپری می کنند؛ در چنين حالتی پس از گذراندن یک روز خسته کننده چه کاری می توانند انجام دهند؟ تنها می توانند با یکدیگر مکالمه تلفنی داشته باشند و یا این که از طريق ایمیل و شبکه های اجتماعی از یکدیگر آگاه شوند.

به همین دلیل باور داریم که چنين ارتباطی نمی تواند انرژی که یک رابطه نزديک به آنها مي دهد برایشان آماده کند. حال زمانی را در نظر بگیریدکه همسر شما بعد از یک روز بد و سخت کاری با کوله باری از فشار روحی روانی ایجاد شده برایش به چه چیزی نیاز دارد؟ قطعا به همراهی و دلگرمی های همسرش و اینجاست که شما در نقش خودحالا به عنوان زن و یا شوهر باید اثرات در آغوش گرفتن را بدانید و با روش های در آغوش کشیدن آشنا باشید.

راه های گوناگون بغل کردن

قطعا سبک و مدلی که شما یک نوزاد را در آغوش می گیرید با سبک در آغوش گرفتن دوستی که از برد بازي تیمش شاد است بسیار متفاوت خواهد بود.

پس به همین سبب قطعا در آغوش گرفتن همسرتان در موقعیت های متفاوت نیز، باید متمایز باشد و هر مدل در آغوش گرفتنی می تواند حس خاص و قدرتمندتری را انتقال دهد.

دانستن این راه ها و استفاده به جا و مناسب از آن ها باعث پر رنگ شدن روابط زناشویی میان تان خواهد شد و از این رو می تواند به میزان قابل توجهی روی زندگی شما تاثیر بگذارد.

قرار دادن بازو ها دور همسر:

در این وضعیت پا ها و سینه های آقا و خانم با یکدیگر کاملاً در تماس قرار گرفته و بدین ترتیب بر روی حس نزدیکی تأکید ميکند . در این روش معمولاً فرد بلند قدتر بازوان خود را دور کمر فرد کوتاه قدتر قرار ميدهد در حالیکه فرد کوتاهتر دستان خود را دور گردن فرد بلندتر حلقه می کند.

استفاده درست از دست ها:

اگر دست شما به صورتی قرار گرفته است که دور کمر همسرتان حلقه شده است، میتوانید از آنها براي نوازش کمر همسرتان استفاده کنید. اما اگر دست هایتان را دور گردن طرف مقابل حلقه نموده اید هم میتوانید براي چنگ زدن ارام به مو های وی به گونه ای که ناخوش‌آیند نباشد استفاده کنید.

حرکت در حین آغوش:

در این روش شما می توانید با در آغوش گرفتن همسرتان اگر می توانید با او حرکت کنید و اینگونه به تایم آغوش گرفتن خود هم بیفزایید و همچنین می توانید از ترکیب موارد ذکر شده در بالا نیز استفاده کنید.

برقراری تماس پیشانی به پیشانی:

ایجاد تماس با صورت بین زوج ها بیانگر صمیمیت زیاد میان آن ها میباشد. در این شیوه میتوانید سر خود را بعد از برقراری تماس به دو طرف صورت فرد منتقل کنید و بینی خود را به بینی شخص مقابل خود بمالید و همچنین با اضافه کردن لمس در ناحیه های گردن و قفسه سینه بر ميزان رابطه عاشقانه خود بیافزایید.

در آغوش گرفتن همسر

فاصله گرفتن به آرامی:

زمانی که قصد جدا کردن همسرتان از آغوشتان را داشتید به یاد داشته باشید این کار را به آرامی هر چه تمام تر انجام دهید و تا جای ممکن، به عنوان مثال با گرفتن دست وی در دست هایتان تا آخرین لحظه و یا شیوه های ديگر به برقرار ماندن تماس فیزیکی کمک کنید. این زمان بهترین لحظه براي برقراری تماس چشمی و تبسم زدن به همسرتان و انتقال حس خشنودی می باشد.

در اغوش گرفتن شانه به شانه:

شاید این مدل از در آغوش گرفتن را بسیار تجربه کرده باشید این مدل از در اغوش گرفتن در موقع راه رفتن اتفاق می افتد و به این صورت انجام ميشود که زوجها به آرامی در کنار هم راه میروند و دستان خود را دور شانه ها و یا کمر هم قرار می‌دهند و گاهی با لمس کردن و یا فشار ملایمی روند را از تکرار و یکنواختی بیرون ميکنند.

در اغوش گرفتن فشار دادنی: 

بغل کردن فشار دادنی یا گرفتنی مدل دیگری از در آغوش گرفتن همسر به حساب می آید که در آن همسر از پشت سر به فرد مقابل خود نزديک ميشود و دست هایش را دور کمر وی حلقه ميکند و فشار ملایمی به وی وارد ميکند(شاید در این مدل شخص آغوش گیرنده با حرکت های ریزی به چپ و راست این کار را همراه کند) که این کار می تواند حس مثبتی را به طرف مقابل وارد کند. 

در آغوش گرفتن آرامش بخش:

در این وضعیت علاوه بر تماس بدنی کلماتی که نشانگر اوج علاقه و حس مثبت شما نسبت به طرف می باشد را بیان کنید و بطور آرام یکدیگر را نوازش ميکنند این عمل تأثير در آغوش گرفتن را چند برابر مي کند.

البته قطعا می دانید که زوجین می توانند از مدل های ديگر در آغوش گرفتن هم استفاده کنند و یا چه بسا این مدل های ذکر شده را بصورت ترکیبی استفاده کنند و خشنودی خود را به طرف مقابل منتقل کنند و همچنين لازم به یادآوری است که علاوه بر انواع و اقسام راه های بغل کردن و در آغوش گرفتن در بیداری، ما میتوانیم در هنگام خوابیدن هم با روش ها و به سبک های خاصی همسر خود را در آغوش بگیریم و این پیوند عاشقانه را محکم و محکم تر کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *