دانستنی های جنسی

آیا به کاندوم حساسیت دارید؟

این بار تیم کاندوم استار در این مطلب قصد دارد در مورد حساسیت به کاندوم لاتکس توضیحات بیشتری به شما ارائه دهد تا برای خرید کاندوم به مشکل بر نخورید. میزان حساسیت به کاندوم لاتکس در بین افراد کم است اما با این وجود چند نکته مهم درباره افرادی که به کاندوم حسایست دارند بیان می کنیم.

1- اگر به ندرت از کاندوم های لاتکسی استفاده کنید احتمالا مشکلی را تجربه نخواهید کرد. اما استفاده مکرر آن باعث عکس العمل پوست مثل خارش، تاول و قرمزی می شود.

2- اگر شما مردی هستید که از حساسیت به کاندوم لاتکسی رنج می برید، ممکن است بعد برقراری رابطه جنسی و استفاده از کاندوم ، سوختگی در ناحیه تناسلی را تجربه کرده باشید.

حساسیت به انواع کاندوم

3- اگر شما خانم هستید و تجربه سوختگی اندام تناسلی تان در استفاده از کاندوم لاتکسی دارید، این خود می تواند نشان دهد حساسیت به کاندوم در شما وجود دارد.

4- در بیشتر موارد احساس خارش شدید است. در زنان احساس خارش اطراف اندام جنسی ایجاد می شود و در مردان در بنیان مردانگی ایجاد می شود. اگر شخصی از این شرایط رنج ببرد و از راه دهان ارتباط جنسی برقرار کنند، ممکن است روی لبها و زبان و حتی گلو شریک جنسی نیز اتفاق بیافتد و تاثیر خود را بگذارد.

5- بدانید که گاهی اوقات خارش در پی سوختگی اتفاق می افتد و ممکن است اندام قرمز به نظر برسد. اندام را نخارانید چون ممکن است بدتر و ملتهب تر شود.

6- در برخی موارد روی پوست تاول ایجاد می شود، این نتیجه تلاش سیستم ایمنی بدن در مقابل محافظت پوست از حساسیت است. پزشکان بر این باورند که تاول را هیچ وقت نباید ترکاند.

7- اگر این واکنش به وجود آمده شدید باشد، نشانه های دیگر مثل درد قفسه سینه، ضربان تند قلب، نفس نفس زدن و ورم لب می تواند اتفاق بیافتد که در برخی مواقع مرد برای درمان سریع باید راهی بیمارستان شود.

حال این سوال پیش می آید که حال که میتواند کاندوم لاتکسی ایجاد حساسیت کند؛ راه حل برای استفاده از کاندوم چه خواهد بود؟! حساسیت به کاندوم لاتکسی قابل درمان نیست. پس بهتر از از کاندوم هایی استفاده کنید که مواد تشکیل دهنده آن ها لاتکس نیستند مانند کاندوم های ساگامی که از پلی اورتان در ساختن آن ها استفاده میشود. این کاندوم ها از جنس پی اورتان بوده و کاملا بدون بو هستند و هیچ گونه حساسیتی برای هیچ شخصی به وجود نمی آورند و همچنین ساگامی تنها برند کاندوم وارداتی در ایران می باشد.

کاندوم ساگامی

کاندوم ساگامی تحت هیچ عنوان ایجاد حساسیت نمی کند.

اگر یکبار کاندوم ساگامی را تجربه کنید، دیگر به سمت هیچ کاندوم و هیچ برندی نخواهید رفت. فروشگاه زناشویی کاندوم استار ارائه دهنده انواع کاندوم ها از جمله ساگامی در بسته بندی تک عددی، دو عددی و چهار عددی در ایران می باشد. با ساگامی همه چی رو به طور طبیعی تجریه کن.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

2 نظر در “آیا به کاندوم حساسیت دارید؟

 1. حیدر قهرمانی گفت:

  سلام بنده خواهان خرید کاندوم ساقامی اورجینال ضد حساسیت می باشم لطفا بفرمایید چگونه خرید کنم

  1. کاندوم استار گفت:

   سلام عرض ادب
   این محصول در حال حاضر وارداتش متوقف شده و موجود نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.