دانستنی های جنسی

ارضا شدن زن و نشانه‌های آن

ارضا شدن زن

ارضا شدن زن در زمان آمیزش با همسر، از موضوعات مهم زندگی زناشویی می باشد؛ چرا که اگر خانم‌ها در زمان نزدیکی به ارگاسم نرسند ممکن است حس عدم رضایت را به زندگی مشترک خود تسری دهند و این موضوع باعث می شود نتوانند زندگی خوبی را سپری کنند. ارضا شدن مرحله‌ای لذت بخش از رابطه‌ی جنسی است که در آن تغییرات فیزیولوژیک مثل برآمده شدن نوک پستان‌ها و تجمع خون در کلیتوریس اتفاق می‌افتد. برای ارضا شدن خانم ها روش های زیادی وجود دارد، یکی از این روش ها استفاده از کاندوم فضایی می باشد؛ کاندوم های فضایی از دسته کاندوم خاردار می باشند و با در برداشتن خارهای بسیار درشتی که بر روی سطح بدنه و نوک کاندوم طراحی شده است؛ می توانند به خوبی هنگام آمیزش خانم ها را به اوج لذت جنسی برسانند.

کمک به ارضا شدن زن

همواره ارضا شدن زن و رسیدن او به اوج لذت جنسی با نشانه هایی همراه بوده است. این نشانه ها، هم نشانه های فیزیکی و هم نشانه های روانی را در بر می گیرند و می توان نتیجه گرفت زمانی که این نشانه ها بروز پیدا می کنند ، می توان اطمینان یافت که به مرحله ی ارگاسم و یا همان برانگیختگی جنسی رسیده است. از جمله این نشانه ها می توان به تغییر رنگ سریع لبه های واژن، انقباض واژن، افزایش شدت نبض واژن و سفت شدن نوک سینه ها اشاره کرد.

ارضا شدن زن تا حدی به وضعیت روحی و روانی خانم ها مرتبط است؛ که ممکن است پس از رسیدن به ارگاسم، احساساتی شوند و حتی شروع به گریه کردن بکنند. در این هنگام شما به عنوان یک شریک جنسی نباید اصلا نگران شوید، زیرا او به دلیل رسیدن به نقطه اوج دچار ضعف شده استو مانند بچه ها گریه می کند. گاهی هم ممکن است خانم ها در رابطه جنسی به خواب فرو بروند، از این بابت هم نگران نباشید؛ زیرا این کار هم یکی دیگر از نشانه های ارضا شدن زن می باشد. شما در آن هنگام می بایست او را در آغوش بگیرید و نوازش کنید. تا با این کارتان باعث کسب رضایت جنسی کامل از طرف او شوید. ارگاسم و نوازش همسرتان پس از آن می تواند کلید خوش بختی شما باشد.

ارگاسم بانوان

از نشانه های خاصی که کمتر به آن در مطالب علمی اشاره شده است، این است که پس از ارضا شدن زن، پاهای او می لرزد. اگر خانم تان قصد دارد بعد از رابطه بلند شود و آن تغذیه مورد علاقه شما را که برایتان آماده کرده بود را بیاورد، تا آن را نوش جان کنید؛ اما او قادر نیست به آسانی راه برود؛ اصلا نگران نباشید، زیرا این مورد نشان می دهد، شما به درستی هر چه تمام کار خود را انجام داده اید. پس چنانچه او نیاز به زمان کوتاهی دارد تا بتواند برای نظافت به حمام برود و آن ساندویچ عالی را که انتظارش را می کشیدید برایتان درست کند، می توانید با خاطری جمع از این که کارتان را خوب انجام داده اید به استراحت بپردازید.

از نکاتی که بعد از ارضا شدن زن، باید بدانید این است که اگر خانم تان بعد از به ارگاسم رسیدن، رویش را برگرداند و به خواب فرو رفت، از این بابت ناراحت نشوید. با اینکه اغلب می گویند این مورد یکی از مواردی به حساب می آید که اغلب برای آقایون اتفاق می افتد اما این امکان وجود دارد که خانم تان هم بعد از رابطه چرتی بزند تا صدمات وارده از سمت شما را جبران کند. در این حالت بهترین کار این است که شما نیز دست هایتان را دور او حلقه کرده و همانند او بخوابید. شما هم انرژی بسیاری را از دست داده اید.

خوابیدن بعد از ارضا شدن زن

همچنین اگر همسرتان بعضی وقت ها بعد از ارضا شدن گریه می کند؛ او ناراحت نیست یا اذیت نشده است. ارگاسم در زنان چنان موجی از احساس با خود به همراه می آورد که او شروع به گریه کردن می کند. در هر صورت شما کارتان را به خوبی انجام داده اید.

نفس نفس زدن هم یکی دیگر از علامت هایی می باشد که کمتر از آن یاد شده است. هنگامی که خانم تان نفس نفس می زند و از طرفی حس می کنید جریان خون در بدن او زیاد شده است، باید بدانید بدن او برای رساین به ارگسام بسیار آماده شده است و احتمالا در صورتی که این وضعیت ادامه پیدا کند؛ طی چند دقیقه بعد از آن ارگاسم اتفاق خواهد افتاد.

از دیگر نشاشنه های ارضا شدن زن این است که بعد از رابطه نمی تواند درمورد رابطه جنسی حرف نزند. اگر بعد از رابطه شروع به صحبت کردن بی اراده در مورد زمان برقراری رابطه کرد، شما می توانید متوجه شوید که خوبی او را به ارگاسم رسانده اید.

و اما ارضا شدن زن یک نشانه بسیار بزرگ و نمایان دارد و آن هم لبخند رضایتی می باشد که بعد از ارضا شدن خانم ها بر لب دارند و این خود زیباترین لبخندی خواهد بود که آن ها زده اند و آن را فراموش نمی کنند و تنها دلیل آن تشکر از شما می باشد. این رصایت باعث خواهد شد برای برقراری رابطه بعدی لحظه شماری کنند.

ارضا شدن زن

و در نهایت به عنوان پیشنهاد نهایی از طرف کاندوم استار باید بگوییم از هوش تان برای داشتن رابطه عاشقانه تر استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برای زنان تحریک ذهنی به اندازه تحریک احساسی حائز اهمیت است. یک یادداشت عاشقانه، تماسی تحریک کننده از محل کار و دیگر موارد این چنینی می توانند منجر به فکر کردن خانم در مورد رابطه عاشقانه با شما گردند. شمع، گل های تازه، همچنین موسیقی ملایم، اتمسفری عاشقانه و احساسی ایجاد می کنند.

نتیجه: به ارگاسم رسیدن در خانم ها اصلا کار چندان سختی نمی باشد؛ شما تنها باید از هوش و آموخته هایتان در کنار یکدیگر به درستی استفاده کنید تا بتوانید همسرتان را به اوج لذت جنسی برسانید و او را برای داشتن رابطه مجدد با خودتان روز به روز تشنه و تشنه تر کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *