دانستنی های جنسی

انواع کاندوم خاردار و نحوه خرید

کاندوم خاردار درشت

کاندوم خاردار چست؟

کاندوم های خاردار نسل بعدی کاندوم های کلاسیک بودند. کاندوم خاردار جزو اولین مدل هایی بودند که پروسه تجاری سازی روی آن ها صورت گرفت. کاندوم خاردار یکی از انواع بسیار پرطرفدار کاندوم ، به خصوص در ایران به حساب می آید. دلیل تولید این نوع از کاندوم ها تحریک جنسی بیشتر و افزایش رضایت جنسی طرفین در هنگام آمیزش می بوده است. به کاندومی که دارای هر نوع برجستگی اعم از شیار ، حلقه ، دون دون و یا برجستگی های خیلی درشت می باشد. کاندوم خاردار می گویند. کاندوم های خاردار نیز همانند کاندوم های معمولی از انتقال بیماری های جنسی جلوگیری می کنند. نقظه قوت این کاندوم ها این است؛ که زمان رسیدن به ارگاسم در خانم ها را بسیار کاهش می دهد. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید ، که این نوع از کاندوم ها اغلب مورد مصرف زوج های چند ساله می باشد.

کاندوم خاردار معمولی

منظورمان از کاندوم خاردار معمولی چیست؟ این نوع کاندوم ها معمولا دارای برجستگی های ریز روی بدنه خود است. و  بیشتر مدل های تولید شده توسط شرکت های مطرح تولید کننده حاوی ماده روان کننده نیز می باشد. این مدل برای افرادی که می خواهند یک رابطه ملایم همراه با لذت طولانی داشته باشند توصیه می شود. دو مدل کاندوم خاردار پرطرفدار از این دسته عبارت اند از:

کاندوم خاردار

1- کاندوم بیگ داتس کدکس یکی از انواع کاندوم های خاردار معمولی می باشد. این کاندوم توسط شرکت ناچ کدکس تولید و در بسته 10 عددی به بازار عرضه می شود. شرکت کدکس ادعا می کند که با قرار دادن مجموعا، 690 خار روی سطح بدنه و نوک این کاندوم توانسته است یکی از تحریک کننده ترین انواع کاندوم خاردار را تولید و عرضه کند. با نگاه کردن به قسمت پایینی جعبه این محصول Easy Open را می بینید. شرکت ناچ برای راحت تر کردن طریقه استفاده از کاندوم های تولیدی اش ، این قابلیت را روی همه محصولات خود تعبیه کرده است. این کاندوم به واسطه خار های نقطه ای که روی آن تعبیه شده است. به خوبی نقطه G-SPOT را تحریک می کند.

این خارها نه آنقدر درشت هستند که سبب آسیب به ناحیه تناسلی شوند و نه آنقدر ریز هستند که نتوان آن ها را حس کرد. این خارهای دون دون و برجسته در سراسر کاندوم وجه تمایز این مدل با تمامی کاندوم های دیگر می باشد.

کاندوم خاردار معمولی

2- کاندوم بیگ داتس کاپوت یکی از دیگر از انواع کاندوم های خاردار معمولی به حساب می آید. علت لقب دادن معمولی به این نوع از کاندوم های خاردار ، مناسب بودن سایز خارهای آن ها می باشد. این محصول به عنوان رقیب اصلی کاندوم بیگ داتس کدکس به بازار آمد. این کاندوم خاردار حاوی 1001 خار استاندارد می باشد. که بر روی سطح بدنه و نوک کاندوم تعبیه شده است. کاندوم بیگ داتس 1001 کاپوت دارای خارهای بسیار درشت می باشد. طبق ادعا شرکت کاپوت خارهای این کاندوم 80% بزرگتر از سایر کاندوم های خاردار می باشد. کاندوم خاردار این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده است. از آنجایی که حدود 50 درصد از مردان ایرانی به مشکل زودانزالی دچار هستند. می توانند با استفاده از این نوا از کاندوم ها ، ارگاسم همزمان با شریک جنسی خود را تجربه کنند.

کاندوم خاردار درشت

استفاده از این دو کاندوم بسیار پر طرفدار و پرفروش باعث می شود زندگی جنسی دلنشین تری را تجربه کنید. پس فرصت استفاده از این دو نوع از کاندوم خاردار را از دست ندهید.

کاندوم فضایی (کاندوم خار درشت)

نوعی از کاندوم خاردار به تازگی وارد بازار شده است که هدف آن ایجاد حداکثر لذت برای بانوان است. این کاندوم ها به کاندوم فضایی معروفند و به دلیل اینکه حداکثر رضایت جنسی را در طرفین ایجاد می کنند. به کاندوم طلایی معروف شده است.

کاندوم های فضایی همان طور که از نامشان پیداست، کاملاً متفاوت و متمایز هستند. دارای برجستگی های فوق العاده بزرگ بر روی بدنۀ می باشند. که این قابلیت را دارد تا نقطۀ جی و کلیتوروس را در بانوان به شدّت تحریک کنند. (G Spot نقطه ای در واژن بانوان است که باعث تحریک جنسی می شود. به همین دلیل، این کاندوم ها حس قدرت و توانمندی بیشتری را به مردان می دهد. و به همین دلیل توانایی بالایی که در رابطۀ جنسی به مرد می دهد، به کاندوم های طلایی معروفند !

کاندوم خاردار فضایی

کاندوم فضایی برای خانم هایی مناسب است که هرگز تا به امروز ارگاسم واقعی را تجربه نکرده اند. این کاندوم خاردار درشت می تواند آن ها را برای اولین بار به ارگاسم برساند. این چنین آقایانی که با استفاده از این کاندوم به آمیزش با شریک جنسی شان می پردازند و این تجربه لذت بخش جنسی را به شریک جنسی شان هدیه می دهند. رضایت شریک جنسی شان را به دست می آورند. برای مثال استفاده از کاندوم فضایی شمشیری برای بانوان بسیار لذت بخش خواهد بود. در هر بار حرکت آلت شما در داخل واژن ، اصطکاک و ضربه لذت بخشی برای خانم ایجاد می شود. این مورد از لحاظ روانی در مرد بسیار تاثییر گذار و لذت بخش است.

 آیا می دانید خانم ها با کاندوم های فضایی می توانند بهتر ارگاسم را تجربه کنند ؟

 آیا می دانستید کاندوم های فضایی مشکل تکراری بودن رابطه را حل می کنند ؟

 آیا می دانستید خانم ها توسط این کاندوم ها چندین برابر لذت بیشتری را تجربه می کنند ؟

 آیا می دانستید این کاندوم ها دارای خاصیت بزرگ کننده آلت مردانه هستند ؟

 آیا می دانستید کاندوم های فضایی با تحریک همه نقاط خصوصا نقطه جی تحولی در رابطه جنسی ایجاد کرده اند ؟

کاندوم تبلیغاتی یا فانتزی ؟!

برخی از کاندوم فضایی های تولیدی کارخانه ها صرفا جنبه تبلیغاتی یا سرگرمی دارد. (کاندوم خاردار واقعی نیستند) و برخی از آنها حتی کار اصلی کاندوم (جلوگیری از بارداری های ناخواسته و بیماری های جنسی) را انجام نمی دهند.اما آشنا شدن و استفاده از برخی از این محصولات باعث می شود.شما لحظات بهتری در رابطه جنسیتان تجربه کنید. تجربه بعضی افراد نشان داده که استفاده از برخی از این کاندوم ها باعث کیفیت بیشتر در رابطه و نزدیک تر شدن به نقطه اوج جنسی شده است.تنوع کاندوم های خاص و عجیب بسیار زیاد است.اگر می خواهید هنگام خرید این دست از کاندوم ها خرید خوبی داشته باشید. به تاییدیه FDA روی بسته بندی کاندوم دقت نمایید و در درجه بعدی تاریخ انقضای بسته را هم چک کنید.

جدیدترین کاندوم موجود در بازار کاندوم فضایی هستند که به تازگی اجازه فروش در ایران را پیدا کرده اند. شما می توانید این مدل ها را از مراکز معتبر فروش کاندوم  مثل فروشگاه کاندوم استار تهیه کنید.

مدل های مختلف کاندوم فضایی:

همان طور که در بالا هم به این موضوع اشاره کردیم کاندوم های فضایی از خانواده کاندوم خاردار می باشند. البته با یک تفاوت بسیار فاحش! خارهای کاندوم های فضایی بین 1 تا 2 سانتی متر می باشند. این در حالیست که کاندوم های خاردار در بهترین حالت طول خارهای روی سطح بدنه شان به نیم سانت می رسد.

کاندوم های فضایی در ایران توسط دو شرکت پر آوازه تولید و به بازار عرضه می شوند. این کاندوم خاردار درشت (کاندوم فضایی) در 5 مدل متفاوت و کاربردی تولید می شود. این پنج مدل شامل: کاندوم فضایی دکمه دار ، کاندوم فضایی شمشیری ، کاندوم فضایی چرخشی ، کاندوم فضایی طوقی و کاندوم فضایی اره ماهی می باشد.

هر کدام از این مدل ها به دلیل سبک طراحی خارها بر روی سطح و نوک کاندوم ها به این صورت نام گذاری شده اند.

5 مدل فوق کاندوم های فضایی شرکت ایکسدریم می باشد که استفاده از این مدل ها باعث تحریک نقطه G در بانوان و ارگاسم در آنها میشود. شما می توانید این 5 مدل کاندوم خاردار (فضایی) را با بهترین قیمت از فروشگاه استار تهیه کنید.

همان طور که در بالا شماهده کردید پک 5 تایی کاندوم فضایی ایکس دریم با مبلغ 74 هزار تومان در کاندوم استار به فروش می رسد. این در حالیست که چنانچه قصد خرید تکی کاندوم فضایی را داشته باشید می توانید آن ها را با قیمت هفده هزار و پانصد تومان و به صورت تکی خرید نمایید.

علت محبوبیت کاندوم های فضایی نسبت به کاندوم های خاردار چیست؟ استفاده از کاندوم های فضایی باعث می شود در خانم ها نقطه g و ناحیه کلیتوریس به شدت تحریک شود و ارگاسم در خانم ها حتما اتفاق بی افتد. خارهای کاندوم های فضایی 1 تا 2 سانتی متر می باشند. اما باید بدانید استفاده از این کاندوم ها به واژن آسیب نمی رساند.

اثرات استفاده از کاندوم خادار

قطعا هر چیزی در دنیا یکسری محاسن و یک سری معیاب دارد. استفاده ناشیانه و بی خردانه از کاندوم خاردار می تواند باعث به وجود آمدن اثرات منفی در شخص مقابل شود. اگر در سنین جوانی زن و مرد از این مدل از کاندوم ها به صورت افزاطی استفاده کنند. ممکن است بعد از گذشتن چند وقت به کلی قوای جنسی خود را از دست بدهند. به این ترتیب بعد از آن با هیچ روشی به ارگاسم نخواهند رسید. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم در استفاده از کاندوم های خاردار بسیار محتاط عمل کنید و آینده نگر باشید. تا خدایی نکرده آینده زندگی زناشوییتان به خطر نیفتد.

پیشنهاد کارشناسان ما به شما عزیزان این است، که استفاده از کاندوم های خاردار را به زمانی موکول کنید که همسرتان بعد از بارداری دچار گشادی واژن شده باشد. این گونه می توانید رابطه لذت بخش تری را تجربه کنید.

و در صورتی که قصد استفاده از کاندوم خاردار در دوران جوانی را دارید. بهتر است این محصول را دیر به دیر استفاده کنید تا لذت رابطه جنسی را به خوبی ببرید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

3 نظر در “انواع کاندوم خاردار و نحوه خرید

 1. ممدرضا گفت:

  فضاییا عالین. هم فالن هم تماشا. هم حال میدن هم سرگرمین

  1. مدیر گفت:

   سلام دوست عزیز. خوشحال هستیم که مورد پسند شما واقع شده است.

 2. مرتضی گفت:

  لذت فوق العاده ای داره. توصیه می کنم از هر جا که خواستید فقط یک بار خرید و استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *