دانستنی های جنسی

بهترین کاندوم کدام است؟

بهترین کاندوم سال

اگر از افرادی هستید که همواره به ایمنی رابطه خود اهمیت می دهید. قطعا از کاندوم به طور متناوب استفاده می کنید. به همین دلیل شاید قصد داشته باشید تا با انتخاب بهترین کاندوم، رابطه ای بهتر و با کیفیت تر را تجربه کنید. حال از نشر شما بهترین کاندوم برای شما چه کاندومی می باشد؟ این سوال اغلب در ذهن آقایونی که برای اولین بار قصد خرید کاندوم را دارند؛ پیش می آید. اما باید بدانید جواب این پرسش برای شما در هر سن و جایگاهی که باشید باید مورد برسی قرار گیرد. زیرا هنگامی که بتوانید به درستی به این سوال پاسخ دهید، رابطه ای از هر نظر با کیفیت تر را تجربه خواهید کرد. حال برای معرفی بهترین کاندوم باید چند خصوصیت و ویژگی آن را در نظر بگیریم. مواد تشکیل دهنده مهم ترین ویژگی هر وسیله بهداشتی می باشد.

حدود 95 درصد کاندوم های عرضه شده به بازار از بهترین لاتکس موجود تولید و عرضه می شوند. در نتیجه فاکتورهای دیگری باید برای انتخاب بهترین کاندوم مورد برسی قرار گیرد. قطعا بسیاری از شرکت های تولید کننده این دسته از محصولات در بازار مصرف کنندگان به نام و آشنا برای مشتریان هستند. پس هر فرد نسبت به ویژگی هایی که در نظر دارد ، یک کاندوم انتخاب می کند. ما در این مطلب نمی خواهیم در مورد اینکه چه کاندومی مناسب شما می باشد، حرف بزنیم. در نتیجه خواندن این مطلب زمانی برای شما مفید واقع می شود که نوع کاندوم مصرفی خود را بشناسید. برای مثال در این مطلب بهترین کاندوم نازک را به شما معرفی می کنیم.

بهترین کاندوم

ما در این مطلب به معرفی بهترین کاندوم نازک برای استفاده شما می پردازیم. تا از آن خانواده با بهترین عضو آشنا شوید و آن را برای یکبار هم که شده مصرف نمایید. در ابتدا مطلب قصد داریم تا شما را با شرکت های تولید کننده کاندوم بیشتر آشنا کنیم. این موضوع زمینه ای برای شناخت بهترین کاندوم در سال 2021 می باشد. محصولات برندهای مطرح بازار از جمله کاپوت ، کدکس و ایکس دریم با کیفیت های کاملا متفاوت به بازار عرضه می شوند. و کوچک ترین نقطه قوت در هر محصولی می تواند باعث بهترین شدن آن شود.

معرفی بهترین کاندوم سال 2020

1- کاندوم ساگامی

شرکت های داخلی بسیاری در ایران، پروسه تولید و عرضه کاندوم را در دست دارند. برندهای ایرانی بسیار معروفی به تولید کاندوم و عرضه آن به بازار جهانی می پردازند. علت این استقبال از طرف کشور های همسایه کیفیت کاندوم هایی می باشد. که شرکت های ایرانی (مانند کاندوم کاپوت) آن ها را تولید می کنند. ما هم مانند دیگر کشورها از این موضوع مستثنا نیستیم. و به وارد کردن جنس با کیفیت خارجی در این زمینه هم پرداخته ایم . تا نیازهای مردم را به کلی برطرف کنیم.

بهترین کاندوم وارداتی

از آنجایی که ما نه تنها در ایران بلکه در جهان با افرادی مواجه هستیم. که اغلب به لاتکس حساسیت دارند. شرکت ساگامی ژاپن دست به تولید کاندوم هایی بسیار بسیار نازک و با متریالی کاملا ضد حساسیت به نام پلی اورتان زده است. به جرعت کاندوم های شرکت ساگامی که در دو سایز بزرگ و نرمال به بازار عرضه شده است؛ جزو با کیفیت ترین و بهترین کاندوم های بازار جهانی بوده است. در حال حاضر این مدل از کاندوم تنها در بسته های تک عددی در ایران یافت می شود. شما می توانید از طریق لینک زیر اطلاعات جامع تری در مورد این محصول به دست آورید.

2- بهترین کاندوم کاپوت

با احترام به نظر مشتریان به سراغ محصول دوم از این لیست می رویم. نوبت آن شده است تا شما را با یکی از معروف ترین شرکت های تولید و عرضه کاندوم در ایران آشنا کنیم. شرکت کاپوت با کسب مجوزها و تاییدیه های لازمه از شرکت های اروپایی و کسب بیشترین ستاره رضایت از مشتریان به عنوان یکی از شرکت های نام آشنا در میان مصرف کنندگان محصولات بهداشتی جنسی انتخاب شده است. کاندوم 45 دقیقه محصولی است که باعث شد. مردم این برند را بیش از پیش دنبال کنند. این کاندوم تاخیری برای داشتن یک رابطه طولانی و لذت بخش واقعا کافیست.

بهترین کاندوم تاخیری

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که مشکل زودانزالی دارید. می توانید با خرید کاندوم تاخیری 45 دقیقه و استفاده از آن این مشکل تان را به کلی از یاد ببرید. علت از بین رفتن مشکل تان این است، که ماده تاخیری موجود در این مدل بیش از تمام مدل های دیگر است. و این مورد برایتان قطعا چاره ساز خواهد بود.

3- کاندوم فضایی ایکسدریم

سومین محصول این لیست، پک 5 تایی کاندوم فضایی ایکسدریم می باشد. این پک به جرعت از بهترین کاندوم های تولید شده توسط شرکت ایکسدریم تشکیل شده است. و بیش ترین فروش را در میان محصولات بهداشت جنسی داشته است. با گذشت زمان و به ندرت کاندوم های فضایی یا خاردرشت جای خود را در میان بازار داغ محصولات زناشویی پیدا کرده اند. این روز ها از هر 6 نفری که برای خرید کاندوم اقدام می کنند. 4 نفرشان قصد خرید کاندوم فضایی را دارند. کاندوم های فضایی ایکسدریم در 5 مدل: طوقی ، شمشیری ، چرخشی ، دکمه دار و اره ماهی به بازار عرضه می شود.

کاندوم فضایی

یکی از عمده علت هایی که باعث شد. کاندوم فضایی با استقبال خوبی از طرف مشتریان و مصرف کنندگان رو به رو شود. این بود که، این کاندوم سبب تحریک بیشتر بانوان و ارگاسم با کیفیت تر شده و اعتماد به نفس مردان در رابطه را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. خبر خوب مان برای شما این است. که هر 5 مدل در فروشگاه ما موجود است. و امکان خرید و دریافت درب منزل به صورت بسته های محرمانه برای شما عزیزان از سراسر ایران بزرگ امکان پذیر است.

4- بهترین کاندوم کدکس

چهارمین محصول این لیست از دیدگاه مشتریان مختص افرادی می باشد. که از داشتن رابطه با کاندوم لذت نمی برند. و یا اینکه علاقه دارند تا نزدیک ترین فاصله را با همسر یا شریک جنسی شان تجربه کنند. پیشنهاد مصرف کنندگان به این دسته از افراد کاندوم سی میکرون کدکس می باشد. این کاندوم به جرعت بهترین کاندوم و نازک ترین کاندوم تولید شده در ایران می توان نامید. و با این حال استحکام آن به قدری بالاست. که درصد پاره شدن کاندوم را به نزدیک صفر رسانده است. این کاندوم که به کاندوم 03 کدکس معروف است، باعث می شود شما هیچ فاصله ای بین خود و شریک جنسی تان حس نکیند. و تمام گرما و حس واقعی یک رابطه بدون کاندوم را به شما خواهد بخشید.

بهترین کاندوم نازک

این کاندوم مانند دیگر کاندوم ها در بسته های 12 عددی و با تکنولوژی فوق پیشرفته ژاپن تولید و به بازار عرضه شده است. اغلب آقایونی که از این محصول استفاده کرده اند. به قدری استفاده از این محصول رضایت شان را جلب کرده است. که دیگر نمی توانند محصول دیگری را جایگزین این محصول کنند.

5- بهترین کاندوم اسکارلت

پنجمین گزینه از این لیست با در نظر گرفتن نظرات مصرف کنندگان می توان آن را بهترین کاندوم خوش مزه دانست!، کاندوم میوه ای تاخیری اسکارلت مدل LOVELY FRUITY می باشد. این برند که به تازگی به بازار پای نهاده بود. با عرضه این محصول خود به بازار، و با ارائه کیفیتی بسیار بالاتر از میزان مورد انتظار مصرف کنندگان، جای خود را در سبد لوازم بهداشتی جنسی بسیاری از افراد باز نمود. این کاندوم میوه ای طعمی بسیار دلنشین دارد. و همه مصرف کنندگان، از این محصول به عنوان بهترین کاندوم میوه ای یاد می کنند.

کاندوم میوه ای خاردار

همچنین این کاندوم آغشته به ژل تاخیری می باشد. و از آن برای ایجاد تاخیر مضاعف و داشتن رابطه ای طولانی تر استفاده می کنند. این خود باعث می شود شما لذتی ترکیب شده را بچشید و آن آمیزش را هیچ گاه از یاد نبرید.

6- بهترین کاندوم زنون

ششمین محصول این لیست کاندومی تاخیری از برند زنون می باشد. کاندوم تاخیری skyn control شرکت زنون یکی از قوی ترین کاندوم های تاخیری می باشد. که مصرف کنندگان آن را به عنوان یکی از بهترین کاندوم های سال انتخاب کرده اند. البته شرکت زنون تولیدات خود را به طور کامل قطع کرده است. و باید توجه داشته باشید فروشگاه هایی که محصولات این شرکت را همچنان به فروش می رسانند. قطعا با تاریخ تولید 2018 و تاریخ انقضا 2023 به مشتریان خود عرضه می کنند.

بهترین کاندوم زنون

این محصول تحت لیسانس سوئد بوده است. و همچنین حاوی عصاره گیاه تریبولوس برای افزایش زمان آمیزش می باشد. این کاندوم بسیار نازک و مقاوم است. و ساختار شش ضلعی شکل دارد. به طور کلی کاندوم های شرکت زنون از کیفیت بالایی برخوردار هستند. و مصرف کنندگان سخت پسند را هم راضی نگه می دارند.

7- کاندوم آنتی باکتریال فارکس

کاندوم آنتی باکتریال فارکس یا همان کاندوم شماره 11 فارکس هفتمین محصول این لیست می باشد. به جد می توان گفت کاندوم آنتی باکتریال فارکس یکی از خوش قیمت ترین و با کیفیت ترین کاندوم ها در سبک ساده و آنتی باکتریال می باشد. فارکس با تولید کاندوم های مختلف و عرضه آن با قیمت بسیار پایین توانسته است. سهم به سزایی از بازار خرید و فروش کاندوم را کسب کند. و همچنین با بر طرف کردن مشکل اصلی مردم یعنی کاهش بهای تمام شده برای خرید کاندوم، نظر مشتریان را به خوبی جلب کند.

کاندوم فارکس آنتی باکتریال

تولیدات شرکت فارکس به دلیل صرفه اقتصادی برای استفاده در انواع مراکز سونوگرافی نیز کاربردی می باشد. و شرکت های بهداشتی بزرگ نیز به صورت عمده از این برند خرید می کنند. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید. که نمی خواهید هزینه زیادی برای خرید کاندوم کنید. پیشنهاد ما کاندوم آنتی باکتریال شرکت فارکس می باشد.

8- کاندوم آفریقا بونیتو

کاندوم آفریقا بونیتو که یکی از پرفروش ترین محصولات این شرکت نیز به حساب می رود. هشتمین محصول این لیست می باشد. کاندوم مدل Bonito African در دو بسته بندی 6 عددی و 12 عددی به بازار عرضه می شود. این محصول به افرادی که آلت تناسلی کوچک و کم حجمی دارند. بسیار پیشنهاد می شود. زیرا این محصول بزرگ کنندگی به وجود آمده را از طریق استفاده از مواد تخصصی افزاینده جریان خون موجب می شود.

این کاندوم حاوی رایحه مطبوع میوه های وحشی می باشد. و همزمان کننده ارگاسم مرد و زن می باشد. این محصول شرکت بونیتو یک کاندوم میوه ای به حساب می آید. که قابلیت بزرگ کنندگی دارد و با یک بار استفاده از آن محو کارایی آن خواهید شد.

9- کاندوم ساده گودلایف

قطعا با سرچ کلمه کاندوم و برسی تاریخچه کاندوم و شرکت های معتبر تولید کننده این کالای حساس بهداشتی با نام شرکت های مختلفی رو به رو خواهید شد. که به طور حتم یکی از آن شرکت های معروف و پر آوازه برند گودلایف می باشد. کاندوم های شرکت گودلایف از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار هستند و به نسبت هزینه ای که هر شخص پرداخت می کند. جنسی با کیفیتی دریافت می نماید. یکی از بهترین کاندوم های سال 2020 با نظر مصرف کنندگان از این خانواده انتخاب شده است.

برند محبوب گودلایف سال هاست که در بازار ایران حضور دارد. حتی پس از قطع شدن واردات به ایران، این شرکت با همکاری یک شرکت آلمانی توانست خط تولید خود را در ایران راه اندازی کند. و با تولید کاندوم با دستگاه های تمام اتوماتیک و تست تولیدات خود به یکی از با کیفیت ترین برندها در ایران تبدیل شود.

به طور کلی باید بدانید کاندوم ها به چند دسته تقسیم می شوند: کاندوم خاردار ، کاندوم نازک ، کاندوم تاخیری و کاندوم فضایی. البته برخی از کاندوم ها دارای چند ویژگی به طور همزمان و در یک محصول می باشند. اما به طور کلی برای انتخاب بهترین کاندوم شما راه چندان سختی را پیش رو ندارید.

نتیجه گیری:

قطعا در میان خانواده کاندوم های خاردار ، کاندوم بیگ داتس کاپوت و کاندوم بیگ داتس کدکس جزو بهترین کاندوم های خاردار و پر فروش ترین محصولات به حساب می آیند. این دو محصول به دلیل خارهای درشت تری که نسبت به سایر کاندوم ها دارند به طور ویژه تری مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته اند. چنانچه قصد خرید کاندومی از دسته کاندوم های خاردار را دارید این دو محصول پیشنهاد می شود.

در صورتی که قصد خرید کاندومی نازک اما با کیفیت و با استحکام را دارید، به شما عزیزان کاندوم سی میکرون کدکس را پیشنهاد می دهیم که به جد نازک ترین و مقاوم ترین کاندوم می باشد.

و در صورتی که قصد خرید از خانواده کاندوم های تاخیری را دارید به شما دو محصول کاندوم 45 دقیقه کاپوت و کاندوم دابل دیلی کدکس را پیشنهاد می کنیم.

در پایان اگر قصد خرید کاندومی ساده را دارید ، می توانید از برند گودلایف و یا کاپوت انتخابی هوشمندانه داشته باشید. این برندها همگی معتبر بوده و دارای سیب سلامت وزرات بهداشت می باشند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

یک نظر در “بهترین کاندوم کدام است؟

  1. علیرضا گفت:

    خوب شد مطلب شما رو خوندم می خواستم کاندوم بخرم نمیدونستم کدوم کاندوم از بقیه بهتره و به دردم میخوره اما وقتی مقاله تون خوندم متوجه شدم و کاندومم رو خریدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.