دانستنی های جنسی

متدد تضمینی برای تحریک جنسی زنان

تحریک

شاید یکی از روش های تحریک جنسی بهتر زنان خرید کاندوم باشد. اما قطعا باید به جنبه های دیگر ماجرا هم نگاه کرد. قطعا برای شمایی که در حال مطالعه این مطلب هستید هم این سوال پیش آمده است که چه روش هایی وجود دارد که بتوان زنان را بهتر مورد تحریک جنسی قرار دهید؟ در همین ابتدای مطلب باید بگویم که مردان اغلب در رابطه هایشان با جنس مخالف دنبال ارضاء و حس قدرت جویی خودشان هستند و این به لحاظ تاریخی و اجتماعی اثبات شده است، که مردان بنا به سبک ساختار روانی و مدل فیزیولوژیکی شان و فکر هایی که در ذهن شان پرورش میدهند، موجوداتی هستند که جنبه خشنی در عصاره وجودی شان دارند، اما دقیقا زن ها در نقطه مقابل مرد ها قرار دارند، آن ها از همه نظر با مردها متفاوت اند، برای مثال زن ها به تامین حس امنیت و احساس آرامش درونشان بسیار بیشتر توجه می کنند و برایشان این موضوع در اولویت قرار دارد. پس با کاندوم استار در ادامه مطلب همراه باشید تا روش های تحریک کردن جنسی بهتر خانم ها را با همدیگر بهتر بشناسیم و به معرفی و برسی هر کدام از آن ها بپردازیم، زیرا این روش ها در راستای همین اهداف عمل خواهند کرد، باعث میشود زن از حالت تدافعی در هنگام آمیزش و رابطه جنسی بیرون بیاید و به نقطه ای برسد که مطلوب اکثر مردان تلقی میشود. این نقطه دقیقا همان جایی است که هم مرد و هم زن به اوج لذت جنسی می رسند، حال مرد با حس فرمانروایی این لذت را تجربه خواهد کرد و زن هم با حس کردن امنیت در رابطه به این امر دست خواهد یافت.

تحریک جنسی در زندگی

قطعا این مثال را از روانشناسان بزرگ و مشاوران خانواده شنیده اید که می گویند: « در خانه باید مرد پادشاه و زن نخست وزیر باشد » البته از نوع انگلیسی اش! بله درست خواندید نه اینکه من یا شما انگلیسی باشیم، منظور و مفهوم این است که مرد باید حس فرمانروایی اش تامین شود. اگر رابطه این گونه باشد و بر اساس درک و تامین نیازهای متقابل باشد می شود به پایداری و محکم بودن آن مطمئن بود، در غیر این صورت زن و به خصوص مرد توقعات شان از زندگی زناشویی برآورده نخواهد شد و این باعث از بین رفتن عواطف و احساسات میان شان هم خواهد شد.

چند راه تحریک کننده جنسی تضمینی زن ها

مردانی که تحریک کننده بهتری هستند، زنان را از موجوداتی ترسو و متنفر از س ک س به قهرمانان داستانهای عشقی و بهترین شریک جنسی تبدیل می کنند، آیا شما هم دوست دارید همسرتان را به یکی از این قهرمانان تبدیل کنید؟ اگر جواب تان به سوال بله است، پس بهتر است به این چند مورد به خوبی دقت کرده و به آن ها عمل کنید تا هیچ زنی روی کره زمین توانایی رد کردن و پس زدن جنسی شما را نداشته باشد. با ما همراه باشید، پشیمان نخواهید شد!!!

1- مردهایی که در بستر هم با شریک جنسی شان حرف می زنند با این کار سبب تحریک بهتر جنسی همسرشان می شوند ( این نکته را در نظر داشته باشید که مردهایی که مانند یک مجسمه عمل می کنند و نمی خواهند احساساتشان را با کلمات عاشقانه در حین س ک س بیان کنند، با مشکلی بزرگ مواجه هستند. این نکته را در نظر داشته باشید که بیان احساسات عاشقانه در قبل، هنگام و بعد از رابطه به زن احساس محبوبیت و امنیت می دهد، احساسی که همسرتان را به وزیری محبوب و همراه در دربارتان تبدیل خواهد کرد.)

2- مردهایی که با ملایمت و به آرامی به همسرشان عشق می ورزند.( همیشه شنیده ایم که آقایونی هستند که به سرعت می روند سراغ اصل مطلب (شورت خانمشان) و عمل دخول را شروع می کنند و می خواهند کار را به سرعت به اتمام برسانند. قطعا این گونه افراد نمی دانند که اگر شعله های سوزان جنسی خانم شان را به آرامی روشن سازند، تا مدت بیشتری میتوانند این شعله را حفظ کنند و از از گرمای آن لذت بیشتری ببرند، این خود باعث تحریک جنسی بهتر میشود.

بوسیدن بهترین تحریک کننده جنسی

3- مردهایی که در بوسیدن مهارت دارند به نوعی در تحریک جنسی مهارت دارند ( هر بوسه عاشقانه که بر لبان همسرتان می زنید می تواند به مانند پیامی پرقدرت بر قلب همسرتان فرود آید و او را شعله ور سازد، این جمله را هرگز فراموش نکنید! ) شاید بتوان گفت اغلب مردها شریک جنسی شان را میبوسند اما مردهایی که این کار را به درستی و در بهترین زمان و با شرایطی که می دانند شریک جنسی شان تحت تاثیر قرار می دهد انجام می دهند، گامی فوق العاده بزرگ و عالی رو به جلو برداشته اند.

4 مردهایی که لباس های همسرشان را به آرامی در می آوردند ( قابل توجه آقایونی که تا شهوتی می شوند فوری و با عجله شروع می کنند به کندن لباسهای خانمشون و حتی گاهی تمایل دارن که معشوقشون لخت کرده روی تخت آماده و منتظر خوابیده باشه ! رفقا این را برای بار آخر می گویم، زنان در پروسه جنسی شان نیاز به آمادگی دارند و این کار می تواند یکی از آمادگیهای لازم را به آنها بدهد.)

5- مردهایی که از معاشقه با همسرشان نهایت لذت را می برند، در تحریک جنسی به خوبی نقش خود را ایفا می کنند. ( این گونه می توانید احساسات تان را به خوبی به بیرون و شخص مقابل تان تراوش کنید و این خود مهم ترین فاکتور در تحریک کردن و جذب کردن بهتر همسرتان به حساب می آید.)

6- صحبت کردن با چشمان بهترین راه برای تحریک جنسی است! مردهایی که با نگاه کردن به همسرشان و از درون چشمان شان به همسرشان نشان می دهند که او را چه مقدار دوست دارند و از داشتن او و بودن در کنارش لذت می برند در این راه بسیار موفق هستند. ( این را بدانید که ارتباط چشمی بین دو نفر نیرومند ترین و موثرترین ارتباطات است که پیامدش فعال شدن چرخه های دیگر بدن هر دو طرف است، پس با نگاهی عاشقانه به همسرتان احساس محبوبیت بدهید و از مزایای این ارتباط لذت ببرید. )

نوازش تحریک کننده جنسی

7- مردهایی که در تحریک کردن همسرشان به وسیله لمس کردن مهارت دارند ( زنها در پروسه آمادگی برای رابطه جنسی نیاز دارند که با نوازش و لمس آرام، آماده دخول و عملیات جنسی شوند، این نکته را هم به داشته هایتان اضافه کنید. ) قطعا مردی که بتواند در زمینه لمس کردن صحیح موفق ظاهر شود نتیجه فوق العاده ای خواهد گرفت.

8- مردهایی که با موهای همسرشان بازی می کنند، تحریک جنسی را با آتشی فوق العاده استارت می زنند ( فکر نمی کنم هیچ زنی در دنیا وجود داشته باشد که درهنگام معاشقه از چنگ زدن دستهای معشوقش در موهای سرش لذت نبرد ! ) در نتیجه از نوازش مو های همسرتان غافل نشوید.

9- مردهایی که عشق خود را در بیرون از اتاق خواب نیز به همسرشان نشان می دهند و او را به احساس و باور محبوبیت وادار می کنند، تحریک جنسی مادام العمری را در ذهن شریک زندگی شان ثبت می کنند ( یک «دوستت دارم» ، یک شاخه گل ، یک اس ام اس عاشقانه و یک تک زنگ نیم روزی که به همسرتان احساس محبوبیت بدهد ، می تواند در شب هنگام به طوفانی عشقی تبدیل شود، باور نمیکنید، فردا صبح امتحان کنید ! )

تحریک جنسی توسط همسر

می توان گفت کلید طلایی این امر این است که آرامش شرط رسیدن به اوج شهوت در زنان می‌باشد . مردهایی که‌برای شهوتی کردن زن‌شان عجله‌ای ندارند در این کار بسیار موفق‌ترند.

10- مردهایی که می دانند چگونه همسرشان را به لحاظ جنسی فریبا و دلنشین کنند. تعریف کردن از زنان اگر در شرایطی انجام شود که واقعا آن شخص به این تعاریف باور داشته باشد، باعث میشود نتیجه ای عالی حاصل شود و تحریک جنسی اتفقا بی افتد.

11- مردهایی که پیش از عشق ورزی خود را به لحاظ فیزیکی و جسمانی آماده می کنند. تحریک کردن جنسی را به خوبی بلد هستند( کارهایی ماننده خوشبو کردن دهان، ازاله موهای زائد، عطر زدن و دوش گرفتن و … میتوانند برای آماده کردن جسمی شما موثر باشند. )

12- مردهایی که از ماساژ دادن به همسر خود لذت می برند. ( لمس کردن، زبان عشق ورزیدن است، دست های شما زایده هایی فیزیکی نیستند بلکه فرستده هایی قوی اند که نیروی جنسی شما را منتقل میکنند، با نوازشی عاشقانه معنای واقعی این جمله را درک کنید و همسرتان را تحریک جنسی کنید.)

13- مردهایی که عاشق در آغوش گرفتن همسرشان هستند، تحریک کردن جنسی را با پوست و خون درک می کنند.

14- مردهایی که دستهای همسر خود را در دست می گیرند و آن را نوازش می کنند بسیار موفق هستند. حتی گاهی بوسیدن دست های همسرتان می تواند آتشی سوزان در درون قلب و روح او شعله ور کند که این امر باعث حس لذت جنسی چند برابری توسط شما خواهد شد.

15- مردهایی که پس از گذشت سالیان همچنان مانند روزهای اول آشنایی شان با همسر خود رفتار می کنند. ( آهان این نکته ماله کهنه کاراست، رفقا با تجربه دقت کنند که اگه اجازه ندهید همسرتان برایتان عادی شود و نگاهتان همان نگاه اول باشد، این طوفان عشقی تبدیل به امواجی پایدار خواهد شد که ضامن پایداری رابطه تان در تمام زندگی باقی مانده خواهد شد.)

16- مردهایی که به همسرشان نشان می دهند که او تنها زن زندگی آنهاست و به او احساس و باور «خاص بودن» می دهند. مطمعن باشید که هنگامی که زنی بفهمد که شما با تمام پوست و خون خود او را دوست دارید و فقط او به چشمان شما پررنگ می آید، این محبت و حس عاشقانه را جوری دیگر به شما باز می گرداند.

17- مردهایی که بر این باورند که عشق و علاقه به همسرشان تحمل تمامی سختی های زندگی را برای آنها سهل و آسان کرده و یا حتی این مشکلات را از بین می برد.

و در پایان اگر بخواهیم نکته ای خاص و قابل توجه را به شما عزیزان گوش زد کنیم باید بگوییم چیزهایی که شهوت زنان را ترغیب می کند دقیقا مخالف چیزهایی است که شهوت مردان را ترغیب می کند . و این دلیلی است که بیشتر مردان در شهوتی کردن زنان را دچار اشتباه می کند. زیرا برای مثال مردان شاید با لمس کردن ، دیدن زودترین تحریک را دارا باشند ولی زنان با اعتماد و عشق بیشترین تحریک را دارند!

چگونه مردها را قبل از رابطه جنسی تحریک کنیم؟ >>

10 نکته طلایی درباره رابطه جنسی >>

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *