دانستنی های جنسی

تحریک جنسی زنان چگونه اتفاق می افتد؟

تحریک زنان

تحریک جنسی در قبال زنان از موضوعات پر بحثی است که اغلب جوانان در این باره می پرسند. در مقابل برخی از خانم ها هم می پرسند چگونه مردها را قبل از رابطه جنسی تحریک کنیم؟ مطمئنا هر مردی از مشاهده لذت بردن همسر خویش به وسیله او خرسند شده و حس خوب و خوشایندی بر او حاکم مي شود، بر خلاف تصور اغلب خانم‌ها مردها تنها به لذت خویش فکر نمی کنند بلکه به دلیل عدم آگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم آشنایی کامل از دنیای جنسی زنان با خیال این که آن ها هم مانند مردها ارضا می شوند رفتار می کنند و بر این باورند که لذت جنسی زنها مانند مردها به یکی دو نقطه بیش از بدن معطوف نمی شود.

در شرح اهمیت معاشقه و ملاعبه قبل از برقراری رابطه جنسی همین بس است که پیامبر اکرم (ص) فرمودند مانند گنجشک آمیزش نکنید و همسر خود را آماده و راضی سازید. چیزی که باید بدانید این است که در ابتدا و مقدمه هر رابطه جنسی جهت آماده کردن زن، می توان تحریک جنسی را از طریق نقاط تحریک پذیر بدن زن صورت داد.

پیشنهاد ما برای شب زفاف میان زوجین هم همین حالت است. آقایان باید بدانند چنانچه در شب زفاف بتوانند با نوازش و زدن حرف های محبت آمیز و یا تحت تاثیر قرار دادن نقاطی که در بدن همسرتان باعث تحریک جنسی میشود، او را آماده کنند، از لحاظ روانی آمیزشی رضایت بخش و آرامش دهنده را تجربه خواهند کرد و این موضوع برای طرفین پر از اشتیاق و لذت خواهد بود.

تحریک جنسی بانوان

پس با این تفاصیر اگر اگر مایلید همسرتان به اوج لذت جنسی برسد باید یاد بگیرید که نقاط تحریک پذیر بدن وی را مورد تحریک جنسی قرار دهید. روانشناسان و پزشکان در این باره اعتقاد دارند که مردها بیشت از طریق دیدن تحریک میشوند، در نتیجه مردها بيشتر به محرك‌هاي رواني و ذهني نیازمند هستند اما در مقابل  ميل جنسي زنان به تحريك فيزيکي آنها به‌وسيله مرد وابسته است و از این رو زنان تمايل دارند قبل از شروع رابطه زناشويي نوازش شوند.

مردها براي برقراری رابطه جنسی به عناصر احساس، پیشنوازی و عشق بازی مانند زنان احتیاج ندارند بلکه در صورت مساعد بودن شرایط روحی تنها یک جرقه ذهني درمغز آن ها کافیست که باعث تحریک آن ها شده و براي رابطه جنسی کاملاً آماده شوند. اما حال به نقاطی که باعث تحریک جنسی بانوان میشود می پردازیم.

فقط چند نکته مهم:

1- دقت داشته باشید که پیش نوازی نباید به صورت یک کار اجباری یا با عجله انجام شود.

2- از فکرتان استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که برای زنان تحریک ذهنی به اندازه تحریک احساسی حائز اهمیت است. یک یادداشت عاشقانه، تماسی تحریک کننده از محل کار و دیگر موارد این چنینی می توانند منجر به فکر کردن خانم در مورد رابطه عاشقانه اش با شما گردد.

3- لمس کردن حتی پیش از آغاز شروع رابطه ، میل جنسی را ایجاد می کند. او را بغل کرده و دستتان را بین رانهایش ببرید و آن قسمت را نوازش کنید و یا حتی انگشتان خود را در موهایش فرو کنید و او را نوازش کنید. به خاطر بسپارید که برای تحریک جنسی بانوان فقط نباید سینه های آن ها را مورد نوازش قرار دهید. درست است که آن هم یکی از اندام فوق تحریک پذیر است اما شما می توانید با کمی خوش سلیقی یک معاشقه با کیفیت و از هر نظر تحریک آمیز داشته باشید.

4- بوسیدن از ارکان مهم پیشنوازی می باشد با این نکته که کشف نقاط جدید برای بوسیدن قطعا برای همسرتان جذاب خواهد بود؛ پیشنهاد ما این است که ابتدا پشت گردن و شانه هایش را ببوسید و ذره ذره و در آرامش این منطقه را افزایش دهید.

خودارضایی عامل لذت نبردن از رابطه جنسی >>

تحریک جنسی با بوسه

5- حین پیش نوازی صحبت کردن با او را فراموش نکنید. زنان تمایل بیشتری برای شنیدن دارند و اعتراف به اینکه همسرتان چه احساس خوبی به شما می دهد، بیان این صحبت ها احساس آزادی بیشتر برای لذت بردن و باز بودن به او می دهد.

نواحی تحریک پذیر بدن زن:

1- نوازش موها

یکی از ساده ترین و دل چسب ترین حرکات براي خانم ها که اغلب مورد استقبال آن ها قرار می گیرند و باعث تحریک جنسی شان می شود این است که شما دستتان را لای موهای او ببرید و به تدریج با آنها بازي کنید. توجه کنید که این حرکت در 2 جا بسیار کاربرد دارد: اولین جا در ابتدای شروع به تحریک پس از زدن حرف های عاشقانه به یکدیگر و دوم در پایان رابطه هنگامی که یکی از طرفین به ارگاسم میرسد، در آن زمان هم این عمل کاملا پسندیده است. زیرا در صورتی که این کار انجام نشود همسر شما فکر خواهد کرد که شما تنها براي هوسرانی به اوا علاقه مندید پس به خاطر بسپارید که همیشه بهد از رابطه چند برابر یه همسرتان محبت کنید.

2- گردن

بوسیدن آرام اطراف و پشت گوش و لاله گوش و همنیطور پشت گردن هم براي آقایان هم براي خانم‌ها بسیار لذتبخش هست و باعث تحریک جنسی میشود، بخاطر حساسیت و ضربان نبض در این ناحیه زنان بوسیدن این قسمت خيلي لذت می برند.

3- لب ها

لب ها را میتوان از جمله ی حساس ترین نقطه بدن زن دانست و بوسیدن براي زنها احتمالا خيلي مهم تر از مردها باشد. خيلي از مردها تأثير بوسیدن و لبها را در زنان نادیده می گیرند ولی باید بدانند که لبها جز مهم ترين قسمتهای تحریک حس جنسی زنها است. بوسیدن با عشق و آرام زنان را خيلي بیش از هر چیزی تحت‌تأثیر قرار ميدهد.

4- ران ها

چه وی برهنه باشد یا لباسی براي رابطه جنسى پوشیده باشد، پاهایش را از هم باز کنید و چند دقیقه با دست به نوازش درون و بیرون رانهایش بپردازید. رشته های عصبی بسیاری با این حرکت شما باعث تحریک جنسی همسرتان میشود.

روش‌های تحریک جنسی بهتر زنان >>

تحریک جنسی زن ها

5- سینه ها

از نقاط حساس بدن زنان که همه ی مردان به آن آگاهی دارند پستان ها می باشند . فکر نکن که فقط خوردن نوک سینه های همسرت کافی است .سینه ها به حدی حساس و تحریک پذیر هستند که باید معاشقه ای خاص با آن ها داشته باشی .با دست سینه های همسرت را نوازش کن و به آرامی هر دو را ماساژ بده و علاوه بر نوک سینه ها باید دور سینه ها و حتی فضای بین ها را ببوسی و بمکی . استفاده از دندان برای تحریک بیشتر نوک سینه ها نیز کارساز است .

6- شکم

یکی از نقاطی که برای زنان علاوه بر حساس بودن قلقلک آور هست ناحیه شکم بخصوص ناف می باشد؛ شما می توانید با دستان خود دایره های فرضی به دور ناف بکشید و بعد ناف همسرتان را ببوسید و زبانتان را به آرامی بر روی آن بکشید . حتی از ناف همسرت می توانی به عنوان مقدمه ای برای رسیدن به اندام جنسی او استفاده کنید.

7- باسن

بوسیدن ، لیسیدن و مکیدن باسن ، همسرتان را برای رابطه جنسی لذت بخش آماده می کند. همچنین اگر میخواهید کمی هیجان رابطه را بیشتر کنید به آرامی به باسن او ضربه بزنید و با انگشتتان مقعد او را نوازش کنید.البته توجه داشته باشید که باید از رعايت بهداشت‌و پاکیزگی در این ناحیه برای انجام رابطه جنسی مهیج غافل نشوید.

8- اندام جنسی زنانه

حساس ترین و تحریک پذیر ترین قسمت بدن زنان ناحیه تناسلی آن هاست و باید با ظرافت خاصی آن را نوازش دهید و ببوسید .در این مورد از همسرتان نظر خواهی کنید که چه نوع نوازش و بوسیدنی او را بیشتر تحریک می کند تا قسمت های لذت بخش مخصوص اندام جنسی همسرتان را کشف کنید.

پیش نیاز های رابطه جنسی چیست؟ >>

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.