دانستنی های جنسی

روابط زناشویی و تاثییر خرافات در آن

خرافات جنسی

ممکن است عقاید مختلفی در شخصیت شما ریشه دوانده باشد که نتوانید از آن ها صرف نظر کنید . مثل این که از کنار خیابان و یا یک پیاده رو رد می شوید ، ناگهان سکه یا پولی را روی زمین می بینید . نمی توانید آن را برندارید اما با خودتان قطعا فکر می کنید که اگر آن را بردارید باعث به وجود آوردن بدبختی در زندگی شما می شود یا این که مثلا چتر را داخل خانه باز نمی کنید زیرا عقیده دارید که باعث بدشانسی می شود. این موارد و بسیاری از موارد دیگر از جمله خرافات زناشویی به خرافاتی تبدیل شده اند که به طور مستقیم تاثییر به سزایی در روابط زناشویی شما خواهد گذاشت.

بسیاری از ما در زندگی عقاید و خرافات زیادی داریم که در وجود ما نهادینه شده است . این خرافات همچنین در مورد روابط زناشویی نیز وجود دارند. ما در این مطلب از کاندوم استار قصد داریم تا شما عزیزان را با خرافات عجیبی که روی روابط زناشویی شماهم می تواند تاثییر گذار باشد، بیشتر آشنا کنیم. در پایین به اختصار چند مورد ار این خرافات زناشویی را ذکر می کنیم.

رشد محصولات بر اثر رابطه

افزایش روابط جنسی باعث بهبود پرورش محصولات می شود.

یکی از خرافات زناشویی که رد گذشته بسیاری از درمانگران قدیمی و سنتی در کشورهای مختلف آن را قبول داشتند این بود که روابط زناشویی می تواند یک تمرین معنوی محسوب شود . بسیاری از آن ها عقیده دارند که این روابط نشانه باروری هستند ، پی باروری جسمی و انسانی نیز می تواند با باروری محصولات رابطه مستقیم داشته باشد و به یکدیگر مرتبط باشد. پس می تواند عاملی برای افزایش میزان محصولات باشد.

روز جمعه و روز های تعطیل در سال رابطه زناشویی داشته باشید که این امر باعث افزایش صمیمیت بین شما خواهد شد.

از دیگر خرافات زناشویی که خیلی مورد توجه قرار گرفته بود، داشتن رابطه در روز های تعطیل بود. جمعه یک روز تعطیل است، ولادت ها و مناسبت های مختلف هم جزو روز های تعطیل به حساب می آیند . بعضی از افراد عقیده دارند که داشتن روابط زناشویی در چنین روزهایی حداقل در یکی از ساعات این 24 ساعت می تواند باعث وابستگی زیاد این زن و شوهر به یکدیگر شود.

برای جلوگیری از افزایش مشکلات فرزندان تان بهتر است در روزهای آفتابی رابطه جنسی داشته باشید.

جلوگیری از افزایش مشکلات فرزندان با داشتن رابطه در روزهای آفتابی ، یکی دیگر از خرافات جنسی می باشد. بعضی از افراد معتقدند کودکانی که با مشکلات زیادی روبرو می شوند ، علت آن روابط جنسی بین پدران و مادران شان می باشد . آن ها معتقدند که برای برطرف شدن مشکلات کودکان دختر، باید در روزهای طوفانی و بارانی رابطه جنسی با همسر برقرار کرد و برای کودکان پسر در روزهای آفتابی این کار را انجام داد.

عشق بازی یا معاشقه چیست؟ >>

خرافات زناشویی رابطه در روز آفتابی

شاید برایتان جالب باشد که بدانید این خرافه از کجا نشات می گیرد، این یکی از خرافات زناشویی کاملا بی اساس مربوط به کشور کره می باشد . مردم آن ها معتقدند که برقراری رابطه زناشویی در روزهای طوفانی شدید ، باعث افزایش مشکلات کودک خواهد شد . بنابراین اگر قصد دارید که فرزندتان در آینده به یک تروریست تبدیل شود ، بهتر است در همین روزها رابطه جنسی برقرار کنید.

رابطه زناشویی در مردها باعث ضعف و سستی بدن شان می‌شود.

چینی ها و هندی ها در این باره عقاید جالبی داشته اند. از بین این خرافات زناشویی می توان به پزشکان سنتی چینی اشاره کرد به اتفاق بر این باورند که رابطه زناشویی زیاد، باعث به هم خوردن تعادل بین «یین» و «یان» در مرد و ابتلا او به بیماری های مختلف جسمی می شود . همچنین هندی ها نیز عقیده دارند رابطه زناشویی زیاد در مردها ضعف و سستی بدن می آورد. به همین دلیل است که برخی ورزشکاران نیز قبل از مسابقه ها رابطه زناشویی را کنار می گذارند تا توان بدنی اش تحلیل نرود!

عشق نقطه مقابل رابطه زناشویی است.

دید نادرست و نگرش منفی دیگر از تقابل عشق با رابطه زناشویی ناشی می شود. این مورد یکی از بزرگترین خرافات زناشویی به حساب می آید. برخی فکر می کنند اگر اهمیت دادن به رابطه جنسی سبب از بین رفتن عشق می شود و در نتیجه نگاه جنسی همسر به آن ها یعنی عشقی بین شان نیست. فقط برای رفع نیاز طبیعی است.

رابطه زناشویی راهیست برای دور شدن از معنویات می باشد.

نگرش های منفی دیگری وجود دارد که می گوید توجه زیاد به رابطه زناشویی به معنی مادی بودن و دور شدن از معنویات است.

کاندوم خاردار و انواع آن >>

خرافات زناشویی تخت خواب

قرار دادن یک آینه نزدیک تخت خواب رابطه شما را شیطان صفت می کند.

این خرافه مربوط به کشور تایلند می باشد . آن ها عقیده دارند که وجود آینه در کنار تخت خواب باعث می شود که خودتان را هنگام برقراری رابطه زناشویی داخل آن ببینید . در نتیجه ذهن شما از رابطه زناشویی ، یک عقده روحی می سازد.

7 سال نفرین بر اثر نگاه نکردن به همسر هنگام روابط زناشویی

یکی از خرافات زناشویی مطرح به ویژه در آلمان این خرافه است. بسیاری از مردم در آلمان به این موضوع عقیده دارند و به شدت معتقدند که غیر از زمان های پلک زدن ، نباید هنگام رابطه جنسی چشم از همسر خود بردارید تا بتوانید رابطه جنسی خوبی داشته باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *