خرید کاندوم در ایران

ساکنین ایلام چطور آنلاین کاندم بخرند؟

خرید کاندوم در ایلام

در جنوب غربی کشور در حصاری از ارتفاعات و کوه های جنگلی شهری به نام ایلام مستقر شده است. این شهر مرکز استان ایلام و از سمت غرب محدود به کشور عراق می باشد. در رابطه با قدمت ایلام گفته می شود این شهر بخشی از عیلام باستان بوده است که در 3000 هزار سال قبل منقرض شده است.

ایلام

این شهر متشکل از اقوام کرد، لر و لک می باشد و از آن در کتب تاریخی با نام آلامتو یا آلام به معنای کوهستان یا کشور طلوع خورشید یاد شده است. مردمان این سرزمین دارای یکی از گویش های کردی به نام فیلی هستند. لهجه های گویش فیلی رایج در شهر عبارت از ملکشاهی و ایلامی است. ایلام با داشتن گردشگاه های جنگلی، بناها و آثار تاریخی از زیباترین شهر های استان است و قابلیت بالایی در جذب گردشگر دارد. برخی از جاذبه های گردشگری ایلام شامل تپه ورده کبود، تفرجگاه های جنگلی مله پنجاو، قلعه والی، قلعه قیران، قلعه اسماعیل خان، قلعه تاریخی چورا، قلعه کنجانچم و موزه مردم شناسی می شود. از سوغات های ایلام می توان کره محلی، عسل کوهی، حلوایی بگل، کشک، کله کنجی سیاه چادر ، سقز محلی و ترخینه را نام برد. قالی بافی، گلیم نقش برجسته، نمد بافی، موج بافی و احرام بافی از صنایع دستی آن محسوب می شود. 

نحوه خرید کاندوم در ایلام

ایلامی های عزیز شما چنانچه قصد خرید کاندوم و یا سایر محصولات بهداشتی جنسی را دارید می توانید وارد سایت کاندوم استار شوید و با انتخاب محصولات مد نظرتان از جمله انواع پک های زناشویی، انواع کاندوم های فضایی، کاندوم خاردار و … و باز کردن سبد خرید تان و وارد کردن اطلاعات شخصی خودتان برای ارسال مرسوله به آدرس انتخابی خودتان اقدام فرمایید. پس از وارد کردن این اطلاعات می توانید از طریق دو روش پرداخت ایمن اینترنتی و یا از طریق پرداخت کارت به کارت؛ بهای محصولات خریداری شده تان را پرداخت کنید و سپس منتظر بسته بندی و ارسال سفارش از طرف تیم ارسال کاندوم استار باشید.

حال می خواهیم به چند سوالی که از طرف هموطنان ایلامی مان اغلب پرسیده می شود ، پاس دهیم. تفاوت کاندوم فضایی با کاندوم خاردار چیست؟ کاندوم فضایی به کاندوم های خاردرشت معروف هستند و اغلب مورد توجه هموطنان ما در سراسر کشور قرار می گیرند. این کاندوم ها با خار های یک تا دو سانتی متری که روی سطح بدنه و نوک کاندوم طراحی شده است می تواند زوجین را در به ارگاسم رسیدن سریع تر و باکیفیت تر یاری کند.

تفاوت این محصولات با کاندوم های خاردار این است که دو محصول بسیار پرفروش خاردار بازار به نام های کاندوم خاردار 1001 بیگ داتس کاپوت و کاندوم 690 بیگ داتس کدکس هر جزو کاندوم های خاردار استاندارد به حساب می آیند. خار این کاندوم ها نهایتا به نیم سانتی متر میرسد و کاملا در کل سطح کاندوم پخش است. استفاده از کاندوم خاردار رابطه شما را لذت بخش تر خواهد کرد.

اما برخی از هموطنان ما به دنبال کاندوم نازک می گردند و نمی خواهند این کاندوم تاخیری و یا خاردار باشد. ما به این دسته از هموطنان محصول جدید شرکت کدکس را معرفی می کنیم که بسیار پرفروش است و دارای بالاترین کیفیت در میان رقیبان خود می باشد.

ضمنا هموطنان عزیز از نحوه ارسال محصولات خیالشان راحت باشد. تیم ارسال کاندوم استار سفارش ها را پس از پردازش بسته بندی می کند و در بسته بندی هایی بدون هیچ نام و نشانی از ما برای شما به صورت کاملا محرمانه ارسال می کند. به همین دلیل شما از بابت ارسال محرمانه محصولات به طور کلی اطمینان حاصل فرمایید.

هر ساله مشتریان زیادی از طریق خرید محصولات جنسی و محصولات بهداشتی از شهر ایلام به باشگاه مشتریان سایت کاندوم استار اضافه می شوند و این نویدی است برای حرکت رو به جلو فروشگاه اینترنتی کاندوم استار در ایران. لیاقت شما بهترین خدمات است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.