خرید کاندوم در ایران

فروش کاندوم در خرم آباد

خرید کاندوم در خرم آباد

خرم آباد را بزرگترین شهر لرنشین ایران می‌نامند. خرم آباد مرکز استان لرستان می‌باشد و اما از شهرهای زیبا و گردشگری ایران به حساب می‌آید. این شهر بیست و سومین شهر پرجمعیّت ایران است و براساس سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران، 506471 نفر جمعیت را در خود داراست.

خرم آباد

شهرستان خرم آباد مرکز استان لرستان از استان های غربی ایران بوده که در میان دره‌ های زاگرس قرار دارد. این شهرستان از شمال با شهرستان سلسله، از جنوب با شهرستان اندیمشک، از شرق با شهرستان‌های دورود والیگودرز، و از غرب و جنوب‌غربی با شهرستان‌های دوره و پلدختر  مرز مشترک دارد. البته در گذشته خرم آباد جزئی از استان خوزستان محسوب می‌شد امّا بعد‌‌ها طبق تقسیمات جدید جزئی از استان لرستان نامیده شد و امروزه هم مرکز استان لرستان است.

آب و هوای خرم آباد مدیترانه‌ای و‌‌ تقریباً معتدل و نیمه‌مرطوب است. این شهر با میزان بارندگی بسیاری دارد و گاها نیز با خطر سیل مواجه می‍‌شود که آخرین آن در سال 98 رخ داد.به دلیل همین بارندگی های فراوان، از منابع آب‌های زیرزمینی و چشمه‌های درون شهری زیادی برخوردار است که از‌‌ نکات بارز‌‌ جغرافیای شهر خرم آباد به شمار می‌روند.

این شهرستان با بهره از جلگه‌‌ها و دشت‌‌های کم‌عرض، کوه‌های مرتفع، و درّه‌های عمیق در میان دو منطقه‌ی سرد شمالی و گرم جنوبی قرار دارد، به همین سبب چند اقلیم آب و هوایی متفاوت دارا است.‌‌ به طوری که شمال، شمال‌غربی و شمال‌شرقی شهرستان  آب و هوای سرد کوهستانی دارد، بخش مرکزی دارای آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای، و جنوب و جنوب‌غربی شهرستان دارای آب‌وهوای نیمه گرمسیری است.

نحوه خرید کاندوم در خرم آباد

هموطنان عزیزمان برای خرید کاندوم در خرم آباد نباید اصلا نگران باشند. شما عزیزان برای خرید انواع کاندوم فضایی، کاندوم خاردار، کاندوم تاخیری و کاندوم نازک می توانید از طریق سایت کاندوم استار اقدام به خرید کنید. سفارشات شما در صورت انتخاب گزینه پست پیشتاز در صفحه نهایی به صورت فوری (حداکثر 3 روز کاری) به دست شما می رسد و در صورتی که از پست سفارشی استفاده کنید می توانید سفارشات خود را نهایتا 5 روزه تحویل بگیرید.

همچنین آگاه باشید که همکاران ما در مجموعه کاندوم استار بعد از بررسی سفارش شما ، در سریع ترین زمان ممکن آن را پردازش کرده و از طریق پست ارسال می کنند.

تمام اطلاعات شخصی شما نزد ما محفوظ می باشد به صورتی که کارمندان ما در بخش ارسال سفارشات هم در هنگام بسته بندی هیچ اثری از شرکت ما روی بسته شما نمی گذارند. بسته هایتان به خوبی و محکم آماده می شود و چند دور چسب دور درب آن بسته می شود سپس با بقیه بسته های پستی راهی اداره پست می شود. این ببسته ها در آنجا بارگیری میشود و رسید آن برای ما ارسال می شود. شما می توانید کد پیگیری مرسولات پستی تان را همان روز بعد از ارسال از ما دریافت نمایید و بسته خود را رهگیری کنید.

فروشگاه اینترنتی کاندوم استار دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن، تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بنابراین می توانید یک خرید کاملا مطمئن را با ما تجربه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *