خرید کاندوم در ایران

شهر رودهن استان تهران

خرید کاندوم در شهر رودهن استان تهران

51 سال پیش رودهن روستای کوچک با جمعیتی اندک بیش نبود ولی رفته رفته با توجه به ساخت و سازهای مدرن و شهری و افزایش جمعیت ، روستای کوچک رودهن در سال 1342 به شهر تبدیل و شهرداری مستقل آن در یک اتاق کوچک راه اندازی شد.

بعداز تبدیل رودهن به شهر، کم کم عملیات های عمرانی شهرسازی در این شهر کوچک و زیبا آغاز شد.خیابان ها آسفالت و بلوار کشی شد و دیگر خبری از مسیر های مال رو نبود و دیگر بوی لذت بخش کاهگل خانه های روستایی در شهر نپیچید.

این شهر که از پیشینه طولانی تاریخی برخوردار است در دامنه ارتفاعات و آبرفتهاي كوهپايه اي ديواره جنوبي البرز و در شرق استان تهران واقع شده است. اين منطقه بين طول جغرافيايي 55 وْ 51 و عرض جغرافيايي‏َ 43 وْ35 قرار دارد. به عبارت دقيقتر، مرز شمالي آن را خط الرأس كوههاي شمال لواسان تا گردنه امامزاده هاشم تشكيل داده است و از آب و هوای نسبتا سرد در زمستان و گرم در تابستان برخوردار است.

نزديكي به جاده های اصلي تهران – شمال(هراز و فیروزکوه) نيز از عوامل مؤثردر رشد چشمگير اين شهر بود و طبق سرشماري عمومي نفوس و مسكن در سال 1355 ، جمعيت رودهن و حومه تنها چهار هزار نفر نفر گزارش شد و پس از تقريباً يك دهه ، تا زمان تأسيس دانشگاه آزاد اسلامي، جمعيت شهر به بيش از سيزده هزار نفر رسيد.

اما با توجه به تأسيس اين مركز آموزش عالي و گسترش سريع آن ، بافت جمعيتي اين شهر نيز به سرعت تغيير يافت. حضور چند هزار دانشجو كه به صورت جمعيت شناور در طول روز به اين شهر وارد و از آن خارج مي شدند ، اقامت حداقل دو تا سه هزار از اين دانشجويان در اين شهر در خوابگاه ها و خانه هاي استيجاري، موج مهاجرت از اطراف و حتي شهرهاي ديگر به ويژه شهرستانهاي استان مازندران ، خراسان و استانهاي ديگر سبب شد كه در سرشماري 1365 جمعيت اين شهر به بيش از دو برابرافزايش يابد.

به مرور زمان در بخش جنوبي ، روستاهاي مهرآباد و گل آهك در آستانة وصل به شهر رودهن قرار داشتند واز غرب روستای ده بومهن (شهر بومهن فعلی) که آن زمان روستای کوچک بود به شهر رودهن پیوست وجزی از شهر رودهن محسوب شد و از خدمات شهرداری رودهن بهره می برد که با گذشت زمان در سال 1375 بومهن به یک شهر مستقل تبدیل و از رودهن جدا شد.

با ايجاد مجتمع دانشگاه آزاد اسلامي،استقرار ادارات ،شهرک سازی های بزرگ،ایجاد مراکز مدرن خرید و تفریحی ، اصلاح معابر و خیابان ها و در نهایت آپارتمان سازی در نقاط مختلف انتظار گسترش بيشتر شهرمی رفت و همین اتفاق هم افتاد.

و اما امروز بعد از گذشت نیم قرن، شهر رودهن با بیش از 40 اداره دولتی و اداره کل به یک شهرنسبتا بزرگ تبدیل شده و در حدود 40 هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است و یکی از کهن ترین شهرهای استان تهران محسوب می شود. و دقیقا در مرکز شرق استان تهران واقع است.

کمتر کسی در کشور نام رودهن را نشنیده است چرا که با برخی ویژگی های این شهر از جمله آب و هوای بسیار مناسب و باغات زیبا و سر سبز، دو جاده بین المللی هراز و جاده ترانزیتی فیروزکوه و وجود یکی از بزرگترین دانشگاه های آزاد کشور که امروز با بیش از 20 هزار دانشجو به واحد جامع و بین المللی تبدیل شده است و از سراسر ایران و حتی کشورهای آسیایی و اروپایی دانشجو دارد آشنا هستند.

شهرداری این شهر امروز در یک ساختمان بزرگ و مدرن مستقر می باشد و دیگر از آن اتاق کوچک و تنها میز و صندلی اولین شهردار خبری نیست و امروز در سال 1393 تا کنون 21 شهردار را به خود دیده .

ساکنان بومی رودهن در مقایسه با مناطق پیرامون خود فرهنگی خاص و بسیار متمایز دارند. مهاجرت یا تبعید احتمالی این قوم از آذربایجان(رضایه سابق- ارومیه فعلی)می تواند بیانگراین تمایز باشد.ساکنان بومی این منطقه ویژگی های فرهنگی و اجتماعی خاص خود را تا حدودی حفظ نمودند گر چه طی دهه ی اخیر این ویژگی فرهنگی کم کم ضعیف شده است. با این حال با نگاه به همسایگان شهر رودهن متوجه می شویم بومیان رودهن از لحاظ فرهنگی و به ویژه زبان و و آداب و رسوم، وضیعت متمایزی دارند.

 شغل اکثر مردم  شهر رودهن کارمندی و کارگری است  و زبان مادری بومبان این  شهر آذری و یا همان ترکی است. همچنین از نظر آداب و رسوم نیز به ویژه در مراسم جشن عروسی و سوگواری ها مانند عزاداری در ماه محرم، ویژگی های متمایزی با مردم اطراف خود دارند.

به عنوان مثال در مراسمات عروسی شهروندان رودهنی نیز همچنان از ساز و دهل قدیمی استفاده می کنند که در نوع خود جالب و زیباست و همچنان مورد استقبال قرار می گیرد.

مهمترین آثار تاریخی و فرهنگی رودهن را می توان به پل نمیر(قرن دوم)پل زنجیر یا فیروزکوه، بقعه مبارک امامزاده محمد تقی(ع) رودهن که از فرزندان امام موسی کاظم (ع) می باشد و بقعه مبارک امامزاده محمد ابراهیم در محله کریتون و چند خانه و حمام قدیمی که هر یک گویای تاریخ این منطقه می باشد نام برد.

رودهن از دیرباز محلی برای استراحت پایتخت نشینان بوده و هست که در این منطقه دارای ویلا و یا باغ بودند ولی امروزه با توجه به گسترش شهر و وجود امکانات مناسب شهری وفاصله نه چندان زیاد تهران با رودهن، مهاجرت از سوی پایتخت به شهر رودهن به چند برابر افزایش پیدا کرده و این شهر نیز امروز به محلی برای زندگی افرادی که از شلوغی و آلودگی فراری هستند تبدیل شده ولی با این حال هستند افرادی که رودهن را فقط برای استراحت چند
روزه انتخاب میکنند.

رودهن که از چند شهرک از جمله سادات محله،کریتون، آنا، پونا ،فرهنگیان،کارمندان،لاله صحرا، امیریه، سیمان، نور ، الهیه، هوا و فضا و همچنین چندین محله قدیمی دیگر تشکیل شده است از شمال با شهرستان آمل در استانمازندران، از شرق با بخش مرکزی دماوند، از غرب با شهرهای بومهن و پردیس و از جنوب با کوه ها و کویر های ورامین و پاکدشت همسایه می باشد.

نحوه خرید کاندوم در رودهن

هموطنان عزیزمان برای خرید کاندوم در رودهن کافی است محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایند و بعد از ورود اطلاعات پستی سفارش خود را تکمیل نمایند. ما مجموعه ای از بهترین کاندوم های موجود در بازار را برای شما فراهم کرده ایم که با کلیک روی گزینه های زیر می توانید آنها را مشاهده نموده و خرید نمایید :

کاندوم فضایی ( خاردار درشت )

کاندوم خاردار

همکاران ما در مجموعه کاندوم استار بعد از بررسی سفارش شما ، در سریع ترین زمان ممکن آن را پردازش کرده و از طریق پست یا پیک ارسال می کنند. لازم به ذکر است که ارسال ها از تهران صورت می گیرد و امکان دارد هزینه پیک در ساعات شلوغ و پرترافیک اندکی زیاد باشد. همکاران بخش پشتیبانی بعد از دریافت سفارش با مشتریان تماس می گیرند تا در خصوص نحوه ارسال با پیک یا پست با آنها صحبت کنند.

ما تمام تلاش خود را در راستای حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتریان انجام می دهیم . به همین دلیل بسته بندی ها کاملا محرمانه بوده و هیچ نام و نشانی از محصولات زناشویی و مجموعه کاندوم استار روی آن درج نمی شود. حتی کارکنان اداره پست هم اطلاعاتی از محصولات داخل بسته ندارند.

فروشگاه اینترنتی کاندوم استار دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن، تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بنابراین می توانید یک خرید کاملا مطمئن را با ما تجربه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.