خرید کاندوم در ایران

شهر نسیم شهر (اکبرآباد) استان تهران

خرید کاندوم در شهر نسیم شهر (اکبرآباد) استان تهران

نسیم شهر (اکبرآباد)

آثار و بقاياي كشف شده از  تمدن كهن ايران باستان با قدمت 7000 سال در شهرستان رباط كريم و مناطقي از بخش بوستان شامل تپه باستاني كلمه ، وجه آباد و حصارك منصوري كشف گرديده و بقعه امامزاده حسن اسماعيل آباد و درخت كهن سال وجه آباد ، نشان از سابقه ديرين حيات و زندگي پيشينيان در اين منطقه مي باشد . شايان ذكر است كاروانسراهاي حاج كمال و قلعه سنگي در رباط كريم كه مربوط به دوره هاي قاجاريه و سلجوقيان مي باشد به همراه دهها آثار باستاني نشان از قدمت ديرينه شهرستان رباط كريم دارد . نسيم شهر در جنوب غربي استان تهران از توابع شهرستان رباط كريم و در مركز بخش بوستان با وسعتي 3007 هكتار و مساحت طرح هادي 709 هكتار در مجموعه شهرداريهاي استان تهران قرار دارد .

متوسط بارش سالانه اين شهر 168 ميلي متر و رطوبت نسبت در تابستانها 34 % و در زمستانها 62 % و متوسط درجه حرارت 5/16 مي باشد . اين شهر از شرق به شهرستانهاي اسلامشهر ، از غرب به محدوده شهري رباط كريم ، از شمال به شهرستان شهريار و از جنوب به جاده ترانزيتي تهران – ساوه محدود است .

نام قبلي نسيم شهر اكبرآباد معروف بوده كه در مورخه 13/7/74 با تصويب هيئت  وزيران با نام مهاجر  شهر و درجه 5 بعنوان شهر مستقل ساخته شد كه بدليل عدم استقبال عمومي از نام مهاجر شهر مجدداً موضوع طي مصوبه جلسه مورخه 2/8/78 هيئت دولت و همزمان با سالروز ولادت حضرت ولي عصر ( عج ) به نام نسيم شهر تغيير يافت و در مورد وجه تسميه نام گذاري اكبر آباد گفته مي شود  نام يكي از ساكنين قديمي و بومي است كه به نام اكبر حداد معروف است نام گذاري شده است .

نحوه خرید کاندوم در نسیم شهر (اکبرآباد)

هموطنان عزیزمان برای خرید کاندوم در نسیم شهر (اکبرآباد) کافی است محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایند و بعد از ورود اطلاعات پستی سفارش خود را تکمیل نمایند. ما مجموعه ای از بهترین کاندوم های موجود در بازار را برای شما فراهم کرده ایم که با کلیک روی گزینه های زیر می توانید آنها را مشاهده نموده و خرید نمایید :

کاندوم فضایی ( خاردار درشت )

همکاران ما در مجموعه کاندوم استار بعد از بررسی سفارش شما ، در سریع ترین زمان ممکن آن را پردازش کرده و از طریق پست یا پیک ارسال می کنند. لازم به ذکر است که ارسال ها از تهران صورت می گیرد و امکان دارد هزینه پیک در ساعات شلوغ و پرترافیک اندکی زیاد باشد. همکاران بخش پشتیبانی بعد از دریافت سفارش با مشتریان تماس می گیرند تا در خصوص نحوه ارسال با پیک یا پست با آنها صحبت کنند.

ما تمام تلاش خود را در راستای حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتریان انجام می دهیم . به همین دلیل بسته بندی ها کاملا محرمانه بوده و هیچ نام و نشانی از محصولات زناشویی و مجموعه کاندوم استار روی آن درج نمی شود. حتی کارکنان اداره پست هم اطلاعاتی از محصولات داخل بسته ندارند.

فروشگاه اینترنتی کاندوم استار دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن، تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بنابراین می توانید یک خرید کاملا مطمئن را با ما تجربه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.