خرید کاندوم در ایران

شهر نصیرشهر استان تهران

خرید کاندوم در شهر نصیرشهر استان تهران

روستاي نصير آباد مركز دهستان ميمنت از توابع بخش گلستان شهرستان رباط كريم در تاريخ ۴/۵/۱۳۸۴ از سوي كميسيون سياسي و دفاعي هيات محترم دولت بعنوان شهر با مسئوليت استانداري تهران اعلام  و كار خود را

رسما از شهريور ۱۳۸۴ آغاز نمود .

شهرستان رباط کريم يکی از شهرستانهای غرب استان تهران می باشد و مرکز آن شهررباط کريم است که در طول جغرافیایی ۳۵ درجه ۲۹دقیقه وعرض جغرافیایی ۵۱ درجه ۵ دقیقه و ارتفاع ۱۰۲۳ متر از سطح دریا قرار گرفتهاین شهرستان از شمال به شهریار، از جنوب به شهرستان ری، از شرق به شهرستان بهارستان و از غرب به شهرستان ساوه ازتوابع استان مرکزی محدود میشود .براساس آخرین اطلاعات تقسیمات کشوری درسال ۱۳۶۷ به عنوان یکی ازشهرستانهای استان تهران مطرح میباشد.نصیر شهر از سال ۱۳۸۵ از بخش مرکزی دهستان میمنت به یکی از شهرهای تابع شهرستان رباط کریم تبدیل شد.نصیرشهر ازشمال با شهرستان شهریار، ازشرق به شهرستان بهارستان، از غرب با شهر رباط کریم و از جنوب با شهرستان ری هم مرز است.

خرید کاندوم در نصیرشهر

شهرستان رباط کریم در دشت هموار جنوبی کوههای البرز بر روی رسوبات دوران سوم و چهارم زمین شناسی مربوط به پیدایش انسان بر روی زمین در ۶۵ میلیون سال پیش قرار گرفته که جنس این رسوبات در دامنه های البرز از توفیت ها.سبز شروع و در این شهرستان به رسوبات آبرفتی ختم  میگردد .

دوری نسبتا زیاد از کوههای شمال باعث شده تا از نظر توپوگرافی دارای منظره یکنواخت و بدون هیچ پستی بلندی باشد.شیب اصلی شهرستان رباط کریم به تبعیت از شیب عمومی دشت از شمال غرب به جنوب شرق است.کوه منگنز با ارتفاع ۱۳۲۹ متر در غرب و کوه سیاه با ۱۱۱۳ متر ارتفاع از سطح دریا بلند ترین کوههای شهرستان میباشند.

این منطقه ازهزاران سال قبل از مراکز تمدن و زندگی بوده و آثار متعدد باستانی که در سال ۶۹ و  اواخر ۷۳ در حوالی رباط کریم از شش هزار سال قبل تا دوران قاجاریه بدست آمده مبین این ادعاست. مضافاٌ اینکه در حوالی بازارک معروف به چاله بازارک که کارشناسان بر این باورند که روستا یا شهری در زیر خاک مدفون شده‌است .

رباط کریم به دلیل واقع شدن بر سر راه «جاده ابریشم» و راه زیارتی «خراسان به بغداد» از گذشته دارای اهمیت و توجه  بوده‌ و از این روست که کهن ترین و بی نظیرترین کاروانسراهای ایران مانند کاروان سنگی در این منطقه ساخته می‌شود و به تدریج با متروکه شدن آن رجالی که از این راه رفت و آمد می‌کردند به فکر ساختن کاروانسرایی بنام فتحعلیشاهی افتادند.

بعد از اینکه آقا محمدخان قاجار تهران را به پایتختی انتخاب نمود و تهران مرکز دوائر حکومتی شد لاجرم از نقاط مختلف مملکت مراجعات مردم برای رفع نیازها و مشکلات اداری و غیره که قبل از آن به اصفهان و قزوین بود بیشتر به تهران متوجه شد بنابراین مردم مناطق جنوبی مملکت از جمله شیراز،اصفهان،قم، ساوه و … می‌بایست ازرباط کریم که درمسیر جاده ساوه به تهران عبور نمایند و کاروانیان، قافله‌های بازرگانی و دسته‌های نظامی از این محل عبور می‌نمودند .

محدوده سابق رباط کریم بیش از ۳ الی ۴ هکتار نبوده و خانه‌های روستایی در اطراف کاروانسراها جای داشته اند و بعد از اینکه رباط کریم تا حدودی توسعه یافت دارای چهار دروازه گردید که به ترتیب به شمال، جنوب، شرق و غرب منتهی می‌شد بطوریکه آثار دروازه غربی آن نزدیک امامزاده محمدتقی تا چندی قبل به چشم می‌خورد، بعدها با توسعه شهر رباط کریم و احداث باغهای میوه کنترل دروازه‌ها از بین رفت و خیابانها و کوچه‌های فراوانی احداث گردید.

قبل از احداث محور تهران – ساوه و جاده‌های آسفالت و شوسه و راه آهن تهران – جنوب، جاده کاروانرو از داخل رباط کریم عبور و به تهران، ری، خراسان و قزوین منتهی می‌شد که بقایای پل سنگی قدیمی بر روی رودخانه کرج در غرب شهر رباط کریم در محله بازارک را می‌توان مشاهده کرد .

در سطح منطقه رباط کریم برای اکثر روستاها و قلعه‌ها حصارهای مستحکمی وجود داشته که دارای دیوارهای بلند و برج بودند و آثار برخی از آنها در سطح دهستانهای امامزاده ابوطالب (آدران)، اسماعیل آباد و منجیل آباد نظیر قلعه‌های آدران اورین، اسماعیل آباد، میمون آباد، وجه آباد، حصارمهتر، انجم آباد و بازارک همچنان به چشم می‌خورد.

این بناها به لحاظ استحکام و نوع ساخت اماکن مطمئن و امنی برای زندگی جمعی و روستائیان به حساب می‌آمده وساخت بیشتر قلعه‌های مورد اشاره به دوران حکام قاجاریه باز می‌گردند .

نحوه خرید کاندوم در نصیرشهر

هموطنان عزیزمان برای خرید کاندوم در نصیرشهر کافی است محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایند و بعد از ورود اطلاعات پستی سفارش خود را تکمیل نمایند. ما مجموعه ای از بهترین کاندوم های موجود در بازار را برای شما فراهم کرده ایم که با کلیک روی گزینه های زیر می توانید آنها را مشاهده نموده و خرید نمایید :

کاندوم فضایی ( خاردار درشت )

کاندوم خاردار

همکاران ما در مجموعه کاندوم استار بعد از بررسی سفارش شما ، در سریع ترین زمان ممکن آن را پردازش کرده و از طریق پست یا پیک ارسال می کنند. لازم به ذکر است که ارسال ها از تهران صورت می گیرد و امکان دارد هزینه پیک در ساعات شلوغ و پرترافیک اندکی زیاد باشد. همکاران بخش پشتیبانی بعد از دریافت سفارش با مشتریان تماس می گیرند تا در خصوص نحوه ارسال با پیک یا پست با آنها صحبت کنند.

ما تمام تلاش خود را در راستای حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتریان انجام می دهیم . به همین دلیل بسته بندی ها کاملا محرمانه بوده و هیچ نام و نشانی از محصولات زناشویی و مجموعه کاندوم استار روی آن درج نمی شود. حتی کارکنان اداره پست هم اطلاعاتی از محصولات داخل بسته ندارند.

فروشگاه اینترنتی کاندوم استار دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن، تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بنابراین می توانید یک خرید کاملا مطمئن را با ما تجربه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *