دانستنی های جنسی

خوردن سینه | فیلم ممه خوردن (18+) | آموزش مکیدن سینه

خوردن سینه

سینه حساس ترین عضو در بدن زنان، بعد از واژن یا همان دستگاه تناسلی شان می باشد. پس خوردن سینه با وجود عصب های بسیار مهمی که در این عضو وجود دارد؛ می تواند تحریک پذیر ترین رفتار در حین معاشقه و یا آمیزش جنسی به حساب بیاید. و از آنجایی که تحقیقات نشان می دهد، که آقایان به صورت بصری برانگیخته می شوند. طبعا مغز آن ها از طریق نگاه کردن به برجستگی های اندام خانم ها به خصوص برجستگی سینه شان، واکنش نشان می دهد. به همین خاطر است که گفته می شود مردها عاشق سینه خوردن یا ممه خوردن هستند.

< فیلم آموزش خوردن صحیح سینه زنان برای اولین بار در ایران >

 

نیپلگاسم یا ارگاسم از طریق خوردن سینه در خانم ها

همان طور که در مقدمه به این موضوع اشاره کردیم؛ نوک سینه یا سر سینه در خانم ها بسیار حساس است. علت این حساسیت عصب هایی می باشد که این عضو نهفته شده است. از این رو خوردن نوک سینه (پستان) زنان، باعث تحریک یا برانگیختگی جنسی بسیار زیاد در آن ها می شود. بعضا شنیده ایم که برخی از خانم ها از طریق خوردن سینه شان به نیپلگاسم یا ارگاسم به کمک نوک پستان میرسند. به همین دلیل خوردن سینه زنان، کاری با ظرافت و حساس بر شمرده می شود.

<< همچنین بخوانید: دانلود آهنگ برای رابطه جنسی >>

اصلا آیا می دانید مشخصا نیپلگاسم (Nipplegasm) چیست؟

به اصطلاح علم پزشکی، به ارگاسم رسیدن زن از طریق تحریک نوک پستان (خوردن سینه) را نیپلگاسم می گویند. در واقع این کلمه واژه ای دو بخشی می باشد. که از کنار هم قرار گرفتن دو کلمه نوک پستان و ارگاسم به وجود آمده است. در زبان انگلیسی نوک سینه به معنای Nipple و ارگاسم به معنای orgasm می باشد.

خوردن ممه

تحقیقات به روز پزشکی نشان می دهد، تقریبا 35 درصد از زنان روی کره زمین، حداقل یک بار در طول عمر خود «ارگاسم پستان» را تجربه کرده اند.پس به صراحت می توان اعلام کرد که نوک پستان دومین شکل شایع ارگسام در بین زنان می باشد.

از دلایلی که معتقدیم، تحریک نوک پستان می تواند به ارگاسم منجر شود. رفلکس عصبی می باشد که در هنگام شیردهی خانم ها در آن مستعد هستند. همچنین بهترین راه برای گرفتن بهترین و سریع ترین نتیجه این است که از شریک جنسی خود، در مورد خوردن سینه او راهنمایی بگیرید. برخی از خانم ها خوردن و مک زدن لطیف و با ملایمت را به خوردن دردناک (گاز گرفتن یا فشار دادن نوک سینه) ترجیح می دهند و بالعکس.

نگاه اسلام و شرع به این موضوع

اهمیت پیشنوازی قبل رابطه جنسی در اسلام، موضوعی است که به کرات عمل به آن توصیه شده است.

حدیث های زیادی داریم که قبل از رابطه جنسی با همسرتان معاشقه یا عشق بازی کنید. چون زنان باید برای یک رابطه جنسی خوب آماده کرد و لازمه آماده شدن عشق بازی می باشد.

از معروف ترین این احادیث و سخن ها، به سخن پیامبر اکرم (ص) اشاره کرد. ایشان فرمودند: عشق بازی با همسر، سرگرمی مومن است. گاهی سر بر بالین همسرتان بگذارید ،با او گفت و گو کنید ،کلمات عاشقانه و سوزان رد و بدل کنید و یکدیگر را در آغوش هم بفشارید.

همچنین حضرت امیر (ع) فرمود: وقتی کسی خواست با همسرش همبستر شود با عجله رفتار نکند؛ زیرا زنها نیز حاجتی دارند.

قطعا با مطالعه موارد بالا متوجه شده اید، که بزرگان دینی و امامان ما نیز تذکر به معاشقه و برانگیختن زن در زندگی زناشویی داده اند. پس با توجه به اینکه یکی از جذابترین قسمت ها، از اندام بدن زن که مرد علاقه زیادی به آن دارد سینه زن است. خوردن یا مالیدن و یا مکیدن سینه می تواند باعث رسیدن به اوج لذت جنسی شود. صد البته که این ارگاسم لذتی متفاوت برای دو طرف ایجاد می کند.

<< همچنین بخوانید: سکس خوب چیست؟ >>

خوردن ممه

معرفی نقاط حساس بدن خانم ها

طبیعتاً زن ها در مقایسه با مردها اطلاعات بیـشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان برای رابطه جنسی دارند. قطعا علت این امرعلاقه آنها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد. ما در ادامه به معرفی تک تک نقاط حساس بدن خانم ها می پردازیم.

 • سینه: نوک سینه را می توان دومین نقطه بسیار حساس بدن زن دانست.
 • گردن: بوسیدن یا مکیدن نواحی پشت گوش ها و گردن زنان، برایشان بسیار شهوت برانگیز است.
 • لب ها: لب ها را می توان سومین نقطه بسیار حساس بدن زنان دانست، که بوسیدن آن ها غوقا می کند.
 • ران ها: عصب های درون ران ها بسیار حساس است. به گونه ای که حتما پیشنهاد می کنیم چند دقیقه داخل ران ها نوازش شود.
 • گوش ها: نقطه ای بسیار حساس از هر نظر می باشد! شنیدن برخی از جملات می تواند از هر عملی بهتر نتیجه دهد.
 • ناف شکم: بوسیدن، مکيدن و یا لیسیدن ناف خانوما خيلي لذت بخش است. این کار را با زبان تان و به صورت دورانی انجام دهید.
 • باسن: باسن نقطه ای بسیار حساس از هر نظر می باشد. تمام حرکات روی این عضو باید به نرمی اتفاق بی افتد.

<< همچنین بخوانید: خوردن واژن زنان و علاقه زیاد مردها >>

خوردن سینه توسط مردها

در بالا با نقاط حساس بدن زنان بشتر آشنا شدید. باید بدانید که میزان حساسیت و تحریک پذیری هر کدام از این نقاط در افراد مختلف، متفاوت است. اما به این موضوع توجه داشته باشید که، در هنگام رابطه جنسی نوک پستان بسیار حساس و سفت می شود. در نتیجه اگر مرد بداند که چطور زن را به اوج لذت برساند. از طریق بوسیدن و مک زدن نوک سینه، زن به ارگاسم میرسد.

خوردن نوک سینه زن

آموزش روش کامل اورگاسم از طریق نوک پستان

در ادامه این مطلب قصد داریم، روش ارگاسم از طریق پستان به صورت گام به گام را به شما آموزش دهیم.

برای این کار ابتدا می بایست از تحریک دستی استفاده کنید. در این روش با کمک نوک انگشتانتان که بیشترین حس را دارند، می بایست محافظ نرم اطراف و دور سینه را تحریک کنید. تا سر انجام در انتها به خوردن سینه برسید. با هر دو پستان و نوک آنها به طور مداوم بازی کنید. نسبت به بازخورد شریک جنسی تان آن ها را گاهی ماساژ دهید. گاهی بمالید. و یا گاهی بمکید. اصلا عجله نداشته باشید. هر چه تمرکز بیشتری را خرج این کار کنید. نتیجه ای مطلوب تر برایتان حاصل می شود. پس خونسردی خود را حفظ کنید. برخورد نفس های شما با سینه زن بعد از خوردن سینه می تواند، باعث فوران شهوت در او شود.

آهسته آهسته به سمت نوک سینه ها بروید. آن ها را مک بزنید. از مکش یا مکش ثابت به همراهی نوک انگشتان ، لیسیدن و زبان زدن استفاده کنید و همزمان از دست و دهان برای تحریک سینه استفاده کنید. یادتان باشد که خانم ها به طور کاملا ناخودآگاه متوجه وقت گذاشتن شما برای آن ها می شوند. این خود باعث ارگاسمی قوی تر و دلنشین تر خواهد شد.

اگر مطمئن نیستید که او چه چیزی را دوست دارد ، از او بخواهید که زبان یا لب های شما (یا روی سینه های شما) بخورد و به شما نشان دهد که چگونه دوست دارد سینه او را بخورید. اینگونه شما زبان بدن او را می آموزید و در این راه موفق تر عمل می کنید.

منشا علاقه مردها به خوردن سینه

شاید بتوان گفت: علاقه مردان به پستان و خوردن سینه شاید بخاطر یادآوری دوران عشق اولیه به پستان مادر است. که احساس زندگی و ادامه حیات ما را با خاطره شیرین و سیرکننده شیر مادر ربط می دهد. البته این یک احتمال است. اما به واقعیت بسیار نزدیک است.

خوردن سینه با میوه

<< همچنین بخوانید: رابطه ضربدری (سکس ضربدری) چیست؟ >>

شاید بارها و بارها شنیده اید ، که این ارگاسم برای دستیابی به زمان نیاز دارد. اما باید بگوییم اصلا اینطور نیست. پس دل سرد نشوید. سینه های زنان مانند کلیتوریس حساس می باشد. وقتی لمس و تحریک صحیح سینه ها یا پستان انجام شود در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحت تر به ارگاسم میرسند.

پدیده طلایی در ایجاد نیپلگاسم

یخ ! یک نکته طلایی برای رسیدن به نیپلگاسم این است که: یخ را امتحان کنید!. یک مکعب یخ را با دست روی ناف یا شکم شریک جنسی تان قرار دهید. سپس با دست یا لب هایتان آن را به سمت نوک پستان های او هدایت کنید. آن را نگه دارید تا نوک پستان بی حس شود و سپس نوک پستان را با دهان گرم بپوشانید. می توان لذت بخش بودن این کار را با تمام وجود حس کرد.

شما در این عمل دست و پا بسته نیستید. خوردن سینه می تواند با انتخاب های هوشمندانه شما، رابطه تان را جذاب و جذاب تر کند. از ایده های جدید استفاده کنید. سعی کنید خوراکی ها را امتحان کنید. به خاطر بسپارید که شما می توانید، بسیاری از خوراکی ها را به روی پستان همسرتان بمالید. و سپس آن را مک بزنید. این کار نه تنها شما را بلکه او را به ارگاسم می رساند.

 • بستنی یخی
 • لواشک
 • نوشمک
 • قره قروت
 • شیرینی خامه ای
 • آبنبات چوبی
 • نوتلا
 • عسل
 • و …

یک یا چند مورد از خوراکی های بالا را بسته به طبع و سلیقه تان تهیه کنید. سپس همه چیز برای شما فراهم است.

برای مثال شما می توانید قدری از قره قروت یا لواشک را با نوک زبان تان بچشید. سپس آن خوراکی قدری خیس (تر) می شود. آن را به روی سینه (پستان) خانم تان بمالید. با این کار سینه خانم شما طعم آن خوراکی را می گیرد. حال باید با مکیدن و خوردن سینه همسرتان به او نشان دهید که چه مقدار از ته دل او را دوست دارید و می خواهید او هم از رابطه لذت کافی را ببرد.

در طی این فعالیت شما می توانید با خوردن سینه همسر تان در این حال او را ببوسید و عشق تان را به طور کامل به او نمایان کنید. فرصت را از دست ندهید؛ این بهترین تایم برای به ارگاسم رسیدن او می باشد. فقط می بایست که این کار را به درستی انجام دهید.

<< همچنین بخوانید: اهمیت خرید لباس خواب + انواع آن >>

خوردن پستان و حس آرامش

پیدایش حس آرامش، تحولی در مغز

خوردن سینه در بانوان علاوه بر اینکه راهی برای رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی می باشد؛ بهترین راه برای دور کردن فکر و ذکرشان از دقدقه های روزمره، مشکلات، ناراحتی‌ها و نا ملایمات زندگی می باشد. خوردن پستان باعث می شود ماده ای درون مغز خانم ها جریان پیدا کند و حس آرامشی دلنشین را برایشان به ارمغان بیاورد.

دو زوج طلایی یعنی لب و زبان نقش بسیار مهمی را در به اوج رساندن خانم ها بازی می کنند. یادتان باشد اگر شما از آن دسته از آقایونی هستید که می خواهید خانم خود را از طریق خوردن سینه به ارگاسم برسانید؛ چنانچه قصد این کار را برای اولین بار دارید باید بدانید که زمان در این کار نقش اساسی دارد.

اگر این اولین تجربه شما در ممه خوردن می باشد باید زمان زیادی را صرف این کار حساس و با ظرافت کنید تا بتوانید از طیق خوردن پستان همسرتان را به ارگاسم برسایند. پس اگر بار اول موفق نشدید، تسلیم نشوید. قطعا اشتباهی را مرتکب شده اید. با صبر و حوصله بیشتر این کار را از سر بگیرید. شما قطعا می توانید او را به ارگاسم واقعی برسانید.

 

خوردن سینه دختر

ارگاسم از راه خوردن سینه واقعیت دارد؟

علم پزشکی این امر را کاملا تایید کرده است. از نظر علم پزشکی به دلیل وجود عصب های بسیار حساس در این عضو از بدن خانم ها، ارگاسم از راه خوردن سینه امکان پذیر است. این روزها خانم های زیادی از این طریق به ارگاسم می رسند و بر این باورند که این راه یکی از لذت بخش ترین راه های به ارگاسم رسیدن می باشد.

شما هم می توانید این راه را تست کرده و نظرات و تجربه های خود را در پایین همین مقاله با ما و مطالعه کنندگان عزیز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مرتبط

23 نظر در “خوردن سینه | فیلم ممه خوردن (18+) | آموزش مکیدن سینه

 1. نرگس گفت:

  عرض ادب
  من واقعا این کارو دوست دارم و به پارتنرم همیشه میگم که بیشترین وقت رو روی خوردن سینه بزاره چون هیچی به اون اندازه لذت بخش نیست.

  1. زمان گفت:

   عاشقشم اوف

 2. نازنین گفت:

  من به عنوان یه زن واقعا به این کار علاقه دارم. بنظرم بهترین کار برای ابتدای رابطه که آقایون می تونن انجام بدن شروع کردن از سینه خانم هاست. یه زن رو کاملا آماده میکنه برای رابطه اصلی . امیدوارم آقایون حرفم رو بخونن و به خانومشون کمک کنن که رابطه بهتری رو تجربه کنن

 3. رضا گفت:

  اگه زن و شوهر در مورد سکس با هم حرف بزنن خیلی از مشکلات شون حل میشه. من بدون خجالت شروع کردم با زنم حرف زدن اونم همه نقاط حساسش رو بهم گفت. مطلب خوبی بود

 4. زیبا گفت:

  خوردن سینه کار خیلی لذت بخشی هست از نظر من به شرطی که آقایون درست انجامش بدن اما متاسفانه اکثر مردها لطافت به خرج نمیدن
  ای کاش بیان این مطلب رو بخونن و علمی تر عمل کنند
  ممنون از سایت خوبتون که آقایون راهنمایی می کنید بلکه حرف گوش بدن

  1. آرش گفت:

   کلید ورودی همه خانمها سینم مست و ارگاسم سینه اولین لذت در یه شب رویایی هست

   1. admin گفت:

    سلام و عرض ادب خدمت شما بله قطعا اینچنین است که شما می گویید. این موضوع از نظر علمی نیز کاملا ثابت شده است.

    1. اتنا گفت:

     واقعا خیلییییی چندشه و بدممم میاااد😖

 5. زمان گفت:

  عاشقشم

 6. زمان گفت:

  دوتا سینه ها را بگیری توی دستات و بو بکشی و بوسش کنی و بخوری و وتا را بهم بچسبونی و دوباره بخوری عین بچه شیرخوره چقدر حال میده وای خدای من دریاب منو

  1. کاندوم استار گفت:

   عرض ادب و احترام در صورت درست انجام دادن این پروسه هر دو شما لذت ویژه ای از رابطه خواهید برد.

 7. زمان گفت:

  وقتی که داره غذا درست میکنه یا ظرف میشوره یا جلو آینه داره موهاشو خشک میکنه از پشت بغلش کنی و اون مشغول کارش باشه از زیر بغلش دستتو ببری سینه هاشو اروم بگیری و بمالی اونم کونش بیا عقب بماله بهت وای چه حالی میده و توی همون وضعیت سرشو برگردونه و لب بده وای خدای من .ای زن تو چقدر خوبی جیگر

  1. کاندوم استار گفت:

   موارد اشاره شده از طرف شما نیز موارد خوبی هستند. به طور کلی توصیه می کنیم از فانتزی های ذهنی خود بیشتر کمک بگیرید تا نتیجه ای بهتر حاصل شود.

  2. فاطی گفت:

   خخخخخ خوشبحال زنت خخخ

 8. علیرضا گفت:

  سینه رو اگر درست بخوری بردی این برد دو طرفه هست هم خانم تو رابطه به ارگاسم میرسه هم خودت آمادگی بیشتری برای یه رابطه باکیفیت پیدا میکنی

  1. کاندوم استار گفت:

   عرض ادب و احترام فرمایش شما کاملا درست می باشد، پس می توانید با معرفی کردن این مطلب جامع به دوستان تان نیز باعث یادگیری بهتر آن ها شوید. از همکاری شما متشکریم

 9. الهه گفت:

  بهترین فیلم خوردن سینه رو دیدم واقعا بهترین سایت آموزشی فروشگاهی هستید بهتون خسته نباشید میگم

  1. کاندوم استار گفت:

   عرض ادب و احترام خوش حالیم که مارو دنبال می کنید

 10. علی گفت:

  توی این فصل بستنی بهترین گزینه هستش فک میکنم که برای خوردن سینه پیشنهاد دادید من چند سری میشه که ازش استفاده میکنم و به نظرم بسیار فوق العاده است پیشنهادم به آقایون برای خوردن سینه خانم هاشون استفاده از بستنی هست اما حتما فیلم آموزش خوردن سینه اول مطلب رو ببینید و با روش هایی که اون خانومه میگه عمل کنید قول میدم تاثیرشو می بینید موفق باشید/

  1. کاندوم استار گفت:

   بله درست می فرمایید از اینکه تجربه تون در اختیار خوانندگان این مطلب قرار دادید سپاس گذاریم

 11. پرنیا گفت:

  من عاشق اینم که سینه هامو بخوره اما حرف گوش نمیده! باید چی کار کنم؟؟

  1. کاندوم استار گفت:

   میتونید به همسرتون پیشنهاد کنید مطلب خوردن سینه ما رو بخونن تا در این باره راهنمایی بشن شاید علت سر باز کردن از این کار عدم آگاهی کامل در این باره باشد

  2. فاضل گفت:

   باید سعی کنی با لب گرفتن شروع کنی و بعد کم کم با سینه هات بازی کنه و سرش رو به طرف سینه هات بیار مطمئن باش فقط کافیه یه بار امتحانش کنه.دیگه دفعه بعد خودش تمایل پیدا میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *