دانستنی های جنسی

درمان زود انزالی | درمان قطعی زود انزالی 100% تضمینی

درمان زودانزالی

زود انزالی به چه معناست؟ زود انزالی یعنی مرد در حین برقراری رابطه جنسی، زودتر از زمانی که خود و یا شریک جنسی اش انتظار دارند؛ به انزال برسد. این مورد می تواند تاثییرات بسیار بدی بر روی رابطه زناشویی افراد بگذارد. این روز ها به قدری زمینه این اختلال جنسی زیاد شده است که می توان گفت از هر 3 مرد 1 مرد به زود انزالی دچار است. پس با این تفاصیر درمان زود انزالی باید از اهمیت به سزایی بر خوردار باشد. به طور کلی اختلالات انزال از اختلالات شایع در مردان به خصوص در ایران به حساب می آید. به همین دلیل درمان زود انزالی و یا درمان انزال دیررس، اغلب در اولویت درمانی مردهای ایرانی قرار می گیرد. انزال زودرس یا زود انزالی به انزال غیر قابل کنترل گفته می شود. در این مطلب به شما آموزش میدهیم که چگونه انزال خود را کنترل کنید.

نارضایتی جنسی

زودانزالی هم مانند دیر انزالی نوعی بیماری محسوب میشود، که باید حتما تحت درمان و کنترل قرار گیرد. طبق آمار حدود 41% از مردان ایرانی با مشکل زود انزالی مواجه هستند و همیشه به دنبال درمان زود انزالی بوده اند و خیلی از این افراد راه های درمانی مختلفی را که از طریق اینترنت یا کتاب های آموزشی مطالعه کرده بودند را امتحان کرده اند. استفاده از کاندوم تاخیری ، استفاده از اسپری تاخیری و دارودرمانی از روش های مختلف مورد استفاده برای رفع مشکل زودانزالی می باشد.

حال شاید بپرسید به چه انزالی، انزال زودرس می گویند؟ افرادی که به انزال زودرس دچار هستند، بالافاصله بعد از شروع نزدیکی جنسی و دخول به ارگاسم و انزال می رسند و دیگر نمی توانند شریک جنسی شان را آن جور که باید و شاید به ارگاسم برسانند. به طور کلی انزال زود رس بین 30 ثانیه تا 2 دقیقه بعد از شروع دخول صورت می گیرد و عامل کلافگی زوجین از یکدیگر و موجب ایجاد مشکلات فرمان دیگری در زندگی زناشویی شان می شود.

درمان زودانزالی قطعی

اما اگر به راستی قصد درمان زود انزالی را دارید باید بتوانید هزینه های آن را هم متقبل شوید. این هزینه ها می تواند بسیار بزرگ باشد. برای مثال حفظ اعتماد به نفس و استواری و یا حتی عمل کردن به دستورات پزشک متخصص تان در راه درمان زود انزالی از بزرگ ترین هزینه هایی می باشد که شما باید در این راه متقبل شوید و در راه تان ثابت قدم باشید، تا بتوانید این مشکل را برطرف کنید.

در ادامه شش نکته اساسی در زمینه درمان زود انزالی بیان می شود که بسیار قابل توجه است و شما با رعایت آن ها می توانید قدمی رو به جلو در این مسیر بردارید. پس با اعتماد به نفس تمام ادامه این مقاله تخصصی از کاندوم استار را مطالعه بفرماید: قطعا شما موفق خواهید شد.

1- درمان دارویی صددرصدی برای انزال زودرس وجود ندارد.

طی سالیان گذشته داروهای بسیار زیادی برای درمان زود انزالی در جهان تولید شد و پس از عرضه شدن در بازار جهانی، مصرف کنندگان آن ها اظهاراتی مبنی بر این موضوع داشتند که به طور واقعی هیچ کدام از این داروها نمی توانند به طور قطعی و کامل این اختلال جنسی را درمان کنند. پس صرفا از ابتدا به دنبال دارو نباشید.

2- معرفی راه های قطعی درمان زود انزالی

علم پزشکی و طب درمانی می گوید سه راه برای درمان زود انزالی وجود دارد: 1- روان‌درمانی 2- رفتاردرمانی 3- دارودرمانی. در حال حاضر هر کس که قصد شروع این راه درمانی را دارد، در ابتدا با درمان استاندارد دارودرمانی این پروسه را آغاز می کند. مطلع باشید دارودرمانی اگر صحیح انجام شود، در 80-70 درصد بیماران موثر واقع شده و برای همیشه این بیماران درمان خواهند شد. ولی در مواردی که دارودرمانی موثر نباشد، بیمار باید به‌وسیله متخصص مربوطه روان‌درمانی یا رفتاردرمانی شود تا مشکلش به طور کامل برسی و برطرف شود.

راه های درمان انزال زودرس

3- برای درمان انزال زودرس هیچ دستگاهی که مورد تایید مراجع معتبر علمی باشد، وجود ندارد.

البته باید بدانید کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری درمان زود انزالی نیستند. استفاده از این موارد تا حد زیادی سبب تاخیر در انزال می شوند اما باید بدانید، استفاده از این دو مورد برای افراد معمولی که قصد تاخیر در انزال خود را دارند بیشتر کاربرد دارد تا افرادی که به زودانزالی شدید دچار هستند و میخواهند با استفاده از این دو مورد به طور کلی مشکل خود را حل کنند.

4- درمان زود انزالی نسبت به تسکین در اولویت است.

یادتان باشد که هدف پزشک درمان است، نه تسکین موقت و بازه ای. این موضوع از این نظر ذکر می‌شود که در حال حاضر تبلیغات گسترده‌ای در مورد بعضی کرم‌ها و اسپری‌ها و ژل ها می‌شود که ترکیب بیشتر آنها ماده بی‌حس‌کننده‌ای بنام «گزیلوکائین» یا «لیدوکائین» است. این مواد فقط تاثیر موقت دارند و از طرفی اگر روزی در دسترس نباشند به هر دلیلی باعث کاهش اعتماد به نفس شما می شود. پس بهتر است به سراغ راه کارهای فرعی نروید و به دنبال راه اصلی درمان زود انزالی بروید.

دارو درمان زودانزالی

5- داروهای درمان زود انزالی را بشناسید.

در حال حاضر بیشترین داروهایی که برای درمان دارویی انزال زودرس در دنیا و به خصوص در ایران تجویز می‌شوند، مجموعه داروهایی هستند که مصرف آن ها میزان سروتونین را در مغز بالا می‌برند. این ماده نزد افکار عمومی به‌عنوان جاری‌کنندهٔ «احساس خوب» شناخته شده‌است. مورد استفاده اصلی این داروها در درمان افسردگی است ولی با مقادیر و رژیم درمانی متفاوت در بیماران مبتلا به انزال زودرس تجویز می‌شوند. ضمن اینکه انواع مختلف از این داروها در بازار وجود دارند، هر بیماری با توجه به شرایط بالینی، از یک نوع به‌خصوص از آنها سود قابل توجهی خواهد برد.

همچنین شما می توانید در صورتی که از زود انزالی رنج می برید از کاندوم های فوق تاخیری ما خریداری کنید و آن ها را یکبار امتحان کنید تا مشتری همیشگی محصولات ما شوید. فروشگاه اینترنتی کاندوم استار عرضه کننده انواع کاندوم و لوازم زناشویی با بهترین قیمت در ایران می باشد. از ویژگی هایی که این فروشگاه را نسبت به سایر فروشگاه ها متمایز می سازد امکان ارسال فوری زیر 2 ساعت در تهران و امکان پرداخت درب منزل است که برای ساکنین شهر تهران فراهم آورده است.

درمان زودانزالی

نتیجه گیری:

در ایران آقایون بسیاری از مشکل زودانزالی رنج می برند اگر شما از آن دسته از آقایون هستید و به این مشکل دچار هسیتد پیشنهاد اول و اصلی ما به شما عزیزان این است که بدون تجویز پزشک از هیچ دارویی استفاده نکنید، زیرا عوارض دارو ها گاها بسیار خطرناک است و امکان دارد شما دچار مشکلات مختلفی شوید. اولین قدم و اصولی ترین راه برای درمان زود انزالی این است که به یک پزشک مجرب مراجعه کنید تا متناسب با میزان فعالیت هورمون مختلف درون بدن شما و متناسب با متابولیسم بدن تان دارویی برایتان تجویز کند تا زیر نظر ایشان مصرف نمایید.

قطعا مصرف مرتب و منظم دارو های تجویز شده مشکل شما را بر طرف خواهد ساخت. همچنین شما می توانید برای بر طرف کردن مقطعی مشکل انزال زودرس تان از کاندوم های تاخیری و یا اسپری های تاخیری استفاده نمایید. این مکمل های جنسی می توانند کمک شایانی به شما در این مسیر بکنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *