دانستنی های جنسی

دستگاه وکیوم حجم دهنده تضمینی آلت تناسلی آقایان

دستگاه وکیوم

قطعا برای هیچ مردی سخت تر از این نیست که زمان رابطه جنسی اش مشکل شل شدگی آلت تناسلی اش (مشکل نعوظ) را داشته باشد.مشکلی که هم بر روی اعتماد به نفس و لذت خود شخص تاثیرگذار بوده و هم به عنوان موضوعی سرد کننده بروی شریک جنسی اش تاثیر می گذارد!

دستگاه وکیوم یا حجم دهنده آقایان اغلب برای درمان ناتوانی جنسی مردان و اختلال نعوظ آنها تجویز می‌شود. این دستگاه به دلیل این که باعث کاهش مصرف دارو در آقایان میشود از محبوبیت ویژه‌ای در بین آقایان برخوردار است و عوارض جانبی آن بسیار کمتر است. اما در جامعه ایران به دلیل مسائل فرهنگی سوال و پرس جو در مورد دتسگاه وکیوم بیسار سخت و دشوار است. در این مطلب از کاندوم استار قصد داریم توضیحات کاملی در باره این محصول ارائه دهیم.

خرید وکیوم مردانه

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

دستگاه وکیوم آقایان یکی از محبوب‌ترین روش‌های درمان اختلال نعوظ  در مردان است. این دستگاه ساز و کار نسبتاً ساده‌ای دارد و به راحتی می‌توان از آن به شکلهای مختلف استفاده کرد. با این وجود، اقدامات احتیاطی در مورد این دستگاه‌ها وجود دارد که می‌تواند خطر آسیب و عوارض جانبی استفاده نادرست از آنها را کاهش دهد و تاثیرگذاری آن را بیشتر کرد.

دستگاه وکیوم وسیله ای پزشکی است که با طراحی منحصر به فرد باعث ایجاد نعوظ به صورت طبیعی می گردد.

پمپ وکیوم آلت تناسلی به عنوان فضایی برای ایجاد خلأ شناخته شده است و شامل سه قسمت میشود:

  • یک لوله که بر روی آلت تناسلی آقایان قرار می‌گیرد.
  • یک حلقه یا یک قسمت مهروموم کننده که در قسمت پایه آلت تناسلی قرار می‌گیرد.
  • یک بسته ایجاد وکیوم به صورت دستی یا الکترونیکی که هوا را از داخل لوله خارج کرده و باعث ایجاد نعوظ می‌شود.

استفاده از دستگاه وکیوم بسیار ساده و برای همه افراد امکان پذیر است. شاید در ابتدا استفاده از دستگاه وکیوم برای آقایان خوشایند نباشد اما به تدریج این موضوع برایشان هموار خواهد شد.

نحوه به کارگیری و استفاده از این دستگاه به این صورت است که فرد لوله را بر روی آلت تناسلی خود قرار می دهد و سپس با روشن شدن پمپ، که بسته به نوع دستگاه وکیوم خریداری شده به طریق باتری یا به کمک دست هوای درون لوله به مرور زمان خالی شده و ایجاد خلأ خواهد کرد. این تغیر فشار هوای داخل لوله باعث خون رسانی بهتر و بیشتر از طریق عروق می گردد. البته ممکن است این پدیده چند دقیقه ای طول بکشد و تا فرد به نعوظ کامل برسد. پس از این حالت فرد می‌تواند دستگاه و لوله را خارج کرده و به مقاربت و برقاری رابطه جنسی بپردازد.

 دستگاه وکیوم آقایان به عنوان دستگاهی برای کمک به آقایان برای به دست آوردن حالت نعوظ بزرگتر و طولانی‌تر است که به کیفیت رابطه جنسی آنها کمک شایانی می‌کند. این دستگاه‌ها به عنوان راهکار اصلی برای مبارزه با اختلال نعوظ به بازار جهانی عرضه می‌شوند، اگرچه نمی‌توان آنها را به عنوان درمان اصلی در از بین بردن علائم اختلالات نعوظ معرفی کرد اما نمی توان تاثیر مثبت آن ها را هم نادیده گرفت.

همان طور که متوجه شدید دستگاه‌های وکیوم با استفاده از ایجاد خلاء هوا باعث بالابردن جریان خون و در نتیجه خون رسانی بیشتر به آلت تناسلی می شوند، در نتیجه زندگی جنسی بهتری را نصیب هر مردی با شریک زندگی اش خواهد کرد.

دستگاه وکیوم مخصوص آقایان انواع مختلفی دارد، که پیدا کردن گزینه‌ای مناسب در بازار را سخت می‌کند. از طرف دیگر این موضوع ابهام در مورد کارایی دستگاه آقایان را افزایش می‌دهد و باعث ابهام می‌شود.

امیدواریم با خواندن این مطلب اطلاعات مفیدی در مورد دستگاه وکیوم حجم دهنده آقایان به دست آورده باشید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.