دانستنی های جنسی

دیلدو | آشنایی با انواع دیلدو + عکس واقعی | ( 18+ سال )

دیلدو

دیلدو (Dildo) یا همان آلت مصنوعی مردانه که نوعی اسباب بازی جنسی به حساب می آید. اغلب توسط خانم ها و برای رسیدن به اوج لذت جنسی به کار گرفته می شود. استفاده از اسباب بازی های جنسی (Sex Toy) اغلب توصیه نمی شود. زیرا زمینه خودارضایی را برای افراد فراهم می کند. به همین دلیل است که فروش و عرضه ی آزادانه، این دسته از محصولات غیرقانونی می باشد. در کشور ایران خرید و یا فروش انواع اسباب بازی های جنسی از قبیل انواع دیلدو ، انواع پلاگ ها و … غیرمجاز می باشد. اما موضوعی که ذهن افراد زیادی را در این باره به خود مشغول کرده است. حکم شرعی استفاده از این اسباب بازی های جنسی از جمله دیلدو می باشد. استفاده از این وسایل ها،  تقریبا در اکثر موارد مکروه و برخی موارد حرام اعلام شده است. در ادامه به معرفی انواع دیلدو خواهیم پرداخت.

<< همچنین بخوانید: فیلم آموزش خوردن سینه زنان >>

تاریخچه دیلدو و کاربرد آن

استفاده از آلت مردانه مصنوعی تاریخچه ای چندین هزار ساله دارد. محققان می گویند آثار اشیائی شبیه به دیلدو از زمان آغاز زندگی بشر اولیه وجود داشته است. آن ها بر این باورند در ابتدا این اسباب بازی های جنسی از جنس سنگ یا چوب ساخته شده اند. و در زمان حیات انسان های اولیه مورد استفاده قرار میگرفته است. بعدها با پیشرفت تکنولوژی روز به روز این وسیله تشابه بیشتری به آلت تناسلی مردانه پیدا کرده است. در تصویر پایین می توانید یک از انواع آلت تناسلی مردانه مصنوعی جدید را مشاهده کنید. همان طور که می بینید شباهت به بیشترین میزان رسیده است.

<< همچنین بخوانید: لباس خواب | خرید لباس خواب تحریک کننده >>

خرید دیلدو

این نوع از وسایل افراد را از نظر روانی و دیداری دچار لذت می کنند و از نظر شرعی هم برای استفاده توسط زن و شوهر اشکالی به آن وارد نیست. در ایران این وسایل را با نام اندام تناسلی مصنوعی هم می شناسند. البته حکم شرعی استفاده از این اسباب بازی های جنسی توسط مراجع مختلف، متفاوت است.

حکم شرعی استفاده از آلت تناسلی مصنوعی

حکم شرعی استفاده از دیلدو یا استعمال هرگونه جسم خارجی از نظر مراجع تقلید به شرح زیر می باشد:

آیت الله خامنه ای در این باره می فرمایند: در صورتی که ارضا توسط اعضای بدن همسر، انجام شود اشکال ندارد. اما اگر ارضا توسط غیر اعضای همسر انجام شود، به کل استفاده از آن جایز نخواهد بود.

آیت الله فاضل لنکرانی در این باره می فرمایند: ارضای جنسی همسر با دست و هر جاى بدن، مانعى ندارد. ولى با غیر جسد هرچه باشد، جایز نیست. ایشان نظری بسیار نزدیک به فتوای آیت الله خامنه ای دارند.

آیت الله سیستانی در رابطه استفاده از دیلدو و یا سایر اسباب بازی های جنسی با قطعیت می فرمایند: جایز نیست.

اما جالب است بدانید، آیت الله مکارم شیرازیدر این باره می فرمایند: استفاده از این وسایل در صورتی که ضرر خاصی نداشته باشد؛ حرام نیست هر چند که بهتر است، ترک شود.

همچنین چنانچه فتوای ولی فقیه خود را در لیست بالا مشاهده نمی کنید؛ می توانید با شماره 118 تماس گرفته و شماره دفتر مرجع تقلید خود را بگیرید. سپس با تماس و مطرح کردن سوال تان از فتوای مرجع تقلیدتان در این باره آگاه شوید. این سریع ترین و بهترین راه برای اطلاع از فتوای مرجع تقلیدتان در این باره می باشد.

<< همچنین بخوانید: خوردن واژن زنان و علاقه زیاد مردها >>

انواع دیلدو

به طور کلی دیلدو ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند. دسته اول دیلدوهایی هستند که برای استفاده در واژن مورد مصرف قرار می گیرند. و دسته دوم دیلدو هایی هستند که برای استفاده در مقعد به کار گرفته می شوند. در واقعیت شکل ظاهری این دو آلت تناسلی مصنوعی متفاوت است. دیلدو های مناسب واژن معمولا به شکل استوانه ای هستند و در برخی طرح های خود دارای برجستگی هایی برای تحریک بیشتر واژن اند. اما دیلدوهای مقعدی عمدتا دارای اشکال مخروطی بوده که این مسئله به دلیل تفاوت در نوع ورودی مقعد و واژن است.

دیلدو برقی

دیلدو برقی یکی از انواع دیلدو در بازار می باشد. این نوع از دیلدو ها دارای ویژگی های متفاوت و جذابی می باشند. برخی از این دیلدو ها علاوه بر موتوری که موجب تولید لرزش در آن ها می شود، دارای المنت برای انتقال حرارت نیز می باشند. تا به این صورت بیشترین شبیه سازی انسانی انجام شود.

<< همچنین بخوانید: سکس خوب چیست؟ >>

دیلدو خاردار

دیلدو خاردار محبوب ترین نوع دیلدو در سراسر دنیا محسوب می شود. این اسباب بازی جنسی قدرت مضاعفی در تحریک کردن بانوان و رساندن آن ها به نقطه اوج لذت جنسی می باشد. اغلب افرادی که از این دیلدو ها استفاده می کنند، ارگاسم را چندین بار تجربه می کنند. و از این وسیله به خوبی یاد می کنند.

دیلدو کمری

یکی از انواع دیلدو، دیلدوهای کمری می باشند. این دیلدو ها دارای بندی کمربند شکل هستند. که با استفاده از آن و بستنش به دور کمر یک زن، عملکردی مشابه یک مرد داشت. به همین دلیل است که این نوع از دیلدو ها بیشتر مورد مصرف خانم هایی می باشد که قصد برقراری رابطه با هم جنس خود را دارند. البته گاها دیده می شود اختلالات جنسی سبب می شود؛ از این وسیله برای برقراری رابطه یک زن با یک مرد نیز استفاده می شود.

<< همچنین بخوانید: رابطه ضربدری (سکس ضربدری) چیست؟ >>

انواع دیلدو

خرید دیلدو

خرید دیلدو در ایران امری غیر قانونی می باشد. نبود ساز و کار مناسب سبب هرج و مرجی ذهنی میان مردم شده است. منع مردم از خرید این دسته از وسایل جنسی سبب، کنجکاوتر شدن آن ها نسبت به این وسایل شده است. حال آنکه محدودیت های اعمال شده در مسیر خرید و فروش اسباب بازی های جنسی، راه را برای سودجویان هموارتر کرده است. این دسته از افراد با صرف کم ترین هزینه به راه اندازی کانال ها و پیج های دروغین می پردازند. و این چنین جیب مردم را خالی می کنند. حال آنکه در بسیاری از موارد این کلاهبرداری ها قابل پیگیری نیستند. پیشنهاد فروشگاه کاندوم استار با بیش از 4 سال فعالیت مداوم در صنعت فروش لوازم بهداشتی جنسی این است. که به هیچ وجه جذب عنوان های اغوا کننده این افراد نشوید. که این افراد روزانه پول های زیادی از این طریق کلاه برداری می کنند.

به تازگی برخی از این فروشگاه ها برای جلب اعتماد مشتریان خود، اقدام به عرضه دیلدو و اخذ هزینه آن در محل می نمایند. یادتان باشد سلامتی بزرگترین سرمایه شما و ارزشمندترین آن می باشد. این افراد با فروش کالا های قاچاق تقلبی و بی کیفیت با قیمت های سرسام آور موجب ایجاد بیماری های مختلف و سایر مشکلات برای شما می شوند. آن ها فقط به فکر منفعت خود از این معامله هستند. منفعتی که بسیار قابل توجه است!

جنس آلت تناسلی مصنوعی

به طور کلی آلت های تناسلی مصنوعی با متریال های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می شوند. تا اینگونه امکان طراحی های خاص و جذاب را به تولید کننده بدهد. به طور کلی معمولا دیلدو ها با متریالی همچون سیلیکون، شیشه، فلز، استیل، ژلاتین و از این دست مواد تولید می شوند.

<< همچنین بخوانید: دانلود آهنگ برای رابطه جنسی >>

دیلدو شیشه ای

قیمت آلت تناسلی مصنوعی

تقریبا می توان گفت قیمت دیلدو در ایران، هیچ فرمول مشخصی ندارد. به طور کلی هر فروشگاه غیر مجازی اقدام به فروش این وسیله با قیمت دلخواه خود می نماید. این محصولات به دلیل نوسانات این روزهای ارز، اغلب با تغییرات قیمتی فراوانی روبه رو هستند. اما به طور کلی قیمت انواع دیلدو ها از چند صد هزار تومان شروع می شود و تا مبلغ دلخواه سودجویان ادامه می یابد.

نتیجه گیری

به طور کلی استفاده از اسباب بازی های جنسی توصیه نمی شود. زیرا استفاده از دیلدو می تواند سبب، کم حس شدن ناحیه واژن، ایجاد سردی در زندگی زناشویی و افزایش احتمال انتقال بیماری های مقاربتی شود. خرید این کالا در ایران کاملا غیرقانونی و غیر مجاز می باشد. پیشنهاد ما این است به جای هزینه کردن برای جیب سودجویان با مشاوره های صحیح و خرید کاندوم مناسب و یا سایر لوازم بهداشتی جنسی از جمله حلقه ویبراتور و یا کاندوم ژله ای؛ اعتماد به نفس خود را بالا برده و شریک جنسی تان را به ارگاسم برسانید.

به طور کلی خرید دیلدو کاری غیر اخلاقی محسوب می شود. زیرا در آن زمان هر شخص می تواند به نحوی غریزه جنسی خود را به گونه ای برآورده کند. اینگونه دیگر هیچ کس به شخص دیگری توجه نمی کند. و می توان گفت تمایلات زنان و مردان نسبت به یکدیگر رفته رفته از بین می رود. که این موضوع بر خلاف سرشت اساسی انسان هاست.

ضمنا دیلدو ها در انواع مختلف و با کیفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند. طبیعتا دیلدو های چرمی کیفیت بالاتر و قیمت بالاتری دارند. استفاده از دیلدو های غیر معتبر می تواند برای سلامت شما خطری بزرگ محسوب شود.

5 نظر در “دیلدو | آشنایی با انواع دیلدو + عکس واقعی | ( 18+ سال )

 1. مهدی گفت:

  سلام خسته نباشید،من دنبال دیلدومردانه ازنوع کمربنددارهستم،میشه راهنماییم کنیدازکجامیتونم تهیه کنم،ممنون.

  1. کاندوم استار گفت:

   سلام و عرض ادب عرضه این کالا به صورت اینترنتی کاملا غیر قانونی می باشد.

   1. محمد گفت:

    خب بصورت حظوری از کجا میشه تهیه کرد؟

    1. کاندوم استار گفت:

     برای خرید دیلدو به صورت حضوری قطعا نمی توانید اقدامی انجام بدهید. زیرا فروشگاه های حضوری نمی توانند این دسته از محصولات را برای فروش عرضه کنند.

  2. یکی پشت ناودون گفت:

   زن زلیل☺️

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *