دانستنی های جنسی

رابطه جنسی رضایت بخش و ویژگی های آن

رضایت در زندگی زناشویی

شوهرم به قدری عاشق دست و دلباز است که نمی توان تصور کرد، او آن قدر در رابطه به من توجه می کند و هدفش لذت بردن دو طرفه از رابطه است که به محضی که رابطه را شروع می کنیم همیشه فراموش می کنم که میخواستم این دفعه زودتر تمامش کنم، چون در اوج رضایت جنسی هستم. این جملات را خانمی بیان می کند که تجربه رضایت جنسی بالایی در حین رابطه دارد. اگر می خواهید شما هم رابطه جنسی رضایت بخشی را تجربه کنید، در ادامه مطلب با کاندوم استار همراه باشید.

1- رابطه جنسی را در تقویمتان جای دهید

خانمی، 39 ساله که 15 سال است ازدواج کرده، می گوید : ” شوهر من سفرهای کاری زیادی می رود و اغلب در منزل حضور ندارد، برای همین زمان رابطه جنسی را یادداشت می کنیم و به آن پایبندیم. ما قبل از رفتن و درست بعد از برگشتنش از سفر با هم رابطه داریم. ” آقا و خانمی 49 و 47 ساله که 16 سال است با هم زندگی می کنند هم وقتی مجبور به مسافرت می شوند برای رابطه جنسی برنامه ریزی می کنند و این امر را مهم می شمارند.”

تقویم رابطه جنسی

2- اجازه دهید افکار و ذهنیت تان تغییر کند

خانمی 37 ساله که 10 سال است که از ازدواج کردن او می گذرد، می گوید: ” اساسا من در طول رابطه اغلب مثل یک مرد هستم و خیلی حوصله ندارم و از طرفی هم می خواهم به سرعت همه چیز تمام شود ولی شوهرم این گونه نیست. او، یک عاشق دست و دلباز است. او برای لذت بردن من از رابطه، وقت می گذارد تا مطمئن شود که من هم لذت می برم. و به محض این که رابطه را شروع می کنیم همیشه و همیشه فراموش می کنم که این بار می خواستم زودتر تمامش کنم چون در اوج رضایت جنسی هستم. “

3- ریسک کنید

خانمی 49 ساله که 16 سال است با همسرش، در رضایت کامل زندگی می کند می گوید: گاهی برای تجربه کردن بهترین لحظات بین مان باید از خانه خارج شده و در مکانی دیگر آن را تجربه کنیم و البته گاهی مشکلاتی هم برایمان ایجاد کرده. وقتی با یکدیگر به تعطیلات می رویم و هنگام تماشای غروب خورشید آبیموه می خوریم ؛ می دانستم که همسرم چقدر در این لحظه خواهان من است و بعد از تماشای ماهی ها با هم قدم زدیم و کمی شیطنت کردیم! این ریسک ها زیبایی زندگی زناشویی را رقم می زند.

شیطنت زن و شوهری لب ساحل

4- همانند جوانان پرشور رفتار کنید

خانمی 39 ساله می گوید: 11 سال است که با همسر خود ازدواج کرده و 3 فرزند دارد ولی من و شوهرم هنوز هم از وجود هم فوق العاده لذت می بریم درست مثل زمان نامزدی مان. هنوز هم با بعضی از رفتار ها و کارهایم مانند جوانی غافلگیرش می کنم یا زمانی که بیرون از خانه ایم و بچه ها نیستند یا زمانی که کسی حواسش نیست شیطنت می کنم. وقتی می خواهد با من شوخی کند توی ذوقش نمی زنم و با لطافت با ا برخورد می کنم و این رفتارها جرقه هایی است که رابطه ما را زنده نگه می دارد. “

5- برنامه ریزی و به اشتراک گذاشتن مسئولیت ها

خانمی می گوید ما به نوبت آغازگر رابطه جنسی هستیم زیرا ما متوجه شدیم که در بیشتر رابطه ها فقط یک نفر همیشه آغاز کننده رابطه است و این کار می تواند منجر به به وجود آمدن احساس طرد شدن، بشود. ما برای برقراری رابطه و تایم آن روزی را مشخص می کنیم که برای هر دو ما بهتر است و تمایل بیشتری داریم، از این رو همسر من از یکشنبه تا سه شنبه آغازگر رابطه است و من هم از چهارشنبه تا جمعه؛ شنبه ها هم روز استراحت است یا بهتر است بگوییم روز پاداش!

6- الهام بگیرید

خانمی 32 ساله که 14 سال از زندگی مشترکش با همسرش می گذرد، می گوید: من دنبال تماشای فیلم های آنلاین جنسی نیستم و علاقه ای هم به این کار ندارم ولی همیشه برای بهتر شدن رابطه ام از جستجوی گوگل استفاده میکنم مثلا، چگونه با شوهر خود صمیمی تر شویم و چیز هایی را جست و جو میکنم تا من را به همسرم نزدیک و نزدیک تر کند.

همچنین من بعد از خواندن کتاب 50 سایه خاکستری، متوجه شدم گاهی میشود فقط عشق بازی کرد، بدون اینکه نیازی به برقراری رابطه باشد. من این روش را در زندگی خویش پیاده کردم و باعث شد عشقم را دوباره بسازم. باور کنید که انتظار باعث میشود رابطه جنسی لذت بخش تر شود.

7- مدام یک چیز را به صورت اتوماتیک تکرار نکنید

خانمی 50 ساله که 15 سال از زمان ازدواجش می گذرد می گوید: کمیت هیچ ارتباطی با کیفیت ندارد. من و همسرم برای رسیدن به مراحل بالاتر انواع روش های جدید را امتحان کرده ایم. برای ما رابطه جنسی به منزله پیدا کردن روش های جدید است. کلید داشتن یک رابطه جنسی کاملا رضایت بخش تغییر تمرکز از هیجانات به تمرکز روی تنوع و تغییرات هر رابطه است.

8- صمیمی باشید و بدون خجالت خواسته خود را بگویید

خانمی 40 ساله که 18 سال از ازدواج کردن او می گذرد، می گوید: ” راز هیجان انگیز نگه داشتن رابطه جنسی و در نتیجه آن داشتن رضایت جنسی ، اطمینان داشتن از باز بودن خطوط ارتباطی است. همسر من بیشتر اوقات نمی داند از چه راهی باید مرا به ارگاسم برساند. وقتی تصمیم میگیرم در مورد کارهایی که او باید انجام بدهد، با او حرف میزنم وارد یک مرحله جدید و سرشار از محبت میشویم. من دیگر منتظر نمی مانم تا او بگردد و پیدا کند. حالا دیگر من خودم او را راهنمایی می کنم در این کار و ار این رو باعث میشود به یکدیگر عضق بورزیم و رضایت جنسی را از یکدیگر داشته باشیم.

رضایت از زندگی زناشویی

9- مشکلات اقتصادی را پشت در اتاق خواب جا بگذارید

خانمی می گوید: زمانی بود که حس می کردم رابطه جنسی یک خیابان یک طرفه است، ولی مشخص شد که مشکل ما به مسائل خارج از اتاق خواب برمی گردد. شوهر من بیشتر نگران مشکلات مالی و سایر چیزهایی بود که مغزش را کاملا از رابطه جنسی دور کرده بود که این مسئله مرا آزار می داد و فکر می کردم به اندازه کافی خوب نیستم، ولی ما این مشکلات را حل کردیم. حالا آن دوره گذشته و زندگی جنسی ما دوباره عالی شده.

10- با تعریف کردن از او اعتمادبه نفس را به او برگردانید

خانمی جوان می گوید: ” یادم می آید که در اولین بارداری 20 کیلو وزن اضافه کردم و احساس می کردم دیگر هیچ جذابیتی ندارم اما شوهر دوست داشتنی ام هنوز هم خواهان رابطه جنسی با من بود و همیشه اشاره می کرد که چقدر برایش زیبا و خواستنی هستم. “

در مجموع امیدواریم با مطالعه کردن این 10 توصیه بتوانید روابط زناشویی رضایتبخش تری داشته باشید و از زندگی کنار یکدیگر لذت ببرید.

<< کاندوم فضایی بهترین ابزار برای داشتن رابطه جنسی رضایت بخش >>

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *