دانستنی های جنسی

رابطه ضربدری چیست؟ | علت گرایش به سکس ضربدری چیست؟

رابطه ضربدری چیست

به طور کلی رابطه ضربدری یا همان سکس ضربدری، به رابطه جنسی گفته می شود که بین دو یا چند زوج صورت می گیرد. این رابطه می تواند در خانه یکی از زوجین یا در خلل یک تجمع گروهی (مثل جشن یا پارتی) صورت پذیرد. تحقیقات و مطالعات علمی نشان می دهد، برخی از زوجین به یکباره به رابطه ضربدری رو می آورند. در این نوع از رابطه، یک زوج تصمیم می گیرند تا یک یا چند مرد و زن دیگر را وارد رابطه جنسی خود کنند. این در حالیست که برای اکثر مردم، جا افتاده است که داشتن تعهد به ویژه در رابطه جنسی به معنی عشق واقعی می باشد. اما باید بدانید این مسئله درباره تمام افراد صدق نمی کند. در این دسته از رابطه ها باید دید، تعریف هر چیزی دقیقا چیست؟ و چه جایگاهی دارد. تعریف ازدواج، تعریف عشق، تعریف همکاری و حتی تعریف تعهد؟!

 

قطعا این چنین می توانیم با ویژگی و خصوصیات دقیق تری از افراد آشنا شویم. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، تاریخچه این نوع از رابطه یا سکس ضربدری به روم باستان باز می گردد. در آن دوران نیز گرایشاتی این چنینی وجود داشته است. اما در قرن حاضر و با پیشرفت تکنولوژی و ترویج استفاده از اینترنت و به طبع افزایش ارتباطات، پیدا کردن زوج هایی که علاقه مند به این کار هستند؛ راحت تر شده است. همچنین این روزها ابزارهای جلوگیری از بارداری ناخواسته نیز بیشتر در دسترس مصرف کنندگان می باشد. از این رو گرایش به این عمل بسیار زیاد است.

<< همچنین بخوانید: خوردن سینه زنان و علاقه زیاد مردها >>

علاقه به رابطه ضربدری

دلایل استقبال از رابطه ضربدری

این روزها با وجود در دسترس بودن همه امکانات، برای داشتن رابطه ضربدری باز هم عده ای از این کار پرهیز می کنند. زیرا در تمامی ادیان آسمانی و الهی انجام این عمل به شدت نهی شده است. اما آیا به راستی دلیل استقبال برخی از زوجین از سکس ضربدری چیست؟ در ادامه این مطلب این موضوع را دقیق برسی خواهیم کرد.

متغییر بودن مفهوم خیانت :

برخی از افراد بر این باورند که قلب و بدن یک انسان دو چیز کاملا مجزا و متفاوت از یکدیگر است. آن ها بر این باورند که شما می توانید عشاقانه همسرتان را دوست داشته باشید. اما با این حال رابطه جنسی را با شخص دیگری برقرار کنید. این دسته از افراد عشق را کاملا جدا از رابطه می دانند. این موضوع در فرهنگ ما اصلا جا افتاده نیست و به ما یاد داده نشده است. این دسته از افراد احساس گناهی نمی‌کنند چون اعتقاد دارند کسی را به جای همسرشان وارد قلبشان نکرده‌اند.

تمام شدن ازدواج :

اغلب وقتی بیش از دو دهه از زندگی مشترک تان می گذرد؛ دیگر راز و رمز های کمتری مانده است از همسرتان که آن ها را ندانید. گاهی این زمان کمتر هم می شود. زمانی که دیگر چیز جدیدی در زندگی تان پیدا نمی کنید. آن اشتیاق اولیه به نوعی از بین می رود. در دوران میانسالی نیز بچه ها کم کم هر کدام به سویی می روند. شاید رابطه ضربدری در این دوره یکی از راه های تنوع بخشیدن به زندگی زناشویی یک زوج باشد.

<< همچنین بخوانید: سکس خوب چیست؟ >>

اسرار برای رابطه ضربدری

<< همچنین بخوانید: دانلود آهنگ برای رابطه جنسی >>

درخواست همسر برای رابطه ضربدری :

گاها می شنویم برخی از افراد به خاطر درخواست همسرشان از اینشان وارد این دسته از رابطه ها (رابطه ضربدری) می شوند. این مسئله به خصوص در مورد زنان بیشتر صدق می‌کند. بسیاری از خانم ها به دلیل آنکه همسرشان از ایشان راضی باشد، تن به خواسته او می دهند. البته لازم به ذکر است سایت هایی در این زمینه راه اندازی شده اند تا به مردان آموزش دهند چطور همسرشان را برای همکاری راضی کنند. البته این سایت ها معمولا در ارتباط با شبکه های خاصی هستند و افراد باید هزینه هایی را برای بهره برداری از آن ها بپردازند.

فانتزی های ذهنی :

بسیاری از افراد تنها به ابتدای کار فکر می‌کنند. و اینچنین به عواقب این کار خیلی توجه نمی کنند. آن‌ها تاثیرات مخربی که این روابط در اعتماد بین زوجین ایجاد می‌کند را در نظر نمی‌گیرند. مهم‌تر از این، آن‌ها به این فکر نمی‌کنند که اگر فرزاندانشان متوجه روابط آنان شوند، چه تاثیرات مخربی بر زندگی روحی و روانی آن‌ها می‌گذارد.

رابطه جنسی ناموفق :

یکی از اصلی ترین مواردی که باعث شده است زوج ها به رابطه ضربدری روی آورند؛ رابطه های جنسی ناموفق پیاپی می باشد. این دسته از زوج ها فکر می کنند با داشتن سکس ضربدری می توانند اشتیاق از بین رفته بین شان را مجددا متولد کنند. اما باید بگوییم سخت در اشتباه هستید. زیرا این نوع از رابطه اتفاقا به شما ضربه ای محکم تر از رابطه های جنسی ناموفق تان خواهد زد.

پیشنهاد ما برای این دسته از افراد خرید کاندوم فضایی و استفاده از آن می باشد. کاندوم فضایی به طور تضمینی هر دو طرف را در رابطه زناشویی به اوج لذت جنسی می رساند.

رابطه ضربدری با دوستان

<< همچنین بخوانید: خوردن واژن زنان و علاقه زیاد مردها >>

تنوع طلبی مسبب رابطه ضربدری :

در اغلب موارد تنوع طلبی، یک مشکل ریشه ای و یا یک اختلال جنسی تلقی می شود. اما اگر ما تصور کنیم که این تنوع طلبی ریشه ای نیست. معمولا زمانی این مشکل به وجود می آید که عشق در زندگی افراد کم رنگ شود. البته عوامل بیرونی مانند فیلم های پورن، فیلم های نامتعارف و … هم می توانند در ایجاد این نوع تنوع طلبی تاثیر گذار باشند. مثل افرادی که همیشه گرسنه اند و هیچ وقت از هی غذایی سیر نمی شوند. این افراد هم به دنبال پیدا کردن روش یا فرد جدیدی برای نیاز جنسی شان می گردند. البته این مورد بیشتر گریبان گیر آقایان است و بهتر است به آن دچار نشوند. زیرا تنوع طلبی خود یکی از عوامل اصلی روی آوردن زوجین به رابطه ضربدری می باشد.

معایب و پیامدهای رابطه ضربدری

به طور کلی رابطه ضربدری یا همان سکس ضربدری ، معایب بسیار زیادی دارد. شاید در ابتدا شما متوجه معایب این دسته از رابطه نشوید اما رفته رفته علاوه بر به وجود آمدن و انتقال بیماری های مقاربتی با مشکلات بزرگتری زو به رو می شوید. این نوع از رابطه باعث نابودی رابطه زناشویی با مسرتان می شود. به واسطه این رابطه به کلی اعتماد شما به یکدیگر از بین می رود. و احساس حسادت به وجود آمده زندگی تان را از همدیگر می پاشاند. و این چنین با گذشت زمان می تواند باعث از بین رفتن علاقه بین افراد و طلاق شود. این موارد کوچک ترین معایب این نوع از رابطه می باشد.

در قسمت پایانی می‌بایست به این نکته اشاره کنیم که رابطه ضربدری، معایبی زیادی دارد. اولین مشکلی که ممکن است به وجود بیاید بیماری‌های مقاربتی مثل هپاتیت، ایدز و سفلیس است. علاوه‌بر آن، اگر به طور ناخواسته یکی از زنان باردار شود، قطعا مشکل بزرگی به وجود می‌آید. ضمن اینکه معمولا این روابط باعث نابودی رابطه زناشویی افراد می‌شود. افرادی که وارد رابطه ضربدری می‌شوند، پس از مدتی اعتماد خود را به شریک زندگیشان از دست می‌دهند و احساس حسادتی که در آن‌ها به وجود می‌آید، زندگی زناشویی آن‌ها را نابود می‌کند.

معایب سکس ضربدری

در پایان باید یک نکته را به شما گوش زد کنیم، به طور کلی هیچ کس دوست ندارد فکر کند که نمی‌تواند نیاز جنسی همسرش را برطرف کند. پس پس اگر خودتان احساس کردید به رابطه ضربدری تمایل دارید، یا همسرتان چنین از شما چنین خواسته‌ای داشت، به مشاوره و متخصص مراجعه کنید. تن دادن به خواسته های او می تواند بزرگ ترین اشتباه زندگی تان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *