دانستنی های جنسی

زودانزالی و راه های درمان آن

زودانزالی

زودانزالی هم مانند دیر انزالی نوعی بیماری محسوب میشود، که باید حتما تحت درمان و کنترل قرار گیرد. طبق آمار حدود 41% از مردان ایرانی با مشکل زود انزالی مواجه هستند و همیشه به دنبال رفع این مشکل بوده اند و خیلی از این افراد راههای درمانی مختلفی را که از طریق اینترنت یا کتاب های آموزشی مطالعه کرده بودند را امتحان کرده اند. استفاده از کاندوم تاخیری ، استفاده از اسپری تاخیری و دارودرمانی از روش های مختلف مورد استفاده است. در ادامه شش نکته اساسی در زمینه زود انزالی بیان می شود که بسیار قابل توجه است.

1- برای درمان انزال زودرس هیچ دستگاهی که مورد تایید مراجع معتبر علمی باشد، وجود ندارد.

البته باید بدانید کاندوم تاخیری و اسپری تاخیری تا حد زیادی سبب تاخیر در انزال می شوند اما باید بدانید، استفاده از این دو مورد برای افراد معمولی که قصد تاخیر در انزال خود را دارند بیشتر کاربرد دارد تا افرادی که به زودانزالی شدید دچار هستند و میخواهند با استفاده از این دو مورد به طور کلی مشکل خود را حل کنند.

تاثیر زود انزالی بر زندگی زناشویی

2- درمان دارویی صددرصدی برای انزال زودرس وجود ندارد.

طی سالیان گذشته داروهای بسیار زیادی برای درمان زود انزالی در جهان تولید شد و پس از عرضه شدن در بازار جهانی، مصرف کنندگان آن ها اظهاراتی مبنی بر این موضوع داشتند که به طور واقعی هیچ کدام از این داروها نمی توانند به طور قطعی و کامل این موضوع را درمان کنند.

3- علم می گوید سه راه درمان برای زود انزالی وجود دارد؛ روان‌درمانی، رفتاردرمانی و دارودرمانی. در حال حاضر هر کس که قصد شروع این راه درمانی را دارد، در ابتدا با درمان استاندارد دارودرمانی این پروسه را آغاز می کند. مطلع باشید دارودرمانی اگر صحیح انجام شود، در 80-70 درصد بیماران موثر واقع شده و برای همیشه این بیماران درمان خواهند شد. ولی در مواردی که دارودرمانی موثر نباشد، بیمار باید به‌وسیله متخصص مربوطه روان‌درمانی یا رفتاردرمانی شود تا مشکلش به طور کامل برطرف شود.

مشکلات روحی تحت تاثیر زود انزالی

4- یادتان باشد که هدف پزشک درمان است، نه تسکین موقت و بازه ای. این موضوع از این نظر ذکر می‌شود که در حال حاضر تبلیغات گسترده‌ای در مورد بعضی کرم‌ها و اسپری‌ها و ژل ها می‌شود که ترکیب بیشتر آنها ماده بی‌حس‌کننده‌ای بنام «گزیلوکائین» یا «لیدوکائین» است. این مواد فقط تاثیر موقت دارند و از طرفی اگر روزی در دسترس نباشند به هر دلیلی باعث کاهش اعتماد به نفس شما می شود. پس بهتر است به سراغ راه کار های اصلی و درمان قطعی بروید.

5- در حال حاضر بیشترین داروهایی که برای درمان دارویی انزال زودرس در دنیا و به خصوص در ایران تجویز می‌شوند، مجموعه داروهایی هستند که میزان سروتونین را در مغز بالا می‌برند. این ماده نزد افکار عمومی به‌عنوان جاری‌کنندهٔ «احساس خوب» شناخته شده‌است. مورد استفاده اصلی این داروها در درمان افسردگی است ولی با مقادیر و رژیم درمانی متفاوت در بیماران مبتلا به انزال زودرس تجویز می‌شوند. ضمن اینکه انواع مختلف از این داروها در بازار وجود دارند، هر بیماری با توجه به شرایط بالینی، از یک نوع به‌خصوص از آنها سود قابل توجهی خواهد برد.

درمان دارویی زودانزالی

6- بدانید درمان دارویی انزال زودرس روزانه است، یعنی لازم است بیمار داروی تجویزشده از طرف پزشک را هر روز تا موقعی که پزشک معالج صلاح می‌داند، باید مصرف كند. به بیان دیگر، مصرف داروها چند ساعت قبل از برقراری رابطه زناشویی، جایگاهی در درمان انزال زودرس ندارد و مورد قبول نخواهد بود. در جریان باشید که درمان این بیماری درازمدت است و برای ظهور آثار درمانی داروی تجویزشده معمولا حداقل دو هفته باید منتظر شد. تاثیر فعل و انفعالاتی که این دارو های تجویز شده روی بدن شما میگذارد باید در طول درمان دیده شود نه به طور آنی. ضمنا داروی تجویزشده به هیچ‌وجه نباید یکباره قطع شود و نحوه قطع دارو و زمان آن را پزشک معالج مشخص خواهد کرد و با هماهنگی و طبق یک برنامه منظم این عمل صورت خواهد گرفت تا صدمه ای به بیمار زده نشود.همچنین شما می توانید در صورتی که از زود انزالی رنج می برید از کاندوم های فوق تاخیری ما خریداری کنید و آن ها را یکبار امتحان کنید تا مشتری همیشگی ما شوید. فروشگاه اینترنتی کاندوم استار عرضه کننده انواع کاندوم و لوازم زناشویی با بهترین قیمت در ایران می باشد. از ویژگی هایی که این فروشگاه را نسبت به سایر فروشگاه ها متمایز می سازد امکان ارسال فوری زیر 2 ساعت در تهران و امکان پرداخت درب منزل که برای ساکنین تهران فراهم آورده است. کاندوم استار را فراموش نکنید.

در ادامه قصد داریم راهکاری با اثربخشی بالا برای اشخاصی که زودانزالی دارند پیشنهاد کنیم.

روش توقف – شروع:

در این روش مرد از احساسات خود به هنگام نزدیک شدن به ارگاسم آگاهی بیشتری به دست می‌آورد. در این روش شریک جنسی با دست آلت تناسلی مرد را تحریک می‌کند تا زمانی که مرد بر احساسات خود متمرکز شود. زمانی که او احساس کند نزدیک به ارگاسم است، از شریک خود می‌خواهد تا عمل تحریک کردن را متوقف کند.

در این حالت تنش شدید جنسی از بین خواهد رفت و شریک جنسی می‌تواند عمل تحریک کردن را آغاز کند. به محض آنکه زوج در این روش مهارت کسب کردند، سپس این روش به هنگام فعالیت جنسی به کار گرفته می‌شود. توصیه می‌گردد ، زوج ها این روش را زمانی که زن در موقعیت بالا قرار دارد، انجام دهند و سپس در حالت کناری و سپس مرد در بالا انجام دهند. زیرا هر چه فشار کمتری به مرد در ابتدا وارد شود ، جواب بهتری از این روش خواهید گرفت.

روش فشار

معمولاً زمانی انجام می‌شود که مرد دراز کشیده، زانوهایش را خم کند به طوری که شریک او روبه روی او و بین پاهای مرد بنشیند. شریک جنسی ناحیه تناسلی مرد را تحریک می‌کند تا زمانی که آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ قرار بگیرد، سپس آلت تناسلی مرد را با انگشت شست که بر روی خط میانی سر و تنه آلت قرار دارد 3 یا 4 ثانیه فشار دهد. این فشار میل به انزال را از بین می‌برد. این روش باید چندین بار به هنگام تحریک ناحیه تناسلی تکرار شود، به طوری که عمل پیش نوازی می‌تواند بدون انزال ادامه پیدا کند.

با بدست آوردن مهارت در این روش، می‌توان از آن به هنگام دخول که زن بر روی بدن مرد بی حرکت قرار دارد، بهره برد. زمانی که مرد احساس می‌کند به حالت انزال نزدیک می‌شود، شریک جنسی از روی او بلند شده و از روش فشار استفاده کرده و مجدد به حالت قبل قرار بگیرند. طی زمان با این روش کنترل انزال حاصل می شود.

امیدواریم خواندن مطالب فوق توانسته باشد کمکی به شما عزیزان کرده باشد و شما را در این زمینه آگاه تر کرده باشد.

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *