سوالات متداول

محصولات شما مجاز می باشند ؟

تمامی محصولات این فروشگاه دارای مجوز از وزارت بهداشت بوده و شناسه ۷ رقمی وزارت بهداشت را دارا می باشند. همچنین کلیه محصولات ما بین ۱ الی ۳ سال تاریخ مصرف دارند و محصولاتی که تاریخ انقضای آنها کمتر از ۶ ماه باشد از چرخه فروش سایت حذف می شوند.

آیا کاندوم استار اندام جنسی مصنوعی نیز برای فروش دارد ؟

خیر –کاندوم استار به عنوان یک وبسایت مجاز و دارای مجوز فقط محصولات مجاز و قانونی را به فروش می رساند و به هیچ عنوان محصولات خلاف قانون و خلاف شرع در کاندوم استار جایگاهی ندارند.

آیا این امکان وجود دارد که در ساعت خاصی بسته تحویل داده شود ؟

برای موادری که ارسال با پست انجام می شود خیر امکان پذیر نیست. اما برای سفارشات تهران می توانید در بخش سفارش ، ساعت حدودی تحویل را ذکر نمایید.

چقدر زمان میبرد تا سفارش بدستم برسد ؟

در تهران تحویل دو ساعته و یک روزه داریم. ارسال برای سایر شهر ها با پست پیشتاز و سفارشی صورت می گیرد. پست پیشتاز بین 1 تا 3  روز کاری و پست سفارشی بین 2 تا 5  روز کاری زمان می برد.

از کجا می توانم به شما اطمینان کنم؟

فروشگاه اینترنتی کاندوم استار دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنایع و معادن کشور است. شما می توانید نماد اعتماد الکترونیک را بر روی صفحات سایت مشاهده نمایید. همچنین وبسایت کاندوم استار دارای نشان ملی ثبت است و نشانی ما در سازمان سازماندهی محتوای مجازی به ثبت رسیده است.

برای خرید از فروشگاه باید هزینه کالا در هنگام ثبت سفارش پرداخت شود ؟

با اینکه این امکان جهت پرداخت وجه وجود دارد ولی مدیریت کاندوم استار این امکان را در شهر تهران به اختیار خریدار گذاشته است و در هر ۲ حالت پرداخت آنلاین و پرداخت درب منزل یا محل کار خرید امکان پذیر می باشد – همچنین امکان کارت به کارت مبلغ نیز وجود دارد که با هماهنگی بخش پشتیبانی سایت انجام می شود. برای مشتریانی که ساکن تهران نیستند فقط پرداخت به صورت آنلاین خواهد بود.

بسته بندی محصولات شما چگونه است ؟ آیا محتویات بسته از بیرون قابل رویت است ؟

کاندوم استار محصولات خود را در پاکت های ویژه پستی و به صورت محرمانه ارسال می نماید – به هیچ عنوان محتوای بسته قابل رویت نمی باشد. لازم به ذکر است که نام محصول و نام فروشگاه اینترنتی کاندوم استار بر روی بسته شما درج نمی شود.

آیا کاندوم سایز های مختلفی دارد ؟

خیر – البته جواب این سوال هم بله است و هم خیر ! کاندوم ها در حالت عادی سایز استاندارد هستند و همه افراد میتوانند استفاده کنند مگر در حالتی که آلت فرد بزرگتر از حد استاندارد باشد و قطر آن بیش از ۷ سانتیمتر باشد که برای این دسته افراد کاندوم سایز بزرگ در نظر گرفته شده است. از نظر طول نیز همین شکل است و کاندوم های استاندارد با طول ۱۷ سانتیمتر ساخته می شوند و البته نیازی نیست کاندوم تا انتهای آلت را بپوشاند.