دانستنی های جنسی

سکس خوب چیست؟ | 18 توصیه ( 18+ سال )

سکس خوب

سکس خوب چیست؟ این سوالی است که این روزها افراد زیادی به دنبال پاسخ آن می گردند. به راستی سکس خوب چه ویژگی هایی دارد؟ این روزها اهمیت رابطه جنسی و نقش آن در رضایت فرد از زندگی اش غیر قابل انکار است. قطعا تجربه یک سکس خوب می تواند تاثیر مثبتی در زندگی مشترک افراد بگذارد. قطعا می دانید که سکس مهم ترین هدف زندگی هر فردی نخواهد بود. اما سکس نقش بسیار مهمی بر بقای زندگی و کیفیت رابطه هر فردی می گذارد. با این تفاصیر شاید سوالی برایتان پیش بیاید مبنی بر اینکه، پس با توجه به اهمیت سکس در زندگی، چگونه یک سکس خوب را تجربه کنیم؟ قطعا پیدا کردن شناخت کافی از بدن خود و شریک جنسی تان در وهله اول باید در اولویت قرار گیرد. سپس آگاهی از توقعات جنسی طرف مقابل از طریق صحبت کردن نیز می تواند به شما کمک کند.

<< همچنین بخوانید: فیلم آموزش ممه خوردن >>

تعریف سکس خوب

شما برای داشتن یک سکس خوب و با کیفیت باید نقاط حساس بدن خود و شریک جنسی تان را بشناسید، تا اینگونه بتوانید بهترین سکس تان را تجربه کنید. ما در در این مطلب به معرفی 30 راه طلایی برای بهتر شدن رابطه جنسی تان می پردازیم. شما با کمک این راه ها می توانید رابطه جنسی بهتری را از هر نظر تجربه کنید.

سکس خوب

داشتن سکس خوب به عوامل گوناگونی بستگی دارد؛ که در قسمت بالا به معرفی چند مورد از آن پرداختیم. اما در ادامه باید بگوییم گاهی برای تجربه داشتن یه سکس خوب شما مجبور به خرید، انواع لوازم بهداشتی جنسی می شوید. برای مثال افراد زیادی برای رفع اختلالات جنسی شان و یا بسته به سلیقه همرسرشان از انواع کاندوم در هنگام رابطه استفاده می کنند. به طور مثال خرید کاندوم خاردار برای زوجینی که چند سالی از اولین رابطه جنسی شان می گذرد؛ می تواند بسیار قابل قبول و تحریک کننده باشد. ضمنا در فروشگاه کاندوم استار ما به عرضه انواع ویبراتور و سایر لوازم کمک جنسی می پردازیم. تا اینگونه بتوانیم تجربه رابطه ای لذت بخش تر را برای شما عزیزان به ارمغان بیاوریم.

<< همچنین بخوانید: لباس خواب چیست؟ + انواع آن >>

راه های داشتن سکس خوب

بعضا می شنویم، برخی از افراد می گویند: رابطه جنسی همچون فست فود می ماند. هر چقدر هم که بد باشد و برای بدن ضرر داشته باشد، باز در عین حال لذت بخش است. اما نظر کارشناسان با این گفته های مردم کاملا در تضاد می باشد. شما برای تجربه یک سکس خوب می بایست، رابطه خوبی را سر و شکل دهید. نه آنکه به هر چیز بی کیفیت و عادی به سرعت قانع شوید.

راه های طلایی برای داشتن بهترین سکس

تداوم در برقراری رابطه جنسی

زوج های موفق، زن و شوهر هایی هستند که به طور منظم و متداوم با یکدیگر رابطه برقرار می کنند. این دسته از افراد رفته رفته متوجه می شوند؛ که این عمل تنها یک مقاربت یا نزدیکی ساده نخواهد بود. آن ها با برقراری رابطه جنسی به صورت مداوم، رضایت جنسی را در خود و طرف مقابل شان به وجود می آورند. این دسته از افراد معمولا برنامه منظمی برای داشتن یک سکس خوب دارند. البته شاید این برنامه رضایت جنسی فوری را برای این دسته از افراد به وجود نیاورد. اما نزدیک شدن به شریک جنسی تان می تواند نشانه سلامت شما باشد. پس همواره سعی کنید فاصله میان سکس هایتان با یکدیگر را کاهش دهید.

کسب آگاهی برای داشتن سکس خوب

به طور کلی می توان گفت آگاهی، یکی از ارکان اصلی هر سکس خوب به حساب می آید. کسب اطلاعات بیشتر در مورد نواحی مختلف بدن خانم ها از جمله نقطه جی و … می تواند شما را در بهبود روابط جنسی تان یاری کند. همچنین این مورد را به خاطر بسپارید، که بهترین سکس نیازمند راهنمای جنسی مناسب هم می باشد. پس برای داشتن یک سکس خوب داشتن ارتباط با یک روانشناس متخصص نیز می تواند شما را به هدف تان نزدیک تر بکند.

<< همچنین بخوانید: خوردن واژن زنان و علاقه زیاد مردها >>

تهیه محصولات زناشویی

یکی از مواردی که برای داشتن یک سکس خوب مورد نیاز است، پیدا کردن شناخت کامل از انواع محصولات زناشویی می باشد. زیرا شناخت کامل و انتخاب صحیح این محصولات می تواند، به میزان قابل قبولی بر روی کیفیت رابطه جنسی شما تاثییر بگذارد. شاید شما با خرید کاندوم از نوعی خاص و یا استفاده از ویبراتور های جنسی بتوانید بهتر و راحت تر شریک جنسی تان را به ارگاسم برسانید. پس آگاهی داشتن از انواع این محصولات و کارایی آن ها می تواند به شما در داشتن رابطه جنسی بهتر، کمک شایانی بکند.

لمس کردن رکن اصلی سکس خوب

 اهمیت لمس شدن و لمس کردن در رابطه جنسی بسیار بدیهی است. البته برخی از افراد به لمس شدن حساس تر و پاسخ گو تر هستند. به همین دلیل است که گفته می شود، تماس فیزیکی قدرتمند ترین راه ایجاد ارتباط میان دو نفر است. پس شما برای تجربه یک سکس خوب می بایست از قدرت لامسه خود بیشتر استفاده کنید. و به‌دین وسیله فشار از رسیدن به ارگاسم یا دخول را کم تر کنید. تا بتوانید این گونه مدت زمان بیشتری را به سکس با یکدیگر بپردازید.

<< همچنین بخوانید: دانلود آهنگ برای رابطه جنسی >>

اعتماد برای داشتن سکس خوب

به یکدیگر اعتماد کنید

مطالعات نشان می دهد شرکای جنسی که با هم صادق نیستند؛ دز هنگام رابطه نیز لذت دو چندانی نمی برند. به این ترتیب آن ها بیشتر از زوج هایی که به هم اعتماد دارند، احساس نارضایتی می کنند. صداقت داشتن برای تجربه یک سکس خوب بسیار مهم است. زیرا اغلب شنیده می شود برخی از خانم ها به دلیل آنکه مردشان ناراحت نشود و رابطه برایش لذت بخش باشد. در هنگام رابطه ادای به ارگاسم رسیدن را در می آورند. اما این کار به شدت غلط است. شما اگر در رسیدن به ارگاسم مشکل دارید، باید موضوع را با همسر خود در میان بگذارید. این موضوع را باور داشته باشید که اگر به یکدیگر اعتماد کنید بهترین سکس ممکن را تجربه خواهید کرد.

سکس خوب وقت کافی می خواهد

همواره به زوج ها تذکر داده می شود که وقت گذاشتن برای طرف مقابل چه در زمان پیشنوازی و چه در زمان رابطه بسیار مهم است. در نتیجه شما باید برای ارضای نیازهای جنسی و عاطفی همسرتان وقت بگذارید. این یکی از اساسی ترین ارکان یک سکس خوب می باشد. یادتان باشد با افزایش سن طرفین در رابطه باید همواره زمان بیشتری صرف یکدیگر بکنید. تا اینگونه رابطه ای با کیفیت تر را تجربه کنید.

انعطاف پذیری در سکس

این روزها فشارهای زندگی روزمره گاهی سبب می شود، میل جنسی در افراد تغییر کند. البته عواملی مانند کهولت سن نیز می تواند در این مورد تاثییر گذار باشد. پس کاملا طبیعی است که گاهی همسر شما تمایلی به سکس نداشته باشد. پس باید متوجه شده باشید که برای تجربه یک سکس خوب باید انعطاف پذیر باشید. قطعا میزان انعطاف شما به نفع سکس خوب شماست.

<< همچنین بخوانید: رابطه ضربدری (سکس ضربدری) چیست؟ >>

مشاوره برای سکس بهتر

کمک گرفتن از سکس تراپیست

مشورت با یک درمانگر جنسی می تواند به قدر بسیار زیادی شما را در این زمینه یاری کند. گاهی موضوعات روحی یا روانی که در طول زندگی زناشویی به وجود می آید، می تواند تاثیر مخربی بر روی زندگی جنسی افراد بگذارد. از این رو مشورت گرفتن از یک روانشناس یا یک سکس تراپیست می تواند، در داشتن سکس خوب به شما و شریک جنسی تان کمک کند.

خلق موقعیت های جدید

گاهی زوجین از تکراری شدن رابطه جنسی شکایت دارند. اگر شما هم جزو زوجینی هستید که، از مدل برقراری رابطه جنسی یا پوزیشن های مورد استفاده توسط شریک جنسی تان خسته شده اید. وقت آن رسیده است که برای داشتن سکس خوب تر ، این موارد را به او بگویید. اینگونه می توانید موقعیت های مختلف را خلق و تجربه کنید. قطعا این مورد رضایت شما را جلب خواهد کرد.

تجربه سکس خوب با رعایت تقدم

تحقیقات نشان می دهد زوجینی که به جلب رضایت شریک زندگی خود اهمیت می دهند و از لذت فرد مقابل لذت می برند، احساس می کنند که خوشبخت ترند. برای داشتن سکس خوب باید به نیازهای جنسی طرف مقابل گوش دهید. تخیلات جنسی همسر خود را انجام دهید و پوزیشن های محبوب همسرتان را فراموش نکنید.

<< همچنین بخوانید: دیلدو چیست؟ خرید انواع دیلدو >>

فیلم پورن نبینید

پورن ممنوع !

به طور کلی می توان گفت استفاده از فیلم های پورن در اتاق خواب توسط زوجین، ضرر بیشتری نسب به سودش دارد. بنابراین به قطعیت باید اعلام کنیم هرگز از فیلم پورن استفاده نکنید. دیدن این فیلم ها می تواند باعث به وجود آمدن انتظارات غیرواقعی از رابطه جنسی شود. این مورد می تواند به رابطه شما آسیب جدی بزند. در نتیجه سکس خوب دقیقا در تضاد با فیلم پورن قرار دارد. پس برای تجربه سکس بهتر، پورن دیدن را کنار بگذارید.

ارگاسم هدف اصلی نیست

به اوج لذت جنسی رسیدن در هر دخولی قطعا امکان پذیر نیست. حتی می توان گفت که هدف هر برخورد جنسی هم ارضا شدن نیست. پس در رسیدن به ارگاسم وسواس به خرج ندهید. گاهی اظطراب ناشی از رسیدن به ارگاسم می تواند، فشار زیادی را به شما وارد کند. در نتیجه بهتر است هدف اصلی شما، تجربه یک سکس خوب باشد؛ حتی اگر در آن شما به ارگاسم نرسید. اما اگر احساس می کنید به دلیل اختلال جنسی، همواره شما از چشیدن این لذت محروم می شوید؛ بهتر است به یک دکتر زنان مراجعه کنید.

<< همچنین بخوانید: راهنمای اولین سکس در شب زفاف >>

سکس خوب در آشپزخانه

سکس خوب عادی نیست !

تعجب نکنید، منظور ما از این مورد، این است که سکس خوب هیچ گاه در یک شرایط عادی و تکراری به وجود نخواهد آمد. همان طور که در گذشته هم به این موضوع اشاره کرده بودیم، برای داشتن سکس خوب موقعیت های جدید را امتحان کنید. زیرا قطعا این مورد تاثیر شگفت انگیزی بر روی حس بانوان خواهد گذاشت. و طبیعتا کار شما را آسان تر خواهد کرد. در نتیجه روابطتتان را به محیط های جدید یا موقعیت های هیجان انگیز تری گسترش دهید.

بهداشت فردی را جدی بگیرید

شاید باورتان نشود، اما در ایران اکثر نارضایتی زوجین از یکدیگر، به دلیل رعایت نکردن بهداشت فردی می باشد. لازمه داشتن سکس خوب، رعایت بهداشت فردی می باشد. قطعا شیو کردن موهای زائد و یا حمام کردن قبل از برقراری رابطه جنسی می تواند تاثیر بسیار مثبتی در جذب طرف مقابل تان داشته باشد. استفاده از عطر و ادکلن های مورد علاقه یکدیگر هم حس خوش آیندی را در طرف مقابل به وجود می آورد. اینگونه شما سکس خوب و به یاد ماندنی را تجربه خواهید کرد.

عادات غذایی صحیح

عادت های غذایی غلط، سکس خوب را از شما دور می کند. قطعا می دانید خوردن مواد غذایی مختلف می تواند تاثیرات متغیری بر روی کیفیت رابطه شما بگذارد. برای مثال شما با خوردن ماهی باعث باز شدن رگ های خونی خود و نعوظ بهتر شوید. به علاوه خوردن ماهی سطح تستوسترون در بدن شما را افزایش می دهد. در نتیجه سریع تر تحریک خواهید شد. پس قطعا متوجه شده اید که خوردن فست فود و غذاهای حاضری نیز می تواند تاثیر مخربی بر روی وضعیت جنسی شما بگذارد. پس برای داشتن سکس خوب همواره سعی کنید عادت های غذایی سالمی داشته باشید. مکمل هایی مانند آهن، ویتامین E، امگا ۳ در سکس نقش پررنگی دارند. سعی کنید از این مکمل ها استفاده کنید.

خواب یکی از ارکان سکس خوب

سکس خوب استراحت خوب می خواهد !

آیا می دانید بیش از 65% از خانم ها مشکل کم خوابی دارند! بله باور کنید. طبق تحقیقات انجام شده توسط متخصصین بیش از 65 درصد خانم ها بیشتر به خواب و استراحت نیاز دارند تا به سکس. البته دقت کنید منظور ما این نیست که خانم ها خواب را به سکس ترجیح می دهند. اما لازمه داشتن سکس خوب انرژی کافی می باشد؛ که از خواب و استراحت کافی به وجود می آید. زوجین به خصوص زنان برای داشتن رابطه جنسی، نیاز دارند که بدنشان آماده شود. یکی از مهمترین چیزها برای زنان خواب کافی است. پس اگر همسر شما شاغل است و یا مادر است یا به هر دلیلی می دانید که فشار زیادی را در طول شبانه روز حمل می کند؛ ابتدا اجازه دهید او استراحت کند. زیرا اینگونه شرایط برقراری یک سکس خوب راحت تر فراهم خواهد شد.

تناسب اندام و ورزش کردن

ورزش واقعا می تواند سکس بد را نجات دهد. همیشه این سوال مطرح بوده است که داشتن تناسب اندام و یا داشتن یک بدن خوب می تواند تجربه داشتن سکس خوب را تضمین کند؟ در جواب به این سوال باید بگوییم: داشتن یک بدن خوب، سکس خوب را تضمین نمی کند. اما داشتن بدن بد قطعا سکس را بد می کند. یادتان باشد برای داشتن تجربه جنسی خوب، آمادگی جسمانی و تناسب اندام لازم است. شما برای داشتن یک ارگاسم درست و حسابی باید روی عضلات بدن، به خصوص عضلات لگن مسلط باشید. پس قطعا نیاز به ورزش کردن دارید.

اعتماد به نفس داشته باشید

برای گفتن نیازتان خجالت نکشید. خجالت کشیدن از همسر خود بر سر نیازهای جنسی تنها به یک دلیل است. آن دلیل این است که، شما علاوه بر رابطه جنسی، رابطه خوبی با همسر خود ندارید. چرا که اگر خودتان و همسرتان را بشناسید و دوست بدارید، قطعا می توانید با احساس ایمنی بالاتری، نیاز خود را مطرح کنید. شجاعت برای درخواست رابطه گام اول یک سکس خوب به حساب می آید. مطمئن باشید همسرتان از این قضیه لذت خواهد برد.

نتیجه گیری

داشتن سکس خوب همواره آرزوی هر زن و مردی می باشد. به همین دلیل اغلب خانم ها و آقایون به دنبال راهی برای افزایش کیفیت رابطه جنسی شان می باشند. در مقاله بالا به ذکر 18 راه طلایی برای داشتن یک سکس خوب پرداختیم. شما می توانید با رعایت این موارد کیفیت رابطه تتان را به میزان زیادی افزایش دهید. یادتان باشد در این راه باید شجاع باشید. چون اگر شجاع نباشید، به زودی باید منتظر مشکلات جنسی در رابطه زناشویی خود باشید! همچنین خرید لوازم کمک جنسی مانند انواع کاندوم ها و ویبراتورها و ژل های بهداشتی می تواند، به میزان زیادی باعث افزایش اعتماد به نفس شما شود. همچنین شما می توانید برای تجربه زندگی زناشویی بهتر از سایر مطالب مجله زناشویی کاندوم استار نیز دیدن فرمایید.

نوشته های مرتبط

5 نظر در “سکس خوب چیست؟ | 18 توصیه ( 18+ سال )

 1. negar گفت:

  یه سکس خوب میتونه آدمو زنده کنه پس خوشحالم که وقت گذاشتم و این نکات شاید نه چندان دور از ذهن رو مطالعه کردم یاد آوری این موارد خودش بزرگ ترین نقطه قوت به شرطی که بتونی بهشون درست عمل کنی. به حال ممنون از سردبیر این مجله اینترنتی منطلب بسیار خوبی بود.

  1. admin گفت:

   عرض ادب و احترام بله قطعا همین طوره یک سکس خوب تاثییر بسیار مثبتی رو زندگی افراد میگذارد. از این که ما را همراهی میکنید خرسندیم

 2. sahar گفت:

  من برام جالبه که تو اینترنت سرچ کردم سکس خوب بعدم برام فیلم آورده. ممنونم از سایت استار که با توجه به رسالت خودش مطلبی در مورد افزایش کیفیت سکس یا همون عوامل داشتن سکس خوب کار کرده. حداقل تو این روزها که کتاب خوندن کم شده بد نیست برای بالا بردن کیفیت زندگی تون قدری مقالات اینترنتی رو مطالعه کنید.
  در آخر باید بگم مطلب عالی بود قابل توجه آقایون ??

  1. admin گفت:

   عرض ادب و احترام خدمت شما، از این که ما را همراهی می کنید بسیار خرسندیم.

 3. Reza گفت:

  ممنونم بخاطر ارائه راه کاروراهنمائی ولی من دنبال تهیه دیلدو هستم اگه کسی اطلاعاتی دارد دریغ نفرماید بازم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *