دانستنی های جنسی

شب زفاف و نکات کلیدی آن

شب زفاف

شنیده ها و گفته ها در مورد شب زفاف بسیار است، اما به راستی شب زفاف چیست و چه نکاتی باید در این شب رعایت شود؟ زیرا شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که این شب را تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر شان آن را فراموش نخواهند کرد.

شب زفاف به چه شبی گفته می شود؟

شب زفاف یا همان شب اول عروسی شبی است که که عروس و داماد اولین رابطه جنسی خود را انجام می دهند. هم در گذشته و هم در حال حاضر در خانواده های سنتی ایرانی رسم بوده است که در شب اول عروسی زنان فامیل پشت در اتاق عروس و داماد می نشینند و منتظر می مانند تا داماد پارچه ای خونین را نشان آن ها بدهد. تا با دیدن آن از پشت در بلند شوند و به خانه های خود بروند. این دستمال خونی نماد یا به عبارتی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد می باشد.

اما به راستی علت مهم بودن و خاص شمرده شدن این شب چیست؟

1-شب زفاف برای اغلب زوج ها شبی پر التهاب می باشد و در واقع این شب، اولین شبی است که ارتباط جنسی جدي میان آن ها برقرار می شود. 2-مسأله بکارت به خودی خود عامل اصلی اضطراب برای خانم هاست. ترس از درد و خونريزي و از سوی ديگر گاهی نداشتن خونريزي از سوی دختران، آن ها را به شدت مضطرب مي کند. 3-این شب براي زوجین، به خصوص زنان، شبی به یاد ماندنی است. 4-پاره شدن پرده بکارت دختران اغلب با جاری شدن مقداری خون همراه است و این براي دو طرف مهم و استرس آور بوده و در زن ها همراه با درد و سوزش و ضعف جسمانی است، پس باید نکاتی را در این شب رعایت کنید تا بتوانید شبی به یاد ماندنی داشته باشید.

متدد تضمینی برای تحریک جنسی زنان >>

نکات کلیدی شب زفاف مختص خانم ها

1-مهمترین عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و روانی شما و متقابلا همسرتان است که این کار در مورد شما از طرف شوهرتان باید بخوبی انجام شود.

2-حتما قبل از انجام اولین نزدیکیتون استحمام کنین و آلت ج ن س همسرتان و شما کاملا پاکیزه باشه و در صورت امکان شوهرتان از کاندوم استفاده کند.

3-تاثیر علمی آمادگی روحی روانی در شب زفاف (که اصطلاحا حشری شدن هم گفته می شود) این است که باعث ترشح هورمون در خون و تاثیر بر دهانه آلت تناسلی و آماده کردن آن برای ورود آلت میشود.

4-بهتر است که هنگام دخول اولیه آلت در شب زفاف؛ این کار به آرامی و آهستگی صورت بگیره تا فشار زیادی بر شما وارد نشود.

5- همان طور که در بالا اشاره کردیم سعی شود که کاندوم مورد استفاده زیاد با دست تماس نداشته باشد تا پس دخول از راه زخم های ایجاد شده میکروب و آلودگی وارد بدن شما نشود و باعث ملتهب شدن اندام جنسی شما نشود.

چند توصیه مهم برای شب زفاف

اولین اصلی که شما باید در شب زفاف رعایت کنید این سات که ریلکس باشید و فشار را از روی خود بردارید. آرامش می تواند بزرگترین کمک را به شما در این شب بکند. پس قطعا متوجه هستید که هر دوی شما روز سختی را پشت سر گذاشته اید و باید از این به بعد عادت کنید که شب ها هم در کنار هستید و میخواهید از این پس در کنار یکدیگر زندگی کنید.

پس لباس های مخصوص عروسی را از تن خود در بیاورید و لباسی بپوشید که در آن راحت هستید. می توانید درب اتاق را قفل کنید و بنشینید در کمال آرامش در مورد روزی که گذشت با هم صحبت کنید. سعی کنید تا در مورد نکات جالبی که برایتان اتفاق افتاده است با یکیدگر صحبت کنید و بگویید که چه چیزی بیش از پیش در ذهنتان باقی خواهد ماند. همچنین شما می توانید یک هدیه کوچک مخصوص شب عروسی تهیه کنید و به یکدیگر بدهید. اگر هم قرار است که صبح به پرواز برسید به یکی از بستگانتان بسپارید تا صبح شما را بیدار کند تا از پرواز جا نمانید!

کاندوم برقی یا همان کاندوم شارژی چیست؟ >>

خوابیدن شب زفاف

قطعا متوجه شده اید که حالا زمانی که فشار و استرس روزانه از شما دور شد، در این قسمت از شب زفاف می توانید صحنه را قدری صمیمانه تر و نزدیک تر کنید. می توانید از جکوزی یا وان استفاده کنید. این کار آرامش بیشتری به هردوی شما خواهد داد. بعد هم یکدیگر را ماساژ دهید تا هم آرامش بیشتری پیدا کنید و هم ارتباط بهتری با هم برقرا کنید و هم به خوبی تحریک شوید.

همه چیز به رابطه جنسی ختم نمی شود!

قطعا شنیده یا دیده اید که بسیاری از زوج ها می گویند، که در شب اول زندگی شان یا همان شب زفاف با هم رابطه جنسی نداشته اند. خوب به هر حال این مورد اصلاً بد نیست. خودتان تصور کنید روز های بسیاری منتظر رسیدن چنین روزی بوده اید و با گذشتن از هزاران رسم و رسوم متفاوت و برنامه ریزی کردن برای بزرگ ترین روز زندگی تان بالاخره امروز توانسته اید این همه موضوعات مختلف را به سر انجام برسانید؛ پس در صورتی که احساس خستگی شدید می کنید موردی ندارد، فقط آرام باشید و در کنار هم باشید.

شما می توانید در شب زفاف از سایر انواع نزدیکی ها، مانند: حرف زدن، لمس کردن، در آغوش گرفتن، بوسیدن، ماساژ دادن و در آغوش گرفتن استفاده کرده و لذت ببرید. به خاطر داشته باشید که لذت جنسی را می توان از راههای دیگر نیز نشان داد و آن را حس کرد. به خصوص برای خانم ها، معاشقه فقط به رابطه جنسی ختم نمی شود. به چشمان یکدیگر نگاه کنید و از ته دل بگویید دوست دارم، زیرا بهترین زمان برای اعتراف به این موضوع که شریکتان را دوست می دارید؛ زمانی است که در صمیمیت کامل به سر میبرید و یا در حین برقراری رابطه جنسی هستید. اگر بتوانید یکبار در این حالت ها صمیمیت خود را به طرف مقابل تان بفهمایند، در تایم های دیگر هم می توانید.

نکته کلیدی:

آمیزش یا سکس چیزی نخواهد بود که قادر باشد در شما استرس ایجاد کند. شاید کتاب های بیشماری در این زمنیه نوشته شده باشند که چگونه می توانید این کار را انجام دهید، اما همه چیز به میزان صمیمیت دو طرف بستگی دارد. نگران این موضوع نباشید که آن را حتماً به شیوه صحیح انجام دهید، برای شروع فقط کافیست اجازه دهید که همه چیز خیلی طبیعی آغاز گردد و حتم داشته باشید که از صمیمت ایجاد شده لذت خواهید برد. اگر بیشتر پیش رفتید که چه بهتر!

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *