دانستنی های جنسی

عشق بازی یا معاشقه چیست؟

معاشقه و نوازش همسر

با وجود اینکه رابطه جنسی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد، اما عشق بازی و یا همان معاشقه باید رکن اصلی بسیاری از زندگی ها باشد، از این رو زوج های زیادی بدون توجه عمیق به آن زندگی می کنند.

نکته بسیار مهمی که آقایان باید به آن توجه ویژه ای کنند این است که به جز اندام تناسلی خانم ها ، بدن ایشان قسمت های دیگری هم دارد که باید به آن توجه کنند. پس لطفاً به آنها هم توجه خاص داشته باشید. یادتان باشد با بدن او سخت و خشن برخورد نکنید ، نوازش ملایم و رد و بدل شدن صحبت های محبت آمیز هم می تواند او را تحریک کند.

عشق

از آنجایی که تحریکات و شور جنسی زن به هیچ وجه شبیه به مرد نیست، پس نیاز به عشق بازی وجود دارد . به همین دلیل این موضوع کاملا غیرمنطقی است اگر مرد انتظار داشته باشد، هر زمان که او تحریک شد؛ زن هم به او پاسخ مثبت دهد و با او آمیزش کند. البته ناگفته نماند که زن هم نباید در این رابطه کم کاری کند و انرژی لازم را نگذارد. اما بااینحال باز هم ممکن است زمان هایی وجود داشته باشد که شما آمادگی رابطه جنسی را داشته باشید در حالیکه همسرتان ندارد. این موضوع کاملا طبیعی است.

اما شروع و استارت فرآیند تحریک جنسی زن زمانی شروع می شود، که همسر اندام تناسلی او را با روش های مختلف تحریک بکند و یا اینکه احساس کند پوست بدنش با جریان نسیم هوا در نوازش است و یا لباس هایش یا اندام تناسلی وی در تماس و اصطکاک قرار بگیرند. با انجام این فعالیت ها و چاشنی کردن فوت و فن عشق بازی می توانید او را در این راه بیشتر ترغیب کنید و میل جنسی او را افزایش دهید.

ارگاسم هر دردی را درمان میکند! >>

عشق بازی با زن

عشق بازی چیست؟

عشق‌ بازی یا معاشقه یا مغازله به مجموعه‌ای از حرکات و رفتارهای روانی و یا جسمی میان دو یا چند فرد، گفته می‌شود که منجر به انگیزش جنسی آنان گشته، و بیشتر مقدمه‌ای برای آمیزش جنسی، تلقی می‌شود. همواره قبل از برقراری رابطه جنسی و آمیزش ، عشق بازی به زوج ها پیشنهاد شده است.

شما با عشق بازی می توانید رابطه ای گرم تر را تجربه کنید و این سبب مستحکم تر شدن رابطه میان شما دو نفر خواهد شد. برای مثال انجام ماساژ تحریکی به صورت یک عمل منظم و مرتب در ارتباطات جنسی یکی از مؤثرترین راههای افزایش رابطه فیزیکی و احساسی است. ملاعبه و نوازش های گرم دست ها بر روی پوست، طریقی که دست ها بر روی بدن می چرخند، و لمس آهسته عضلات و بافت ها همه با زبان بی صدای لمس، گویای حس درونی شما نسبت به یکدیگر می باشد.

عشق بازی باعث می شود شعله های جنسی همسرتان به آرامی روشن شود و مدت بیشتری این رابطه ادامه پیداکند. مردانی که به یکباره به سراغ لباس زیر خانم شان می روند و می خواهند زود و سرع کارشان را تمام کنند، هیچ گاه در زندگی جنسی خود لذت کافی را نخاهند برد و شعله های جنسی همسرشان هم روز به روز فروکش می کند.

همان طور که می دانید زن ها از طریق کلام بیشتر جذب می شوند. پس همواره سعی کنید در بستر که می خوابید قبل و بعد از رابطه جنسی تان به صحبت کردن با یکدیگر و ابراز علاقه بپردازید. بوسه های حرفه ای بهترین ابزار عشق بازی هستند؛ خوب بوسیدن و کار بلد بودن در بوسه زدن بر بدن یا لبان شریک زندگی تان ، شهوت را در زنان بسیار بیشتر می کند و باعث می شود، همسرتان بیش از بیش از شما و رابطه زناشویی تان لذت ببرد.

معاشقه زوجین

چشم ها صحبت می کنند! شاید برای شما هم پیش آمده باشد که همسرتان گاهی در موقعیت های مختلف به شما خیره شود و فقط شما را ببیند و لبخند بر لبانش بنشیند در این مواقع با نگاه کردن به چشمان او می توانید بفهمید که چه مقدار او شما را دوست دارد و از داشتن شما و در کنار شما زندگی کردن خوش حال است. یکی از ظریف ترین راه های عشق بازی، انجام این کار به کمک چشم ها می باشد. بزرگ ترین احساسات انسان ها را می توان از چشم هایشان خواند، پس سعی کنید به چشم های همسر خود بیشتر توجه کنید و محبت را بدون کلام به او بفهمانید.

لمس کردن، در عشق بازی پادشاهی می کند! یکی از هنرهایی که بسیاری از آقایون در زندگی زناشویی خود از آن بهره مند می باشند، قدرت لمس کردن صحیح و نوازش های به جا در موقعیت های مختلف می باشد. همچنین بازی کردن با موهای زنان هم آرامشی وصف نشدنی به آن ها می ده و در مقابل مردها از بازی کردن با دست هایشان لذت می برند. پس سعی کنید در این راه ها حرفه ای عمل کنید.

نکته مهم: در معاشقه سعی به تحریک کردن یکدیگر نداشته باشید و فقط به احساس دوست داشتن میان خود و همسرتان فکر کنید و سعی کنید با تمام وجود میزان علاقه تان را به طرف مقابل نمایش دهید. این کار شما باعث می شود او خود به خود تحریک شود. پس شما راه سختی را در پیش ندارید.

دیر ارضا شدن زنان چه علتی دارد؟ >>

عشق بازی با هسمر

پیش قدمی زن و تاثیر آن در عشق بازی

یکی از افکار رایجی که بین عموم مردم جا افتاده است این است که زن نباید در معاشقه و روابط جنسی پیش قدم شود چون حیا و شرمی که در او وجود دارد، معمولا مانع این موضوع می‌گردد. اگر باور شما هم بر این است که شوهر شما باید شروع کننده رابطه جنسی باشد، پس در آینده در انتظار از هم پاشیدگی زندگی مشترک خود باشید. پیش قدم بودن زن نه تنها در استحکام روابط تاثیر زیادی خواهد گذاشت، بلکه مرد نیز متوجه می‌شود که او تنها کسی نیست که تمایل به برقراری رابطه جنسی دارد و آن قدر برای همسرش جذاب هست که اگر خودش پیش قدم نشد خانم باز هم میل به برقراری رابطه جنسی دارد و این خود عاملی می شود که از خیانت های امروزی در زندگی تان اثری پیدا نشود.

امیدواریم با مطالعه این مطلب توانسته باشید راه های صحیح عشق بازی و معاشقه را آموخته باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.