دانستنی های جنسی

عشوه گری جنسی برای مرد

عشوه گری جنسی

عشوه گری جنسی برای مرد زندگی تان به خودی خود یک هنر به حساب می آید و هر خانمی از این هنر برخوردار نمی باشد. کسب لذت از همسر قانونی و شرعی، طبیعی بوده و اسلام نیز آن قدر به مسأله لذت بردن دو طرف از عمل جنسی عنایت و اشاره داشته است. در ضمن حدیث هایی از سوی اولیای دین برای اشاره به ظریف ترین مسایل در مورد کسب لذت طرفین همراه با حفظ کرامت انسانی بین آنها نازل شده است.
به این نکته دقت کنید که انسان دارای مجموعه ای از غرایز می باشد که از مهم ترین آن‌ها میل جنسی می باشد. پس واضح است که عدم ارضا شدن و یا نقص در ارضای هر کدام از غرایز به ویژه غریزه جنسی انسان می تواند موجب تزلزل در شخصیت زوجین گردد؛ بنابراین نه خواسته شما از همسرتان نابجاست و نه پیشقدم شدن شما در امور مربوط به مسائل جنسی خلاف حیاء و عفت است که بخواهید خود را ملامت نمایید و نیاز طبیعی تان را سرکوب کنید.

زن و شوهر

اگر خانم ها بدانند چقدر عشوه و ناز برای مردان دوست داشتنی و لذت بخش است به جای وقت صرف کردن برای آشپزی و بساب و بشور عشوه ریختن را یاد می گیرند و انجام میدهند و اگر به خوبی و به جا و به اندازه باشد جای همه چیز را می گیرد. این قدرت از زیبایی صورت و اندام و خوش تیپی هم مهمتر است و کارایی بیشتری دارد، زیرا تحریک آمیزتر می باشد.

عشوه گری جنسی برای مرد رمزهایی دارد که به اختصار در این مطلب از کاندوم استار چند مورد از این موارد را برای شما توضیح می دهیم.

عشوه با موهای سر!

اگه شما از آن دسته از خانم هایی هستید که موهای بلندی دارید می توانید در حالت اول با قسمتی از آنها بازی کنید . و یا اگر قصد آمیزش دارید می توانید بعد از برهنه کردن بالاتنه ، با موهایتان آن قسمت ها را بپوشانید. این عمل نوعی عشوه گری جنسی برای مردتان به حساب می آید.

شیوه‌ی لباس پوشیدن

نحوه لباس پوشیدن یکی از ابزار های عشوه گری جنسی می باشد. این سبک معمولا زمانی استفاده میشه که هدف از ناز و عشوه تحریک جنسی و آمیزش باشه. این اتفاق معمولا باید 2 بار در هفته رخ بدهد. لباس تحریک کننده بپوشید . بعد بروید جلوی شوهرتان . سعی کنید با موج دادن ریتمیک به بدن تان ، آن قسمت هایی از بدنتان که شوهرتان بیشتر با آنها تحریک میشود را نمایش بدهید. شما دقیقا خواهید دانست که چه کاری را باید انجام دهید. به غریزه خود اجازه دهید تا راهنمایی تان کند.

بوسه

قدیمی ترین روش و محرک ترین روش عشوه گری جنسی قطعا بوسیدن می باشد. بوسه قدیمی ترین نقطه شناخته شده برای تحریک است که شامل بوسیدن لب ها ، صورت و یا هر قسمتی از بدن همسرتان می تواند باشد؛ لذا نقطه های حساس بدن همسرتان را پیدا کنید و از معجزه بوسه بر آن مناطق حساس غافل نگردید.

بوسیدن نوعی عشوه گری جنسی

آب بازی

سال هاست مردم به طریق مختلف با آب تفریح کرده اند . این قضیه در مورد زن و شوهرها هم صادق است . کفی کردن یکدیگر در وان یا زیر دوش می تواند بی اندازه لذت بخش باشد و همچنین قطرات نوازشگر آب و روغن های مخصوص حمام به پوست تان حسی فوق العاده شهوانی می دهند و میتواند موجب روابط جنسی رضایت بخشی میان تان شود. آب بازی راهی مناسب برای عشوه گری جنسی صحیح می باشد.

طرز راه رفتن

بجای انکه پاها را در کنار هم قراردهید و اینگونه قدم بردارید==== آنها را مقابل هم بگذارید و روی یک خط حرکت کنید——– ( حس کنید مانکن تبلیغ لباس هستید و روی استیج قدم بر می دارید. )

زبان قدرتمند و صدای دل فریب

نسبت به شوهر خود گفتار عاشقانه داشته باشید: تحریک فقط به نوع فیزیکی محدود نمی شود و نوع روانی نیز دارد که باید به صورت همزمان استفاده شود. صحبت های عاشقانه ای که هنگام رسیدن زن و شوهر به هم رد و بدل می شود در تحریک همسران نسبت به یکدیگر بسیار پر اهمیت است. به کوچک ترین نکته ها دقت کنید. صدای یک زن همانگونه که میتواند مرد را به خلسه شیرینی ببرد میتواند سوهانی بر اعصاب مرد نیز باشد. شما می توانید با بالا پایین کردن تن صداتان ضربان قلب اقا را هم بالا پایین کنید هر از گاهی صدا کشیده پر از خستگی و تمنا هر از گاهیم پر از نشاط و شیطنت کودکانه می تواند قوقا کند. زبان قوی ترین ابزار عشوه گری جنسی می باشد.

از بیان نیاز جنسی تان خجالت نکشید

زنان شر و شیطان، متظاهر نیستند. آنها نیازهای خود را پنهان نمی کنند. آنها در رابطه جنسی خود رک و رو راست هستند. آنها همیشه سعی می کنند چیزهای جدیدی برای ارائه در رابطه جنسی یاد بگیرند و از اجرای آن خجالت نمی کشند؛ زیرا خود را از آن همسرشان می دانند و رفع هیجانات همسرشان را وظیفه خود می دانند.

عشوه گری جنسی

دلبری کردن را یاد بگیرید

زنان جذاب و مورد علاقه مردان خوب بلدند چطور دلبری کنند و بدون اینکه مچشان گرفته شود و هدفشان مشخص باشد، مرد خود را به سمت خود بکشانند. آنها شاد هستند، اهل بگو و بخندند، با انرژی مثبت خود و اعتماد به نفسشان در هر جمعی می درخشند و با اجتماعی بودنشان نگاه ها را به خود خیره می کنند. این خود نوعی عشوه گری جنسی به حساب می آید.

همیشه دلفریبی کنید

شما باید بدانید که چگونه می توانید همسرتان را به طرف خود بکشانید. مثلا همیشه بدن خود را در مقابل همسرتان به نمایش نگذارید. در نوع روابط خود، ابتکاراتی به خرج دهید که همیشه برای او جالب و جدید باشد و او نتواند تشخیص دهد. با روشهای متنوع شور و اشتیاق در همسر خود ایجاد کنید. اگر همیشه رفتاری یکنواخت داشته باشید، خب معلوم است که برای او یکنواخت می شوید. شما باید یاد بگیرید که چگونه همسر خود را عاشق کنید.

امیدواریم با خواندن این مطلب توانسته باشید در عشوه آمدن برای همسرتان روز به روز موفق تر باشید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

یک نظر در “عشوه گری جنسی برای مرد

  1. زری گفت:

    انصافا مطلب خوب و کاربردی بود. هر چند وقت می یام دوباره میخونمش و یه ایده جدید از داخل متن پیدا میکنم. بعضی چیزای دیگا هم میشه انجام داد. مثلا آرایش خوب و جذاب. لباسهای زیر خوشگل. از خودش هم میشه پرسید چجوری بیشتر دوس داره. اینطوری مطمئن تر هم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *