دانستنی های جنسی

لذت جنسی صحیح و حقایقی درباره آن

لذت جنسی صحیح

برای رسیدن به لذت جنسی باید همواره نکاتی را مورد برسی قرار دهید، گاهی خرید انواع کاندوم خاردار و یا کاندوم فضایی می تواند در این امر شما را یاری کند. رسیدن به اوج لذت جنسی شاید یکی از مهم ترین خواسته های یک زن و مرد از یکدیگر در رابطه شان باشد.

باید بدانید لذت جنسی مناسب در رابطه‌ی زناشویی به اندازه مراقبت های پزشکی برای حفظ سلامت زن و مرد مفید است. توصیه می کنیم برای داشتن یک رابطه جنسی سالم، از روش درست برقراری رابطه با همسر و .. نکاتی که در ادامه این مطلب تخصصی از کاندوم استار بیان می شود استفاده کنید.

لذت جنسی یعنی خلاصه ای از یک رابطه ی زناشویی مناسب و صحیح البته در حد نرمال. پیشتر از فواید رابطه زناشویی مناسب گفته ایم و می دانید که تاثیرات جسمی و روحی رابطه جنسی برای هر شخصی بسیار زیاد است. عده زیادی از خانم ها بعد از گذشت چندین سال از ازدواج خود و تعدد رابطه با همسر خود دیگر به اوج لذت جنسی نمی رسند زیرا این افراد از یک رابطه ی زناشویی مناسب و صحیح و نرمال بهره نمی برند. باید بدانید که لذت جنسی به اندازه بسیاری از مراقبت های پزشکی برای سلامت زن مفید است بنابراین بسیار پر اهمیت است و باید به آن به طور ویژه ای توجه نمود.

لذت جنسی در زندگی زناشویی

 استفاده از کاندوم، بر کیفیت لذت جنسی تأثیر نمی گذارد:

اگر نگران این موضوع هستید که استفاده از کاندوم لذت جنسی شما را کم می کند و بر روی آن تاثییر می گذارد باید بگوییم که اصلا به هیچ وجه نگران این موضوع نباشید. این باور که استفاده کردن از کاندوم در حین آمیزش باعث لذت نبردن زن از رابطه می شود کاملا غلط است. لذت جنسی زن با استفاده یا بدون استفاده ازکاندوم، به یک اندازه است. در حقیقت، کاندوم می تواند به زوج کمک کند تا روابط جنسی طولانی تری داشته باشند زیرا دیگر لازم نیست که مرد به دلیل زودانزالی، رابطه را به سرعت قطع کند. اگر مرد به دلیل عدم تحریک کافی، تمایلی به استفاده از کاندوم ندارد، می توان قبل از شروع رابطه، از تحریک دستی استفاده کرد تا مرد نیز بتواند با استفاده از کاندوم، به لذت کافی برسد.

مشکلات زنان در رسیدن به اوج لذت جنسی مشهود است:

طبق آمار به دست آمده از مطالعات و تحقیقاتی که توسط پزشکان، از مردم انجام شده است؛ حدود 43 درصد خانم ها نمی توانند به اوج رسیدن را تجربه کنند و این یعنی از هر سه زن یکی از آنها در به ارگاسم رسیدن مشکل دارد. گاها ناتوانی جنسی خانم ها به علت بیماری های خاصی مانند مشکلات تیروئیدی، افسردگی یا دیابت به وجود می آیند. البته جای نگرانی به آن صورت وجود ندارد زیرا این مشکل در زنان با درمان های پزشکی مانند درمان های موضعی تستسترون یا داروهای خوراکی رفع می گردد همچنین تحریک چوچوله در هنگام رابطه جنسی، می تواند به حل این مشکل کمک کند.

افزایش ملت جنسی

نکات مهم برای افزایش لذت جنسی در رابطه زناشویی:

یافتن نقطه جی در رسیدن به اوج لذت در خانم ها بسیار کمک می کند. موقعیت نقطه جی روی دیواره جلویی واژن، بین دهانه ورودی واژن و دهانه ورودی رحم است؛ این منطقه برای متخصصان روابط جنسی بسیار اهمیت دارد و دارای پایانه های عصبی زیادی است که به زن کمک می کند تا به لذت جنسی بیشتر و طولانی تری برسد. البته نقطه جی بسیار بحث برانگیز است؛ محققان انگلیسی به تازگی وجود آن را رد کرده اند اما محققان ایتالیایی بر وجود این نقطه تأکید می کنند و با شواهدی آن را اثبات کرده اند.

همچنین باید بدانید تجربه لذت صحیح توانایی آن را دارد که انواع درد – درد آرتروز، درد بعد از جراحی و … را به کلی تسکین دهد. چگونگی این فرایند تا حد زیادی به دلیل ترشح هورمونی به نام اکسی توسین در زمان لذت جنسی است. اکسی توسین به بروز پیوند احساسی، آرامش و دیگر احساسات مثبت کمک می کند.

تحقیقات نشان می دهد لذتی که خانم ها از روابط زناشویی می برند با افزایش سن در خانم ها بیشتر می شود، زیرا با گذشت زمان خانم ها هم بدن خود را بهتر می شناسند و می توان حدس زد که دلیل این افزایش تجربه زن در رابطه جنسی، اعتماد به نفس بیشتر او و افزایش میل او باشد.

رابطه بین لذت جنسی و میزان اعتماد به نفس زن:

احساس زن نسبت به اندام تناسلی خود، بر کیفیت لذت های جنسی او تأثیر گذار است. واژن به طور کلی شکل بسیار زیبایی ندارد اما شکل واژن هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

در مورد خود و بدن خود، مثبت فکر کنید و از سلامت خود مطمئن باشید و سلامت خود را با این روش اثبات کنید: شما نباید هنگام رابطه جنسی، دردی در واژن خود داشته باشید، ماده غیرطبیعی نباید از واژن شما خارج شود، شما نباید هیچگونه زخم یا مشکلات دیگری در اندام تناسلی تان داشته باشید. بیش از همه چیز شما باید با بالا بردن اعتماد به نفس خود، رسیدن به اوج لذت جنسی خود را افزایش دهید.

عشق به طرف مقابل

 در مردان و زنان رسیدن به لذت جنسی متفاوت است:

درست است که تعداد کمی از مردان هم در رسیدن به نقطه اوج لذت در روابطه زناشویی شان مشکل دارند اما دفعات بروز این مسئله، در این افراد نیز بسیار کم است. از سوی دیگر، بسیاری از زنان به اوج لذت جنسی نمی رسند، حتی زمانی که طرف مقابل فکر می کند که زن به لذت رسیده است. باید بدانید زنانی که راحت تر هستند و بدن خود را بهتر می شناسند، می دانند که چگونه از رابطه جنسی خود بیشتر لذت ببرند.

در رابطه جنسی خلاقیت به خرج دهید:

برای رسیدن به اوج لذت جنسی راه های مختلفی مانند رابطه جنسی واژینالی به همراه رابطه دهانی و یا تلفیق روابط جنسی مختلف با یکدیگر می تواند کمک کننده باشد و شما را به اوج لذت جنسی برساند تا بتوانید رابطه ای دل انگیز تر و طولانی تر را تجربه کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *