دانستنی های جنسی

نازک ترین کاندوم های موجود در بازار ایران

از نازک ترین کاندوم موجود در بازار ایران، کاندوم 0.02 ساگامی بود. این کاندوم در دو سایز مدیوم و لارج به بازار عرضه شد. اما در حال حاضر این محصول به دلیل عدم واردات از کشور مبدا، وارد کشورمان ایران نشده است. پس باید به فکر محصولی جایگزین باشیم. در حال حاضر نازک ترین کاندومی که این روزها مصرف کنندگان از استفاده از آن اظهار امیدواری می کنند. کاندوم سی میکرون کدکس می باشد. این کاندوم همانند ساگامی بسیار نازک و بسیار مقاوم است. ما به تمام کسانی که از کاندوم ساگامی استفاده می کردند، اما در حال حاضر به دلایل مختلفی از جمله گران شدن بی دلیل این محصول نمی توانند آن را تهیه کنند پیشنهاد می کنیم؛ از کاندوم سی میکرون کدکس استفاده کنند. البته افرادی که به لاتکس حساسیت دارند باید تدبیر دیگری بی اندیشند. اما بقیه افراد می توانند این محصول را جایگزین ساگامی کنند.

تولید کاندوم های نازک رونق یافت. تا جایی که شرکت ها قصد تولید نازک ترین کاندوم ها را داشتند. به دلیل محدودیت در استحکام مکانیکی لاتکس، برای نازک تر کردن آن ها موانعی بود. در نتیجه این پروژه ها با لاتکس به موفقیت نرسید. شرکت های تولید کننده با جایگزین کردن ماده اولیه با پلی اورتان که نوعی پلاستیک مقاوم است. توانستند نازک ترین کاندوم های جهان را تولید کنند. تا جایی که امروزه نازک ترین کاندوم های جهان از جنس پلی اورتان هستند. به جز چند مورد استثنا که با تکنولوژی بسیار جدید با لاتکس تولید شده اند.

نازکترین کدام کدام است؟

همان طور که در بالا هم اشاره کریدم، نازک ترین کاندوم موجود در بازار ایران با ضخامت 0.02 میلی متر یا همان 20 میکرون عرضه می شود. این کاندوم از جنس پلی اورتان ساخته شده است. همچنین این کاندوم مقاومت خوبی در برابر پارگی دارد و برند سازنده آن هم ساگامی ژاپن می باشد. با کاندوم های پلی اورتان هدایت گرمایی بسیار خوبی را در هنگام برقراری رابطه می توانید تجربه کنید. از معایب این نوع کاندوم ها تعداد بسیار کم آن ها نسبت به کاندوم های لاتکسی در هر بسته و قیمت بسیار زیاد هر عدد از آن ها می باشد. که بعضا هر کدام حدود 20 برابر کاندوم های لاتکس قیمت دارند.

کاندوم خیلی نازک کدکس به ضخامت 0.03 میلیمتر zero three

نازک ترین کاندوم موجود در بازار ایران

در حال حاضر نازک ترین کاندوم موجود در بازار ایران، که به راحتی در دسترس همگان قرار دارد. محصول ویژه شرکت ناچ کدکس یعنی کاندوم 0.03 کدکس می باشد. این محصول بسیار قوی از لاتکس تولید شده است. همچنین به دلیل ضخامت بسیار کمی که دارد، هدایت گرمایی بسیار بالایی دارد. همچنین در بسته های 12 عددی و 3 عددی توسط شرکت عرضه می شود. این محصول با قیمتی کاملا منطقی به بازار عرضه می شود. ارزش خرید این محصول از 100% ، به جد 99% می باشد. این محصول دارای روان کننده نیز می باشد. تا رابطه ای لذتبخش و بدون درد را تجربه کنسد. البته لازم به ذکر است، برای افرادی که به لاتکس حساسیت دارند استفاده از کاندوم های پلی اورتان ساگامی پیشنهاد میشود، ولی اگر حساسیتی ندارید این محصول بهترین انتخاب است.

برترین برندهای تولید کننده کاندوم نازک

کاندوم های نازک بیشتر با هدف بردن لذت بیشتر از رابطه جنسی خریداری می شوند. خرید کاندوم نازک سبب ایجاد حس بهتر و قدرت لمس بالاتر در هنگام رابطه جنسی می شود. پس حفظ ایمنی در کنار این حجم از نقاط مثبت بسیار مهم و حائز اهمیت است. از این رو شرکت ناچ کدکس اقدام به تولید کاندوم های نازک لاتکسی دیگری هم کرده است. این کاندوم ها از کاندوم سی میکرون ضخیم تر هستند و در بازه قیمتی پایین تری نسبت به کاندوم سی میکرون به فروش می رسند.

از جمله این محصولات مشابه می توان به کاندوم زیرو ناچ کدکس اشاره کرد. یا کاندوم Pro Sensation کدکس که از همین دسته از کاندوم ها می باشد.

همتای شرکت کدکس در ایران یعنی شرکت کاپوت نیز با تولید چند محصول بسیار نازک توانست نظر مصرف کنندگان را به خوبی به خود جلب کند. کاندوم ULTRA THIN کاپوت که نازک ترین کاندوم کاپوت شناخته شده است، دارای مواد روان کننده و بوی خوش می باشد. استفاده از این کاندوم به شدت کیفیت رابطه را بلا می برد. دیگر محصول این شرکت که کاندوم Micro Thin نام دارد. طبق ادعا تولید کننده حدود 40 درصد از دیگر کاندوم های نازک ، نازک تر است. این دو محصول شرکت کاپوت مورد تایید کارشناسان کاندوم استار می باشد. از این رو شما می توانید از این دو محصول نیز برای آمیزش با شریک جنسی تان استفاده کنید.

نتیجه گیری:

اگر شما جزو افرادی هستید که برای جلوگیری از به وجود آمدن حساسیت و یا ضخامت تا به امروز از کاندوم استفاده نمی کردید. می توانید با مطالعه مطلب فوق محصولی بسیار نازک و مستحکم را بیابید، که در حال حاضر در بازار امروز وجود داشته باشد. محصولات معرفی شده همگی از قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالایی بر خوردار می باشد. فقط حتما سعی کنید برای انتخاب نازک ترین کاندوم موجود در بازار ایران به یکی از فروشگاه اینترنتی سر بزنید و با جست و جو کردن کاندوم های نازک به مشاهده و مقایسه آن ها با یکدیگر بپردازید. و سرانجام با انتخاب یک کاندوم نازک مناسب از هر نظر، لذت بیشتری از رابطه تان ببرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.