دانستنی های جنسی

نبایدهای رابطه جنسی برای خانم ها

نباید های یک رابطه

امروز می خواهیم با یکدیگر مرور کنیم که زنان در رابطه جنسی چه کارهایی را نباید انجام دهند ، زن و مرد در زندگی زناشویی هنگامی که می خواهند رابطه ی جنسی برقرار کنند با چالش های زیادی روبرو می شوند. که این امر سبب می شود تمام فکرها و خیال های که از گذشته در خصوص رابطه ی جنسی داشته اند دستخوش تغییر شود. شاید اگر شما هم الآن مجرد باشید باز هم نتوانید به درستی این موضوع را درک کنید.

در حالت واقعی یک رابطه ی جنسی می تواند کثیف، خسته کننده، آشفته و حتی ناراحت کننده باشد. پس بهتر است بین تخیلات خود و زندگی واقعی فرق قائل شویم.

خانم ها در رابطه ی جنسی سعی میکنند بهترین باشند و لحظه های خوشی را برای همسر خود فراهم کنند اما بعضی مواقع دچار اشتباهاتی می شوند که موجب عدم رضایت جنسی و از بین رفتن آرامش می شود، شاید این موارد به طور ناخواسته هم صورت بگیرد اما باز هم مشکل ساز خواهد بود.

یک رابطه ی جنسی خوب و آرامش بخش به هر دو نفر بستگی دارد و باید قبل و حین و بعد و از رابطه به کارهای که می خواهید انجام دهید و یا انجام داده اید فکر کنید تا ببینید مشکل از کجاست و آن را برطرف کنید. در این مطلب از کاندوم استار می خواهیم این موارد را گوش زد کرده و به شما یادآور شویم که چه کارهایی باعث رنجش همسرتان از شما هنگام رابطه زناشویی میشود؛ با ما همراه باشید.

1- در آرایش کردن زیاده روی نکنید

اغلب مردها در یک رابطه ی جنسی مجذوب زنانی هستند که انرژي و هیجان و شور بالای دارند تا زنانی که صرفا نگران آرایش و فرم باسن و پهلو و کمر خود هستند. مردها جذب زنانی می شوند که در رابطه ی جنسی طبیعی بوده و صرفا به پاکیزگی و مرتب بودن خود توجه می کنند. البته این موضوع را در نظر داشته باشید که قطعا آرایش دلنواز بسیار تاثیر گذار است اما بیش از حد آرایش نکنید و سعی کنید خودتان باشید. البته به سلیقه طرف مقابل تان بسیار توجه کنید! شاید او جزو یک درصدی باشد که دیدن شما با آرایش غلیظ بتواند او را بیشتر تحریک کند اما بسیار بعید است.

2- تظاهر به لذت و ارگاسم و ارضای جنسی

زنان گاهی برای فرار از یک رابطه ی جنسی بد با همسر خود تنها راه برون رفت از وضع موجود را تظاهر به لذت و ارگاسم و ارضای جنسی می دانند. اما این تظاهر به ارضای جنسی سبب می شود حس عاطفه و صداقت میان شما و همسرتان صدمه ببیند. از همه ی اینها مهمتر این است که این تظاهر به ارگاسم تبدیل به یک عادت شود و به طور معلول به یک شگرد برای فرار از یک رابطه ی جنسی بد تبدیل شود. این کار شما با دو قصد مختلف انجام می شود. یکی آن که یا میخواهید غرور او را زیر سوال نبرده و به او بفهمانید که این مدت کوتاه که در حال آمیزش هستید هم برایتان با ارزش است و برای شما هم همه چیز لذت بخش است یا اینکه این عمل را برای از سر باز کردن او و زودتر تمام شدن رابطه انجام دهید.

لازم است بدانید در هر دو حالت ارگاسم ساختگی یک خیانت است بدون آنکه مدت زمان ازدواج شما ملاک باشد. باید بدانید هرچه بیشتر تظاهر به ارگاسم برای فرار از یک رابطه ی جنسی بد کنید سبب می شود کمتر و کمتر شانس ارگاسم واقعی را داشته باشید.

بهترین راه حل آن است که به همسرتان بگوید داستان از چه قرار است و با او در خصوص عملکرد وی صادق باشید و همسرتان را راهنمایی کنید که چه کاری انجام دهد. این کار باعث می شود صمیمیت در زندگی شما بیشتر شود و بتوانید در کنار یکدیگر لذت بیشتری را تجربه کنید.

رابطه جنسی رضایت بخش و ویژگی های آن >>

خاموش کردن چراغ در هین رابطه جنسی

3- تاریک کردن فضا ممنوع

مردها انسان های هستن که حس بصری آن ها بسیار قوی است و دوست دارند معشوقه خود را در هنگام رابطه ی جنسی ببنید. امکان دارد که شما رابطه ی جنسی در روشنایی رو دوست نداشته باشید اما می توانید با نور بسیار کم و یا حتی روشن کردن چند شمع زیبا این فضا را برای همسر خود فراهم کنید.

تاریک کردن بیش از حد اتاق باعث می شود به مرد این حس دست بدهد که شما صرفا به خودتان اهمیت می دهید و حس او اصلا برایتان اهمیتی ندارد.

4- رابطه جنسی را مدیریت کنید

در میان زوجین در طول رابطه ی جنسی همواره یکی غالب تر و دیگری مطیع تر است. زنان فکر میکنند مردها باید غالب و مدیر یک رابطه ی جنسی باشند و همواره باید َآنها را بطه را آغاز کنند و هر وقت خواستند آن را به اتمام برسانند؛ اما اصلا اینگونه نیست!

مردی را نمیشناسم که بگوید از این که همسرم استارت رابطه را می زند ناراحتم یا از این کار او خوشم نمی آید. اتفاقا دقیقا برعکس این موضوع همواره صادق است. حدود 99 درصد آقایون علاقه مند این هستند که خانم شان پا پیش بگذارد و استارت رابطه را بزند. این عمل به خودی خود باعث تحریک بیش از پیش مرد شان در رابطه میشود.

5- زمان رابطه را مشخص نکیند

یکی از موضوعاتی که به طور جدی می تواند تاثثیر منفی داشته باشد، این است که زمان برقراری رابطه را با یکدیگر مشخص می کنید. این کار شاید اگر در غالب یک پیام باشد باعث شود شور و شوق همسرتان نسبت به شما چند برابر شود، اما نفس این کار به صورتی است که مردها دوست دارند که نتوانند زمان این اتفاق را پیش بینی کنند. اگر بتوانید آن ها را به این صورت شگفت زده کنید ، در این صورت آقایان لذت بیشتری را تجربه می کنند.

چگونه مردها را قبل از رابطه جنسی تحریک کنیم؟ >>

رعایت نظافت قبل از رابطه جنسی

6- رابطه مستقیم کشش جنسی با رعایت بهداشت

بهداشت فردی بسیار مهم است برای اینکه در یک رابطه ی جنسی نهایت لذت را ببرید. امکان دارد شما بوی عرق بدهید برای همین بهتر است قبل از رابطه ی جنسی با همسرتان حتما دوش بگیرید و اگر می خواهید هیجان کار را بالا ببرید با همسرتان مشترکا دوش بگیرید.

قطعا شما هم علاقه ندارید بدنی که بوی عرق می دهد را ببوسید و این امر برای شریک جنسیتان هم صدق می کند. بعضی از مردها از دیدن حمام رفتن همسرشان لذت میبرند. بعضی از مردها با دیدن این صحنه نمی توانند صبر کنند و رابطه ی جنسی را از زیر دوش شروع می کنند. خودتان را به طور کامل رها سازید و از این رابطه نهایت لذت را ببرید.

7- مقایسه کردن ممنوع

هیچ گاه همسر خود را با نامزد قبلی و یا همسر گذشته خود مقایسه نکنید. از این کار به شدت پرهیز کنید حتی اگر همسر فعلی شما به جذابیت جنسی همسر گذشته شما نیست. مقایسه کردن یعنی شما همچنان به فکر نفر گذشته هستید بدان معناست که گذشته خود را فراموش نکرده اید. این عمل باعث می شود که همسرتان هرگز در رابطه ی جنسی و زندگی با شما احساس امنیت و اطمینان نداشته باشد و همواره سعی کند قدرت و جذابیت جنسی خود را به شما اثبات کند.

اگر همسرتان از رابطه های عاطفی گذشته شما سوال کرد مختار هستید که پاسخ بدهید و یا ندهید اما از دادن جزئیات پرهیز کنید. این خط قرمزیست که رعایت آن بسیار مهم است.

در پایان باید نکته ای را ذکر کنیم که شاید قابل توجه باشد، سعی کنید همواره حتی اگر خجالتی هستید درباره موضوعات جنسی بین خود و شریک زندگی تان بدون حاشیه و بی پرده سخن بگویید، این امر به شما کمک و او کمک شایانی می کند تا بیشترین لذت را از یکدیگر در رابطه جنسی ببرید.

امیدوارم از خواندن این مطلب لذت برده باشید و بتوانید با رعایت موارد بالا همه‌ی شما درکنار شریک زندگی تان بهترین روزهای زندگی تان را سپری کنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.