دانستنی های جنسی

نحوه استفاده از ژل تاخیری

نحوه استفاده از ژل تاخیری

زودانزالی از اختلالات جنسی به حساب می آید؛ که در زندگی زناشویی به غرور مردها لطمه بزرگی می زند. برای رفع مشکل زودانزالی شما می توانید از اسپری تاخیری یا ژل تاخیری استفاده نمایید. البته پیشنهاد ما به شما مصرف محصولاتی می باشد که کم ترین عوارض را داشته باشد. همان طور که می دانید، زودانزالی از شایعترین مشکل جنسی مردان می باشد. البته اگر در اوایل دوران ازدواج خود هستید، این امر کاملا طبیعی است. در اویل دوران ازدواج، اضطراب و هیجان بالا در برقراری رابطه جنسی با بانوان سبب زود انزالی در آقایان می شود. این امر باعث شده است، در برخی از افراد با گذشتن 6 ماه از آغاز مدت رابطه شان، به طور خود به خود بر طرف می گردد. اما ما قصد داریم تا در این مطلب شما را با نحوه استفاده از ژل تاخیری آشنا کنیم. تا اینگونه این اختلال را درمان کنید.

ژل های تاخیری ابی

ژل تاخیری با خاصیت روان کنندگی سبب برقراری و حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی می شود و همچنین با خاصیت تاخیری خود، انزال را به تاخیر انداخته و لذت رابطه ی جنسی شما را دو چندان می کند. خشکی ناحیه واژینال نیز مانند، زودانزالی از عارضه های جنسی بسیار شایع در میان خانم ها می باشد. به طوری که می توان گفت، از هر 3 زن، 1 زن به این عارضه دچار است.

تاثییرات استفاده از ژل تاخیری

قبل از اینکه درباره نحوه استفاده از ژل تاخیری حرف بزنیم. باید به این موضوع اشاره کنیم که ژل تاخیری علاوه بر ایجاد تاخییر در انزال، به دلیل خاصیت روان کنندگی که دارد؛ سبب حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و به سبب آن باعث از بین رفتن خشکی در آن ناحیه و درد در هنگام نزدیکی می شود. علاوه بر این موارد همان طور که از اسم این محصول می توان حدس زد، انزال را در آقایون به تاخیر می اندازد. این چنین لذت رابطه جنسی برای شما دو چندان می شود.

نحوه استفاده از انواع ژل تاخیری

البته مستحضر باشید، راه اصولی درمان زودانزالی افزایش تعداد دفعات مقاربت، و به طبع آرامش و دوری از استرس و اضطراب و تغذیه سالم ؛ ورزش و … است . اما اگر در شرایط حادی به سر می‌برید و نیاز دارید که زود انزالی خود را سریعا درمان کنید. استفاده از ژل تاخیری می تواند ناجی خوبی برای شما باشد. همچنین عوارض استفاده از ژل تاخیری بسیار کم تر، از اسپری تاخیری می باشد.

آموزش گام به گام نحوه استفاده

نحوه استفاده از ژل تاخیری چندان دشوار نیست. تنها باید مسیر زیر را به درستی و گام به گام طی کنید.

1- باز کردن بسته بندی و درب ژل

در اولین مرحله شما می بایست، ژل تاخیری که تهیه کرده اید را از بسته بندی خارج کنید. هنگام باز کردن بسته بندی به تاریخ انقضا محصول توجه کنید. پس از بیرون آوردن ژل از بسته بندی خود، دقت کنید تا درب ژل به خوبی پلمپ شده باشد. در صورتی که درب ژل کاملا وکیوم نشده بود. یا مقداری از ژل از کنار درب آن بیرون زده بود. از آن محصول استفاده نکنید. زیرا در این حالت امکان اینکه ژل آلوده شده باشد و سبب انتقال بیماری یا بروز حساسیت شود؛ وجود دارد.

2- تست ژل بر روی بخشی پوست

در دومین مرحله شما می بایست مقداری ژل را روی بخشی از پوست خود تست کنید. اینگونه می توانید متوجه شوید که به ژل حساسیت دارید یا خیر! زیرا در صورتی که آثار تورم یا قرمز شدن بر روی پوست شما نمایان نشود. این موضوع نشان دهنده آن است که شما به این ژل حساسیت نخواهید داشت. پس قطعا مصرف آن عارضه پوستی برایتان به وجود نخواهد آورد.

3- مالش ژل بر روی آلت تناسلی

خب حالا وقت آن رسیده است که در سومین مرحله ژل را بر روی آلت تناسلی خود بمالید. به طور کلی ژل های تاخیری دارای دو نوع فرمولاسیون مجزا هستند. دسته اول ژل هایی هستند که بر پایه آب تولید شده اند و چند دقیقه قبل از دخول مورد مصرف قرار می گیرند. اثر این ژل ها سریع تر از سایر محصولات از بین می رود. دقت کنید که قبل از استفاده از ژل هایی که برپایه آب تولید شده اند؛ حتما از کاندوم استفاده کنید. تا ژل وارد واژن زن نشود و حساسیت به خصوصی را ایجاد نکند.

اما نوع دوم ژل های به گونه ای تولید می شوند که می بایسیت به صورت مالشی مورد استفاده قرار گیرند. این ژل ها بسیار قوی تر ازز ژل های پایه آب هستند و به طبع اثر بخشی بیشتری دارند. مصرف این ژل ها بسته به نوع شان نیاز به 10 تا 30 دقیقه ماساژ دارد. همچنین شما می بایست پس از جذب شدن کامل ژل ، الت خود را بشویید یا برای برقراری رابطه جنسی از کاندوم استفاده نمایید.

توجه

آقایانی که عضلات قوی و اندامی تنومند دارند و همین طور آقایانی که پوست بدنشان تیره می‌باشد. اجازه دهند ژل مدت زمان بیشتری روی موضع بماند و پس از طی زمان 45 دقیقه ؛ آلت تناسلی خود را تنها با آب شست و شو دهند.

مزیت استفاده از ژل تاخیری

پس از آموزش نحوه استفاده از ژل تاخیری به شما عزیزان قصد داریم تا شما را با مزیت استفاده از ژل نسبت به اسپری آشنا کنیم. شاید اصلی ترین مزیت استفاده از ژل تاخیری، لیدوکائین موجود در اسپری بی‌حسی باشد، که سبب بروز سوزش و حساسیت روی ناحیه تناسلی شده و نعوظ را کاهش می‌دهد. این در حالیست که استفاده از مواد طبیعی در تولید ژل های آمیزشی یاعث می شود؛ فرد پس از استفاده، نیز احساس سوزش نکند.

نتیجه گیری نهایی

ژل های تاخیری برای افزایش زمان انزال در آقایان ارائه شده است. این ژل ها در انواع مختلفی اوسط شرکت های گوناگون ساخته و عرضه شده اند. نکته قابل توجه این است که هر کدام از این ژل های آمیزشی دستور مصرف خاص خود را دارند. شما با مطالعه دقیق مقاله فوق و یادگیری دقیق نحوه استفاده از ژل تاخیری هیچ مشکلی در مصرف این مواد بهداشتی نخواهید داشت. و این چنین رابطه جنسی را برای خودتان و همسرتان لذت بخش‌تر و جذاب‌تر خواهید کرد. همچنین شما می توانید برای خرید کاندوم و انواع ژل های آمیزشی به فروشگاه ما سر بزنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.