دانستنی های جنسی

نوره چیست؟ بهترین نوره + خواص + نحوه استفاده

خرید بهترین نوره

اگر سن و سال چندان زیادی ندارید؛ قطعا اسم پودر واجبی به گوش تان خورده است. پودر واجبی همان نوره است که از آن برای از بین بردن موهای زائد استفاده می شود. در گذشته نوره به واجبی یا حنا زرد مشهور بود. اما این روزها به ودر مو بر شهرت یافته است. استفاده از این پودر سفید رنگ، که از ترکیب چند ماده ساخته شده است؛ خواص و فواید زیادی برای بدن انسان دارد. به طور کلی این پودر نوعی پودر بهداشتی به حساب می آید. جالب است بدانید، در منابع معتبر طب سنتی تأکید بسیار زیادی بر استفاده مستمر از نوره شده است. همچنین احادیثی من باب این موضوع توسط اهل بیت نیز نقل شده است. حال آیا می دانید، چرا نوره به پودر واجبی شهرت یافته است؟ در گذشته به دلیل تاکید ائمه به استفاده از این پودر، مردم استفاده از آن را واجب می دانستند.

به همین دلیل نام واجبی بر سر زبان ها افتاد. و این نام گذاری برگرفته از همین داستان است. بعد ها در کتب علمی و طب سنتی بارها به نقش بسزایی که استفاده از نوره در پیشگیری از انواع بیماری‌ها از جمله سرطان‌ها دارد، اشاره شده است.

<< همچنین بخوانید: فیلم آموزش خوردن سینه زنان >>

انواع نوره در بازار

ساختار واجبی

پودر واجبی اصلی، از آمیختن آهک و زرنیخ تولید می شده است. این در حالیست که این روزها در بیشتر تولیدات، از سولفید یا باریوم سولفات در ساخت این پودرها استفاده می شود. دلیل این تغییر ترکیب ماده اولیه، سمی شناخته شدن آرسنیک می باشد. البته بعضا برخی از افراد معتقدند، از لحاظ علمی اگر بخواهیم به ماهیت تأکید بر استفاده مستمر از نوره پی ببریم؛ باید از نوره های سنتی و اصیل دارای آرسنیک استفاده کنیم. در واقع اینگونه با مصرف هر باره این پود اصلی، شما به نوعی شیمی درمانی کرده اید.

خواص نوره

به طور کلی استفاده از نوره خواص بسیار زیادی برای بدن انسان دارد. این روزها با فراگیر شدن سرطان سینه در میان بانوان، افراد به خواص استفاده از این پود بیشتر پی برده اند. در کتب تب سنتی نوشته شده است، وقتی نوره زیر بغل گذاشته می‌شود، نور چشم زیاد می‌شود، کتف‌ها قوی می‌شوند و زن‌ها دچار سرطان سینه نمی‌شوند. چون مواد سودا زا از آن ناحیه تخلیه می‌شوند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید مقدمه هر سرطانی، تجمع مواد سوداوی در یک نقطه از بدن می باشد. به همین دلیل اگر سودا تخلیه شود؛ قطعا سرطان هم به وجود نمی آید.

<< همچنین بخوانید: خوردن واژن زنان و علاقه زیاد مردها >>

تاثییر نوره بر خلق و خو

بهترین نوره

این روزها برای خرید انواع نوره یا همان واجبی دیگر نیازی نیست به عطاری ها مراجعه کنید. گسترش فروشگاه های اینترنتی سبب شده شما بتوانید تمام لوازم مورد نیازتان را به آسانی و به صورت اینترنتی خریداری کنید. و سپس آن ها را درب منزل تان تحویل بگیرید. بهترین مارک واجبی در حال حاضر در ایران، تیزبر می باشد. این شرکت تولید کننده ای بسیار قدیمی و با تجربه در این زمینه است. محصولات این شرکت از کیفیت بسیار بالا و قیمتی بسیار معقول برخوردارند.

<< همچنین بخوانید: سکس خوب چیست؟ >>

بهتر شدن خلق و خو

یکی از مهم ترین خواص استفاده از نوره که شاید از آن تا به امروز مطلع نبوده اید؛ تاثییر در بهتر شدن خلق و خو می باشد. به همین دلیل ما به افرادی که بداخلاق و تند خو هستند. یا به عبارتی زود از کوره خارج می شوند؛ پیشنهاد می کنیم از این پودر بهداشتی درمانی استفاده کنند. اما به نوعی دیگر! این دسته از افراد می بایست، این ماده را کف پایشان مالش دهند. و سپس با گذشت 5 دقیقه آن را آب بکشند. پا انتهائی ترین عضو بدن و محل تجمع سودا می باشد. و از آنجایی که جاذبه زمین، مدام خون و مواد زائد به‌ویژه بخش سنگین آن یعنی سودا را به‌سمت خودش می‌کشد. اینچنین سودا تخلیه شده و بهتر شدن خلق و خو در فرد را سبب می شود.

نظر ائمه در مورد مصرف نوره

ائمه اطهار از ابتدا تاکید فراوانی بر استفاده از نوره داشتند. تا جایی که امام رضا فرمودند: ای مردم اگر توانستید هفته ای یک بار از نوره استفاده کنید. و چنان که نتوانستید دو هفته، یک بار حتما آن را مصرف کنید. و اگر این چنین نشد حتما سه هفته یا چهار هفته یک بار آن استفاده کنید. ایشان فرمودند اگر کسی نمی تواند نوره تهیه کند. حتما از شخصی پول قرض کرده و این ماده را خریداری و مصرف کند. و اگر اینچنین نشد و چهل روز گذشت و آن فرد از نوره استفاده نکرد، مسلمان نیست.

<< همچنین بخوانید: رابطه ضربدری (سکس ضربدری) چیست؟ >>

کد تخفیف فروشگاه استار

امام علی (ع) نیز به مردم و یاران خود فرمودند از نوره به طور منظم استفاده کنید، تا هیچ گونه بیماری سمت شما نیاید. همچنین امام علی در مورد نحوه مصرف صحیح نوره می فرمایند: قبل از مصرف نواحی از بدن را که قصد کشیدن این ماده بر روی آن ها را دارید؛ با آب سرد بشویید. این کار مانع از باز شدن منافذ پوست می شود که در نهایت مانع از جوش زدن بعد از استفاده از واجبی در آن ناحیه می شود.

امام صادق (ع) هم در این باره می فرمایند: حضرت محمد (ص) در هرجمعه موی زهار و زیر سرین را نوره می کشیدند. و اصحاب را به این کار تشویق می کردند. به همین جهت زدودن موها با تیغ در هر هفت روز ، و با نوره در هر پانزده روز پسندیده است.

<< همچنین بخوانید: دیلدو چیست؟ خرید انواع دیلدو >>

نحوه استفاده از نوره

این روزها اگر پود واجبی خریداری کرده باشید، قطعا دیده اید که نحوه استفاده از آن، کنار جعبه اش نوشته شده است. اما حالا اگر به هر دلیل روش استفاده از پودر واجبی را نمی دانید، برایتان دقیق توضیح می دهیم. ابتدا شما جعبه پود موبر را باز کنید. اغلب پودر های موبر 2 قلو یا 4 قلو هستند. یعنی در آن ها 2 یا 4 بسته پلاستیکی پودر نظافت وجود دارد. شما در اولین مرحله می بایست به مقدار مورد نیاز تان بسته ها را یک به یک باز کرده و در یک ظرف بریزید. سپس روی آن مقداری آب گرم (نه زیاد داغ و نه زیاد سرد) بریزید. دما آب باید نسبتا ولرم باشد و به نسبت پودر ریخته شود. تا خمیر شما نه آن قدر سفت شود که از ظرف جدا نشود. و یا نه آن قدر شل شود که روی بدن قرار نگیرد.

نوره شما آماده شده است. حال شما می توانید آن را بر روی موها زائد خود بکشید. البته توجه کنید استفاده از واجبی برای پوست سر و صورت به هیچ وجه توصیه نمی شود. این کار می تواند صدمه بزرگی به پوست سر و صورت شما بزند. پس از کشیدن واجبی بر روی موهای زائد خود باید 5 دقیقه صبر کنید. تا مواد تشکیل دهنده این ماده کار خود را انجام دهند. ضمنا توجه کنید شما باید این خمیر را زمانی بر روی پوست خود بکشید که پوست شما خیس نباشد! بعد از گذشت مدت زمان مقرر حال باید نواحی مورد نظرتان را با آب بشویید. پیشنهاد ما این است که از آب ولرم استفاده کنید.

توجه: تماس مستقیم واجبی با نواحی حساس بدن از جمله نوک سینه ها، ناحیه مقعد و … که پوستی لطیف تر دارند، می تواند سبب سوزش شود.

<< همچنین بخوانید: دانلود آهنگ برای رابطه جنسی >>

حکم استفاده از نوره

حکم شرعی استفاده از نوره

استفاده از نوره یا همان واجبی در روز جمعه، امری مستحب و بالعکس در روز چهارشنبه منع شده است. در کتب اسلامی نوشته شده است استفاده از ای ماده در روز چهارشنبه می تواند شما را بیمار کند. همچنین استفاده از این ماده در حال جنابت هیچ اشکالی ندارد.

نتیجه گیری

واجبی درواقع همان نوره یا پودر موبر طبیعی است. از واجبی طبیعی از سالها پیش (زمان حضرت سلیمان) استفاده میشده است! استفاده از نوره خواص درمانی بسیاری دارد. در طب سنتی نیز از این ماده و فواید آن بسیار گفته شده است. نوره پاک کننده بدن و دفع دل گیری و پریشانی خاطر می کند، ضد افسردگی و غم و اندوه است. ضمنا استفاده از واجبی سبب بزرگ شدن غده آدرنالین می شود. که تقویت کننده بدن است. طبع نوره بسیار گرم است. از این رو به افرادی که خود دارای طبعی گرم و خشک می باشند، پیشنهاد می کنیم این ماده را مدتی طولانی روی پوست شان قرار ندهند. تا باعث آسیب زدن به آن نشوند. شما برای خرید کاندوم و یا انواع نوره و سایر لوازم بهداشتی جنسی می توانید به فروشگاه کاندوم استار مراجعه کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *