دانستنی های جنسی

پاسخ به سوالات جنسی ( سری چهارم )

پاسخ به سوالات جنسی

پاسخ به سوالات جنسی در جامعه ایران که صحبت درباره مسائل زناشویی تابو محسوب می شود کمک می کند که بسیاری از مواردی که به اشتباه میان مردم پذیرفته شده اصلاح شود. گاها پیش می آید، که سوالاتی در مورد رابطه جنسی دارید که از پرسیدن آنها می ترسید. ما در این مطلب چند سوال مهم جنسی را بررسی و پاسخ می دهیم. با کاندوم استار همراه باشید.

با تخیلات شوهرم چطور کنار بیایم؟

یکی از سوالات جنسی که اغلب خانم ها از ما می پرسند، درباره این موضوع است که، موقع برقراری رابطه جنسی با همسرشان، شوهرشان از کس دیگری صحبت می کند. این خانم ها می گویند در ابتدا چندباری به همسرشان چیزی نگفته اند ولی هنگامی که از این موضوع شاکی می شوند و از او گلایه می کنند. شوهرشان پاسخ می دهد که این کارها به خاطر خودته. حال سوال اکثر خانم هایی که با این مشکل مواجه هستند؛ این است که چگونه باید با این موضوع کنار بیان؟

در جواب به این سوال باید بگوییم؛ به طور کلی فانتزی های زناشویی مثل موردی که در بالا به آن اشاره شد، فانتزی های ناسالم اند. نمیشه گفت تو روابط زناشویی مطلقا باید تخیل رو تعطیل کرد. چون شاید نشدنی باشد! اما بعضی از این تخیلات هم مضرند و هم باید از اونها به جد پرهیز کرد. پس باید بدونید که نمی توان با این موضوع کنار آمد. شما خانم های عزیزی که مشکل مشابه را دارید، در صورتی که با قاطعیت برخورد کنین و به محض اینکه این حرف ها گفته شد، کناره گیری کنین و نارضایتی خودتون رو نشون بدین، این مسئله کم کم حل میشود. در صورتی که در این راه به هر دلیلی موفق نشدید، حتما به مشاو مراجعه کنین.

چگونه می توانم از خروج باد هنگام رابطه جنسی جلوگیری کنم ؟

یکی دیگر از سوالاتی که به صورت مکرر از ما پرسیده می شود، موضوع کنترل خروج باد هنگام رابطه جنسی است. خانم های عزی باید دقت کنند، که این موضوع غیر قابل کنترل است. این مساله یکی از پدیده های طبیعی است که ما هیچ کنترلی بر آن نداریم. خروج باد هنگام رابطه جنسی به خاطر به دام افتادن هوا در واژن است که در طول یا پس از مقاربت رخ می دهد.

آیا خرید کاندوم و استفاده از آن باعث تاخییر در انزال میشود؟

خرید کاندوم و استفاده از آن در حالت کلی باعث تاخییر در انزال می شود. به شرط آنکه کاندوم های ضخیم خریداری کنید، که حس جنسی را کمتر منتقل کرده و انزال را به تاخییر بیاندازد. کاندوم های دیلی یا تاخیری ویژه این عمل تولید شده اند. این کاندوم ها به موادی آغشته هستند که احساس آلت تناسلی را کم میکنند و بنابراین تحریک را کم کرده و زمان انزال را به تاخیر می اندازند.

اگر آلت تناسلی مرد بیش از حد بزرگ یا بیش از حد کوچک است، باید چه کار  کنم؟

این سوال به طور کلی یک سوال جامع در مورد سایزبندی آلت تناسلی آقایان می باشد. در پاس به این سوال به شما عزیزان می گوییم: که فقط در موردش صحبت کنید! از رسیدگی به مسائل جنسی شرمنده نباشید، به خصوص اگر برایتان دردناک است، یا بهره جنسی کافی نمی برید. اگر آلتش بیش از حد کوچک است و نمی تواند حین مقاربت شما را ارضا کند، مسلما خیلی کارهای دیگر وجود دارد که می تواند انجام بدهد. اجازه دهید بداند چه احساس خوبی دارید هنگامی که از انگشتان یا دهانش در رابطه استفاده می کند و یا هنگامی که شما را با دستانش لمس می کند، چقدر برایتان تحریک کننده است. شما می توانید با راهنمایی کردن او ، خودتان را بهتر به او بشناسانید.

چرا مردها از رابطه اورال لذت می برند و مدام در خواست اون رو دارند؟

در واقعیت باید بگوییم دهان شما قادر است یک مکش و ساکشن قوی ایجاد کند. که واژن شما چنین قابلیتی رو ندارد.برای همین اکثر مردان از اورال سکس لذت می برند. فکر میکنم این منطقی ترین پاسخ ممکن برای این سوال می باشد.

جهش نداشتن منی هنگام خروج پس از ارگاسم با دست چه دلیلی دارد؟

مدلهای مختلفی از خروج منی می تواند وجود داشته باشد. مشکل همسر شما ربطی به منی ندارد بلکه در عدم نعوذ کافی و یا ضعیفتر بودن ماهیچه های دور آلت می باشد … بهتر است  تمرینات لازمه را انجام دهد. تا این مشکل رفته رفته حل شود.

آیا ممکن است در هنگام دخول ادرار مرد به همراه مایع منی وارد واژن شود؟

ممکن است چند قطره از ادرار که از قبل در مجرای ادراری مانده با مایع منی قاطی شود. اما در حالت معمول خیر. چون سیستم کارکرد نعوظ و انزال به شکلی است که راه ورود دریچه مثانه به مجرای ادرار را مسدود می کند. در برخی افراد که این دریچه به خوبی محکم نمی شود، این احتمال وجود دارد اما مقدار آن خیلی زیاد نیست.

نحوه کارکرد قرص ضد حاملگی چگونه است؟

قرص‎های ضد بارداری ترکیبی حالتی شبیه به حالت بارداری را در بدن فرد به وجود می‎آورند. در این حالت بدن زن دیگر تخمک آزاد نمی‎کند، مخاط رحم کلفت‎تر می‎شود در نتیجه اسپرم نمی تواند به آسانی وارد آن شود و چنانچه اسپرمی وارد رحم شود دیواره‎های آن اجازه‎ لانه گزینی را نمی‎دهند در نتیجه اسپرم از بین می‎رود.

بهترین شیوه برقراری جنسی کدام است؟

حالتی که هر دو با آن راحت باشید بهترین است. هیچ تجویز خاصی در این مورد وجود ندارد.

آیا رابطه جنسی از پشت باعث بزرگ شدن باسن میشود؟

این عجیب ترین سوالی بوده است که تا به امروز شنیده ایم؛ قاطعانه باید بگوییم خیر. رابطه از پشت هیچ تاثییری بر روی سایز باسن خانم ها ندارد.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

یک نظر در “پاسخ به سوالات جنسی ( سری چهارم )

  1. 904675**** گفت:

    باسلا ایا دارویی یاقرصی برای تاخیریه خانمها وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.