روانشناسی, سبک زندگی

چگونه شوهرمان را عاشق خودمان کنیم؟

عشق به همسر

شاید این سوال برای شما هم در ذهن تان شکل گرفته باشد که چگونه شوهرم را عاشق خودم کنم؟ به راستی شاید بتوان گفت این سوال جواب های گوناگونی می تواند داشته باشد. اما بهتر است به شما عزیزانی که در حال خواندن این مطلب از کاندوم استار هستید بگوییم هيچ قانون كلي‌اي كه شامل همه انسان‌ها بشود، درمورد ارتباطات شخصي وجود ندارد؛ پس این مطلب و تمام موارد مشابه که در جاهای مختلف می خوانید براساس قوانين و يافته‌ها و اطلاعات درمورد اكثريت اقليت نوشته مي‌شوند. آیا می دانید 7 معیار داشتن رابطه درست با همسر تان ،شامل چه چیزهایی می باشد؟

شاید این جمله را شنیده باشید که می گویند هیچ انسانی شبیه دیگری نیست و هیچ گاه دو انسان کاملا شبیه از همه نظر به یکدیگر را نخواهید یافت. هفت ميليارد نفر انسان روي اين كره خاكي زندگي مي‌كنند كه هركدام خصوصيات شخصي خود و تفاوت‌هاي ريز و درشتي با بقيه انسان‌ها دارند و براي همين هم نمي‌شود درمورد همه آنها نسخه‌هاي كلي داد و حرف از قوانيني زد كه در مورد همه صادق باشد. اما باید بدانید با خوش‌حال کردن همسر خود با ساده ترین روش‌ها می توانید دل او را به دست آورید.

خب بریم سراغ جواب این سوال و کارهایی که باعث میشود مرد زندگی شما عاشق شما بشود. با ما در ادامه همراه باشید. در ضمن ما در اين مطلب تلاش مي‌كنیم تا از ديد يك مرد ايراني، نكته‌هايي را به خانم‌ها بگويیم كه اگر مي‌خواهند عشق و ارتباط و ازدواج‌شان را پايدارتر و عميق‌تر كنند، از آن ها استفاده کنند.

خوش رفتاری با همسر

مردها همگی مهرباني را دوست دارند

خانم ها مهربان باشيد! ، شايد فكر كنيد مردي با ظاهر خشن و زباني تند و تيز كه بلد نيست كلام محبت‌آميزي بگويد دوست ندارد كلام مهربانانه بشنود و مهرباني ببيند اما اشتباه نكنيد، تمام مردها نيازمند جنبه مهربانانه زنان زندگي خود هستند. شايد شما حتي بيشتر از او با مشكلات اقتصادي و اجتماعي و فرهنگي جامعه برخورد داشته باشيد اما يادتان باشد كه مردان معمولا بيشتر از شما در گذر زندگي و در برخورد با مشكلات فرسوده مي‌شوند و براي همين حتي ذره‌اي كوچك از مهرباني مي‌تواند حال‌شان را خوب كند. باور كنيد كه اگر در مهرباني كردن پيشقدم شويد شما هم سود خواهيد كرد و زمان‌هايي كه به مهرباني نياز داريد مهرباني خواهيد ديد.

زنده باد عشق

با گذر سن و سال و بزرگ شدن روز به روز جوانان ، خیلی از این افراد بر این باورند که عشق های آتشین و شعله ور ابدی فقط در قصه ها و افسانه های قدیمی پیدا می شوند. آنها می گویند عمر دوستت دارم گفتن ها و عاشقتم گفتن ها بسیار کوتاه است و همیشه احتمال این که این شور و هیجان و التهاب روزی به پایان رسد وجود دارد. اما ما سعی می کنیم خوش بین بوده و به معجزه عشق باور داشته باشیم و در خلسه آن زندگی کنیم. پس سرمستانه عشق بورزید.

غرور یک مرد، خط قرمز اوست!

به غرور یک مرد بسیار اهمیت دهید. شاید این جمله را بار ها شنیده یا دیده باشید اما آیا به آن عمل می کنید؟ شرایط زندگی جامعه مدرن به گونه ای است که در آن بسیاری از مواقع سطح تحصیلات، درآمد و جایگاه اجتماعی یک خانم از همسرش لالاتر است. این هیچ عیبی ندارد بلکه بسیاری از مردان از اینکه خانم های موفقی دارند بسیار خوش حال اند. اما یادتان باشد مرد نقطه اتکای شماست، پس همواره دقت کنید که این حس را داشته باشد. برای مردها هیچ چیز از این با ارزش تر نیست که زنانی که آن ها را دوست دارند، برایشان قوی ارزیابی شوند. هميشه اين حس را به مردتان بدهيد كه درنهايت به شانه‌هاي او تكيه خواهيد كرد، تحت هيچ شرايطي هم چه درمورد مسائل مالي، چه درمورد مسائل احساسي و ارتباطي غرور او را نشكنيد.

ابراز علاقه به همسر

ابراز عشق مردها متفاوت است!

توقعات خودتان از همسرتان را منطقي كنيد، باور كنيد و باور داشته باشيد كه مردها و زن‌ها با هم فرق دارند. كمتر مرد ايراني را پيدا خواهيد كرد كه روزانه، آن هم چندبار، عشقش و علاقه‌اش را به زبان بياورد. البته نمی گوییم وجود ندارد، چون بعضی از مردها هم اینگونه عمل می کنند اما اگر شما از این دسته نیستید باید بدانید قطعا شما به عنوان یک خانم دوست داريد كه بارها و بارها، ابراز علاقه او را بشنويد و دائم در مورد دوست داشتن حرف بزنيد و حتي ناز كنيد و ناز كشيدن را ببينيد. اما در زندگي مشترك و در ارتباط طولاني‌مدت خيلي چيزها تغيير مي‌كند. لطفا بهانه نگیرید، خیلی از مردها به دلیل گرفتاری ها و یا شاید بلد نبودن بیان احساسات شان سعی می کنند هر روز زندگی با رفتار های کوچک و بزرگ عشقشان را نشان دهند.

آشپزی یعنی ابراز عشق

لطفا نخنديد، مسئله اصلا شوخي نيست، مسئله واقعا فقط سيرشدن نيست. باید بدانید که شاید با خوردن یک تکه نان و پنیر و یا خوردن املت نیمرو هم می توان سیر شد اما باید بدانید عده کثیری از مردهای ایرانی دوست دارند همسرشان برایشان آشپزی کند و آن ها با لذت دست پخت او را نوش جان کنند. قطعا شما مي‌توانيد با پختن آنچه او دوست دارد دلش را به دست بياوريد. باور كنيد كه ظرايف آشپزي و نزديك كردن دستپخت‌تان به سليقه و علايق او، يكي از آن ريزه‌كاري‌هايي است كه حالش را خوب مي‌كند. می گویید نه امتحان کنید. به این نکته دقت کنید که گاهی مردها از این که شما حتی یک تخم مرغ با عشق برایشان درست می کنید اوج لذت را می برند؛ پس در این زمینه بهتر است شخص مقابل تان را بهتر بشناسید.

غرغرو نباشید

بسياري از زندگي‌هاي مشترك از غرهاي پنهان و آشكار خانم‌ها ويران مي‌شود. اين شكايت بسياري از خانم‌هاست كه «هميشه خسته است»، «هيچ‌وقت حوصله ندارد» و «به حرف‌هاي من گوش نمي‌دهد»، شايد حق با شما باشد اما باور كنيد كه غرزدن‌هاي پنهان و آشكار هيچ مشكلي را حل نمي‌كند. مردان بسیاری را می شناسم که تنها از غر زدن همسرانشان می نالند پس از انجام این رفتار ناشایست بپرهیزید.

زن باهوش

زیرک باشید

زیرک و باهوش بودن یکی از صفات بارز خانم ها می باشد. همواره سعی کنید سریع سخن نگویید، زود کاری را انجام ندهید، همواره سعی کنید به زیرکی و با آرامش هرچه تمام تر با هسمر خود سخن بگویید. هیچ گاه از قدرت زبان قافل نشوید. موفق ترین خانم ها در زندگی مشترک، کسانی هستند که از زبان خود به درستی استفاده می کنند.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *