دانستنی های جنسی

چگونه مردها را قبل از رابطه جنسی تحریک کنیم؟

تحریک آقایون قبل از رابطه جنسی

یکی از هدف‌های تشکیل خانواده که می‌تواند در کنار عوامل و پارامترهای لازم دیگر به بقای زندگی مشترک کمک کند داشتن رابطه جنسی صحیح و راضی کننده بین خانم‌ها و آقایان می‌باشد. زندگی زناشویی تاثیر بسزایی در بخش های مختلف زندگی می گذارد. برای رسیدن به این امر مردان باید راه‌ و روش های تحریک جنسی زن قبل از رابطه جنسی را بدانند و همچنین در نقطه مقابل آن، زنان نیز باید با راه‌های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی به خوبی آشنا باشند. در این مطلب که توسط کاندوم استار گردآوری شده است قصد داریم،به ساده‌ترین راه‌های تحریک مردان قبل از رابطه جنسی اشاره کنیم تا زوجین با وظایف خود تا حدودی آشنا شوند و بتوانند با انجام وظایف صحیح خود در رابطه جنسی و زندگی زناشویی به تحکیم بنیان خانواده و رضایت کامل طرفین کمک کنند. زن و مرد باید بفهمند که پیش نیاز های رابطه جنسی چیست؟؟ تا به توانند یک دیگر را راضی کنند. هدف از ثبت و انتشار این مطلب در کاندوم استار، ایجاد روابط صمیمانه بین زوج ها و استحکام روابط زن و شوهر و محکم کردن بنیان های کانون خانواده است.

قطعا می دانید که مردان بسیار آسان‌تر و زودتر از زنان تحریک می‌شوند که این خود از ویژگی‌های خاص مردان می‌باشد. با این حال لازم است که خانم‌ها هم با قدری مطالعه با روش‌های بهتر تحریک مردان قبل از رابطه جنسی آشنا شوند.

تحریک جنسی مردان قبل از رابطه جنسی

کشف و آشنایی با امیال جنسی آقایان

اولین مرحله در این راه ایجاد حس برانگیختگی در آقایون توسط خانم ها می باشد. برای این که بتوانید زنِ دلربایی باشید و برای همسرتان دلبری کنید به طوری که شوهرتان نتواند در برابرش مقاومت کند، باید ابتدا در مورد آن چیزهایی که باعث تحریک او میشود با وی صحبت کنید و کمی اطلاعات به دست آورید.این آسان ترین و بهترین راهی است که می توانید بفهمید قبل از آمیزش چه چیزهایی باعث آماده شدن شما و شریک جنسی تان می شود.

از آنجایی که مردها اغلب روحیه متفاوتی دارند و خیلی به هم شبیه نیستند، گاهی بعضی از مرد ها با صحبت‌های عاشقانه و دلربا تحریک میشوند و گاهی هم با رابطه فیزیکی؛ پس دراین مرحله رسش و پاسخ و دقت به رفتارهای یکدیگر بهترین کار ممکن است.

رابطه ظاهر زنانه با جذب مستقیم مردها

چیزی که مردها را بسیار به طرف خانم ها جذب می کند، زنانگی خانم ها می باشد. بهترین راه برای توصیف زنانگی در خانم ها فقدان توانایی هایی می باشد که در آقایون وجود ندارد. از جمله این توانایی ها می توان به نداشتن خشونت، قابلیت، کارایی و قدرت مردانه اشاره کرد. یادتان باشد که یک زن با زنانگی خود می تواند باعث شود مرد زندگی اش مردانگی دو چندانی را تجربه کند و قطعا این حس بهترین حس برای آقایون خواهد بود.

ظاهر زیبا زن ها عامل جذب مرد ها

خانم هایی که حس زنانگی بیشتری دارند هیچ گاه به خودشان بی توجهی نمی کنند و همیشه در اولویت هستند. آن ها همیشه و در هر زمان ظاهری آراسته و زیبا دارند. اشتباه نکنید آن ها اغلب افراطی عمل نمی کنند، اما یکی از اولویت‌های آنهاست که بدانند ظاهرشان بر اطرافیانشان تاثیر می‌گذارد و اطرافیان شیفته ظاهر آنها می شوند.

وقتی به ظاهرتان فکر می‌کنید، باید از طریق راه‌هایی تفاوت خود با مردان را آشکار کنید.

جنس لباس: اولین چیزی که خانم ها باید به آن دقت کنند این است که از جنس لباس مناسب استفاده کنند، برای مثال از لباس های با پارچه لطیف و با بافت ظریف استفاده کنند.ابریشم، ساتن، مخمل، اورگاندی جنس‌هایی کاملاً زنانه هستند. اصلاً تصور نکنید که از مُد افتاده‌اند. این جنس‌ها اگر با سبک و روش‌های امروزی دوخته شوند بسیار شیک خواهند بود.

رنگ لباس: رنگ‌های زنانه لطیف، کمرنگ، روشن و قوی هستند. خانم ها باید سعی کنند از رنگ های خسته کننده مثل قهوه ای، طوسی و خاکستری دوری کنند. این رنگ ها و به خصوص رنگ مشکی زمانی زیبا هستند که جنس پارچه، مدل برش و سبک دوخت خاصی استفاده شوند.

زیورآلات: خرید زیورآلات همواره مورد استقبال خانم ها قرار می گیرد. استفاده از زیور آلات که هماهنگ با لباستان باشد را بیشتر کنید، زیرا می‌توانید تاثیر مردانه لباس‌ها را روی خودتان با استفاده هوشمندانه از تزئینات از بین ببرید.

آرایش: اگر قصد آرایش کردن دارید، این کار را انجام دهید ولی بدانید باید این‌کار را با مهارت انجام دهید. آرایش باید برای تاکید بر ویژگی‌های ذاتی شما باشد.

تحریک غیر فیزیکی مردان قبل از رابطه جنسی

سعی کنید همواره لباس‌های زیر جدید و مهیج و تحریک کننده بپوشید: همان طور که می دانید آقایان اغلب با چشم و دیدن چیز های مختلف تحریک میشوند، در نتیجه این حس در مردان اکثرا به صورت دیداری صورت می گیرد. پس سعی کنید بهترین و شکیل ترین و تحریک کننده ترین لباس ها را انتخاب کنید تا فانتزی های درون ذهن آقایان رو قلقلک بدهید. شاید دیدن یک خانم که به طور کامل برهنه باشد نتواند مانند انتخاب یک لباس زیر خاص که باعث میشود اندام های جنسی خانم ها بیشتر مورد توجه قرار گیرد برای آقایان تحریک کننده باشد. سعی کنید  قسمت‌های محرک جنسی تان را برای فرد مورد نظر خود نمایان تر کنید.

برجستگی های بدن زنان:

اغلب مردها با دیدن قسمت های برجسته بدن همسر خود تحریک میشوند؛ پس از به نمایش گذاشتن این مورد غافل نشوید زیرا باعث تحریک بسیار مرد میشود.

از عطر، با رایحه های بسیار خوشبو استفاده کنید.

رعایت مسائل بهداشتی و نظافتی بسیار مهم است: آرایش و زدن موهای زائد بسیار مهم است و یک از نشانه های اهمیت دادن به شریک زندگی خودتان می‌باشد.

معمولا آقایان برای شروع رابطه جنسی پیش قدم می‌شوند. خانم‌ها نیز می‌توانند برای تحریک مرد و نشان دادن میزان علاقه‌یشان به همسر خود پیش قدم شوند و آغازگر رابطه باشند.

فوت کوزه گری!

پیش از شروع رابطه جنسی رفتار تحریک آمیز داشته باشید. رفتارهایی مانند عشوه و ناز های زنانه قبل از نزدیکی بشدت سبب تحریک مرد ها می‌شود.

با مهربانی با او رفتار کنید، سعی کنید با حرف‌های عاشقانه، نگاه‌های هدف دار، حرکات و رفتار خود به آرامی همسرتان را تحریک کنید. بگذارید او نشانه‌های عشق و محبت را در شما ببیند و سپس به آرامی به او نزدیک شوید…

راه های تحریک آقایان قبل از رابطه جنسی

همچنین نوازش، ماساژ و تحریک آلت تناسلی برای تحریک مردان نیز موثر خواهد بود.

این تکنیک‌ها معمولا شما و همسرتان را برای آمیزش سر حال و پرانرژی می‌کند اما هیچ یک از آن ها در رسیدن به ارگاسم هدف اصلی و اساسی نیستند. بلکه این‌ها روش‌هایی حسی هستند برای ایجاد احساسی خوب و تبدیل معاشقه به یک تجربه دل‌انگیز و پر حرارت برای هر دوی شما، تا همیشه برای برقراری رابطه با یکدیگر لحظه شماری کنید.

امیدواریم با خواندن این مطلب بتوانید در زندگی زناشویی خود و تحریک بهتر و بیشتر همسرتان موفق باشید.

چنانچه شما از راه و روش های دیگری هم برای تحریک مرد خود استفاده میکنید، در زیر این مطلب با ما در دیدگاه ها به اشتراک بگذارید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.