دانستنی های جنسی

کاندوم فضایی چیست؟

عکس کاندوم فضایی

کاندوم های فضایی یا خاردار درشت بازار ایران توسط شرکت ایکسدریم در پنج مدل اره ماهی ، طوقی ، شمشیری ، چرخشی و دکمه دار تولید می شود که هر کدام خار های درشت خاصی روی بدنه شان دارند. این کاندوم ها به دلیل وجود خار های درشت کمی چرب تر از سایر مدل ها هستند تا فرآیند رابطه جنسی راحت تر و بدون درد انجام شود. بر خلاف سایر مدل ها که بسته های ۱۲ عددی هستند ، کاندوم فضایی در بسته بندی یک عددی عرضه می شود.

اما قبل ار معرفی کاندوم های فضایی توضیحی کوتاه در مورد ارگاسم در بانوان و تاثیر این مدل ها در ارضا جنسی زنان می دهیم.

ارگاسم در زنـان یـک واکنش طبیعی جنسی است که تا کنون به صورت معمایی سربسته باقی مانده است. به اوج نرسیدن در حین عمل جنسی می تواند سر منشا مشکلات فراوانی باشد.
بسیاری از زوجهای جوان به دلیل عدم آشنایی و در پاره ای از موارد نبود آگاهی کافی درباره نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران ، با مشکلاتی مواجه هستند، که متاسفانه این مشکلات در برخی از موارد تبدیل به بحران های خانوادگی می گردد که آثار آن در معضلاتی همچون افزایش آمار طلاق در جامعه ، تنوع طلبی جنسی و…. قابل مشاهده می باشد.

نداشتن ارگاسم همیشه با سرد مزاجی همراه نیست. بسیاری از زن ها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت می برند. سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخی به هیچ نوع تحریک جنسی و در هیچ شرایطی وجود ندارد .

به تازگی شاهد ورود مدل های خاصی از کاندوم به بازار هستیم که دارای خار هار درشتی هستند و به کاندوم های فضایی معروف شده اند. خار های درشت طراحی شده بر روی این مدل ها سبب تحریک بیشتر ناحیه داخلی واژن می شود. البته در استفاده از این مدل ها خیلی باید احتیاط کرد زیرا در صورتی که بدون ملاحظه استفاده شود امکان ایجاد مشکل برای خانم ها وجود دارد. خرید کاندوم فضایی می تواند رنگ و بوی زندگی زناشویی شما را تغییر دهد.

نکته مهم در به ارگاسم رسیدن خانم ها این است که بدانند چطور بیشترین تحریک را حس کنند. بسیاری از بانوان فقط با لمس نقطه کلیتوریس به ارگاسم می رسند. در واقع کلیتوریس نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم داشته و حتی قبل از بلوغ نیز می تواند تحریک کننده باشد. برای این افراد استفاده از کاندوم خاردار درشت زیاد تحریک کننده نخواهد بود. در مقابل خانم هایی که از طریق تماس واژنی بیشترین تحریک را دارند به احتمال زیاد علاقه زیادی به کاندوم فضایی خواهند داشت.

معرفی کاندوم های فضایی موجود در بازار ایران

۱- کاندوم فضایی شمشیری

کاندوم فضایی شمشیری روی بدنه و نوک ذخیره اش دارای برجستگی های بزرگ است.

برای خرید کاندوم فضایی روی این کلمه کلیک کنید.

کاندوم فضایی شمشیری

۲- کاندوم فضایی اره ماهی

کاندوم اره ماهی شبیه کاندوم شمشیری است با این تفاوت که برجستگی های دکمه دار نیز دارد.

کاندوم فضایی شمشیری

۳- کاندوم فضایی طوقی

کاندوم فضایی طوقی روی بدنه اش تعداد خیلی زیادی خار درشت وجود دارد. همچنین بر روی نوک ذخیره اش نیز دو شاخک طراحی شده است.

کاندوم فضایی طوقی خاردار درشت

۴- کاندوم فضایی چرخشی

از پر طرفدار ترین مدل های فضایی محسوب می شود. دارای خارهای چرحشی روی بدنه کاندوم

کاندوم فضایی چرخشی

۵- کاندوم فضایی دکمه دار

این مدل دارای بیشترین خار بر روی بدنه است. استفاده از این مدل برای همه بانوان توصیه نمی شود.

کاندوم فضایی دکمه دار

همچنین کاندوم استار اقدام به ارائه پک کامل کاندوم های فضایی با 25 درصد تخفیف نموده است.

کاندوم فضایی خاردرشت

برای خرید پک کامل کاندوم های فضایی ایکسدریم نیز می توانید به دسته این محصول در فروشگاه اینترنتی کاندوم استار سر بزنید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *