کاندوم فضایی

کاندوم فضایی یا خاردار درشت در جهان با نام alien condom شناخته می شود. این مدل عجیب کاندوم توسط شرکت های مختلف در سراسر جهان تولید می شود. در بازار ایران نیز دو برند ایکسدریم و شادو این کاندوم را در پنج مدل اره ماهی، طوقی، شمشیری، چرخشی و دکمه دار تولید می کنند که هر کدام خارهای درشت خاصی روی بدنه شان طراحی شده است. این خار ها باعث ایجاد حداکثر لذت در بانوان و تحریک نقطه جی شده و رسیدن به ارگاسم را سریعتر می کند.

کاندوم فضایی ایکسدریم (پک ۵تایی)

72,500 تومان 67,000 تومان

کاندوم فضایی دکمه دار مدل SUPER STUD

14,500 تومان

کاندوم فضایی شمشیری مدل SWORD

14,500 تومان

کاندوم فضایی چرخشی XDREAM SPIRAL

14,500 تومان

کاندوم فضایی طوقی مدل COLLAR

14,500 تومان

کاندوم فضایی اره ماهی XDREAM SUPER COLLAR

14,500 تومان

پک سه عددی کاندوم فضایی دکمه دار

43,500 تومان 37,500 تومان

کاندوم فضایی چرخشی shadow spiral

14,500 تومان

کاندوم فضایی شمشیری Shadow Sword

14,500 تومان

کاندوم فضایی دکمه دار shadow super stud

14,500 تومان

کاندوم فضایی اره ماهی shadow super collar

14,500 تومان

کاندوم فضایی شادو (پک ۵تایی)

72,000 تومان 59,000 تومان

کاندوم فضایی طوقی مدل Shadow Collar

14,500 تومان

معرفی کاندوم فضایی و انواع آن

1- مدل شمشیری

کاندوم شمشیری روی بدنه و نوک ذخیره اش دارای برجستگی های بزرگ می باشد. این برجستگی ها نرم و از جنس لاتکس است. این مدل تنها مدل بین کاندوم های فضایی هست که خار هایش در طول کاندوم امتداد یافته اند. با توجه به اینکه 7 سانت اول واژن بیشترین تحریک پذیری را دارد این خار ها کاملا مناسب طراحی شده اند.

کاندوم شمشیری2- مدل اره ماهی

کاندوم اره ماهی دارای سه شاخک در سر کاندوم و برجستگی های دکمه مانند و نیزه مانند بر روی بدنه آن می باشد. خارهای درشت این مدل با تحریک نقطه جی در بانوان سبب ارگاسم سریع تر شده و کیفیت رابطه جنسی را بالا می دهد. از طرفی خار های درشت کاندوم اره ماهی سبب حجیم تر نشان دادن آلت در مردان شده و باعث افزایش اعتماد به نفسان خواهد شد.

کاندوم فضایی اره ماهی

3- مدل طوقی

این نام برگرفته شده از کبوتر های طوقی است که در قسمت گردن آن پرهای متفاوتی دارد، کاندوم فضایی طوقی نیز در قسمت گردن خود خارهای بلند و هیجان انگیزی دارد که با ورود به واژن تمام نواحی حساس را لمس و تحریک می کند و بانوان را به حداکثر لذت جنسی ( ارگاسم ) می رساند، ارگاسم نقطه برانگیختگی جنسی در خانم ها می باشد که در بعضی از افراد به سختی اتفاق می افتد.

4- مدل چرخشی

کاندوم چرخشی از پر طرفدار ترین مدل های فضایی محسوب می شود. دارای خارهای چرحشی روی بدنه کاندوم است. این خار ها از جنس لاتکس و بسیار نرم است و باعث تحریک بیشتر هنگام رابطه می شود. این خار ها از نوک کاندوم شروع شده و 5-6 سانت روی بدنه کاندوم ادامه می یابد.

5- مدل دکمه دار

این مدل خارهای متفاوت و هیجان انگیزی دارد ! نوک این کاندوم ۳ عدد خار نیزه مانند طراحی شده، ابتدای کاندوم برجستگی های دکمه ای شکل داشته و بعد از آن خارهای بزرگی دیده می شود ، این نوع خارها و برجستگی ها می توانند تمامی نقاط حساس درون واژن را لمس و بیش از اندازه تحریک کنند و بانوان را به اوج لذت جنسی که بسیاری به دنبال آن هستند برساند.

ویژگی ها

  • کاندوم های فضایی با تحریک همه نقاط خصوصا نقطه جی تحولی در رابطه جنسی ایجاد کرده اند.
  • خانم ها با کاندوم های فضایی ارگاسم بهتری تجربه خواهند کرد.
  • کاندوم های فضایی مشکل تکراری بودن رابطه را حل می کنند.
  • کاندوم فضایی دارای مجوز بهداشت نشان استاندارد هستند.
  • خانم ها توسط این کاندوم ها لذتی چند برابر را تجربه می کنند.
  • این کاندوم ها دارای خاصیت بزرگ کننده آلت مردانه هستند زیرا خار های درشت آن باعث حجیم تر شدن آلت می شود.
  • از پرفروش ترین مدل های بازار هستند.

برخی از کاندوم ها تولیدی کارخانه ها صرفا جنبه تبلیغاتی یا سرگرمی دارد و برخی از آنها حتی کار اصلی کاندوم (جلوگیری از بارداری های ناخواسته و بیماری هایمقاربتی) را انجام نمی دهند. اما آشنا شدن و استفاده از برخی از این محصولات باعث می شود که شما لحظات بهتری در رابطه جنسیتان تجربه کنید. تجربه بعضی افراد نشان داده که استفاده از برخی از این کاندوم ها باعث کیفیت بیشتر در رابطه و نزدیک تر شدن به نقطه اوج جنسی شده است. تنوع کاندوم های خاص و عجیب بسیار زیاد است. نکته ای که حائز اهمیت است تاریخ تولید این محصولات است. برای جلوگیری از پاره شدن کاندوم همیشه از محصولات با تاریخ جدید استفاده کنید.