دانستنی های جنسی

کاهش میل جنسی در مردان با 10 رفتار غلط

زن و شوهر

امروزه در زندگی های جدید، حفظ و تقویت زندگی زناشویی باعث حفظ بنیان های یک خانواده میشود؛ از این رو زندگی زناشویی مانند زنجیره ای محکم و استوار این دو امر محافظت می کند. بسیاری از زوج های جوان به دلیل عدم آشنایی و کم تجربگی‌شان در پاره ای از موضوعات و ناآگاهی در نحوه برخوردشان در روابط عاطفی و زناشویی بین زوجین دچار مشکلاتی می‌شوند. متاسفانه گاهی اوقات این مشکل ها این قدر بزرگ میشوند که به بحران های خانوادگی تبدیل میشوند، که این بحران ها می تواند به معضلاتی مانند افزایش آمار طلاق در جامعه، تنوع طلبی جنسی و …. بی انجامد.

چیزی که باید بدانید این است که سبک رفتاری و تمایلاتی جنسی هرفردی با فرد دیگر متفاوت است. اما برخی از رفتارها وجود دارد که برای اکثر افراد جامعه طبیعی و روتین نخواهد بود و برایشان زننده هم هست و باعث سرد شدن مرد و یا زن در رابطه جنسی مشترک‌شان میشود.

1 – خانم هایی که در بستر، بی تحرک هستند (واکنش نمی دهند)

شاید شما این دسته از خانم ها و سبک رفتاری شان را خوب بشناسید، خانم های که از این تیپ شخصیتی پیروی می کنند، فقط براین باورند که باید در بستر یا رختخواب دراز بکشند و دیگر هیچ مسئولیتی متوجه آنان نیست. آن ها فکر می کنند کار خود را انجام داده اند و باید بقیه کارها توسط مرد انجام شود. آره شاید در گذشته عرف و سبک به این شکل بسیار نزدیک بود، اما این روزها اصلا برای هیچ مردی پسندیده و قابل قبول نیست که خود فقط متکلم وحده باشد و همه چیز از طرف او اتفاق بیافتد. مردها دست دارند خانمشان به آنها واکنش دهد و شور و شوق خود را کاملا در رابطه نمایان کند. این موضوع به جد مهم ترین شکایتی بوده است که در تحقیقات انجام شده مردها از خانم هایشان داشته اند.

زن بی تحرک در بستر

2 – زن هایی که مثل پلیس های راهنمایی و رانندگی عمل می کنند.

این دسته را هم قطعا می‌شناسید‌، این تیپ شخصیتی از خانم ها در حین عمل جنسی و یا هنگام آمیزش مدام از مردشان می خواهند کاری را انجام دهد و به نحوی دست او را می بندند و او را به نحوی هدایت می کنند که باعث کم رنگ شدن حس آن مرد میشوند. برای مثال به او می گویند لباسم را آرام دربیار، حالا گردنبندمو دربیار، نه نه نه اینقدر تند، با دستت موهامو نوازش کن، و و و…. بله خیلی از خانم ها موقع رابطه به این شکل رفتار می کنند. طبق تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که مردها واقعا از این دسته از رفتارها متنفر هستند. البته اشتباه نکنید ابراز احساسات و همراهی در رابطه با اینکه مثل یک پلیس ترافیک دستور دهید کاملا فرق می کند.

3- زنهایی که فقط به وضعیت مادی مرد توجه دارند.

می دانم که خیلی از شما ممکن است بگویید که این آخرین چیزی است که به ذهنتان خطور می کند. اما خیلی از زنها هم هستند که فقط به خاطر پول مرد با او هم بستر می شوند. مردها واقعاً از این رفتار متنفر هستند و مطمئناً حق هم دارند. این خیلی سنگدلانه است که جایی که باید غرق در احساسات و عواطف یکدیگر باشید و با یکدیگر اوج لذت را ببرید به پول شخص مقابل فکر کنید و این موضوع باعث برقراری رابطه تان با او شود.

عشق به خاطر پول

4 – زنهایی که خیلی در بستر حرف می زنند.

تعجب کردید بله! این مسئله برای من هم عجیب است، چون اصلا نمی توانم باور کنم که صحبت کردن در مورد پرداخت قبض ها یا مشکلات همسایه ها می تواند باعث تحریک همسرتان در تخت شود. اما خیلی از خانم ها این کار را انجام می دهند و خیلی از مردها این کار خانم ها را به عنوان یکی از مهم ترین رفتارهایی که تحریک جنسی آن ها را متوقف می کند، گزارش کرده اند.

5 – زنهایی که به خودشان نمی رسند.

این مسئله بیشتر متوجه خانم های متاهل میشود. خیلی از خانم ها قبل از ازدواج بسیار به خود رسیدگی می کنند و همیشه و همه جا زیبا و خوش بو به نظر میرسند اما بعد از ازدواج چندان به خود رسیدگی نمی کنند.چند نفر از شما تا به حال این جمله به ذهنتان خطور کرده که “الان دیگر زنش هستم لازم نیست تحت تاثیرش بگذارم.”؟مطمئن باشید نظر مردها چیز دیگری است. تحقیقات نشان داده است مردها از زنانی که بعد از ازدواج مانند دوران آشنایی دیگر به خودشان رسیدگی نمی کنند، بدشان می آید و درباره آن ها بدگویی می کنند. این موضوع باعث میشود آقایان با خود فکر کنند که شما از ابتدا هم برایشان نقش بازی کرده اید و با آن ها صادق نبوده اید، که این بسیار بد است و امکان دارد پایه های آن زندگی را بلرزاند.

زنی که به خودش رسیدگی نمی کند

مثلاً اصلاح نکردن بدن، درست نکردن موها، پوشیدن لباسهای زیر پاره، بوی بد دهان، رسیدگی نکردن به ناخن ها و بوی غذا دادن و… از این قبیل. پس کمی برای خودتان وقت بگذارید و همیشه خودتان را مرتب و سرحال نگه دارید، همانند روزهای اول.

6 – زنهایی که مداوم از خودشان و بدنشان بدگویی می کنند.

باید یاد بگیرید که جسمتان را دوست داشته باشید. این شوهرتان را خیلی تحریک می کند. آنها از اینکه بخواهید مدام در مورد نواقص و اشکالاتتان غر بزنید خسته می شوند و این موضوع باعث میشود از شما فاصله بگیرند، پس سعی کنید خودتان را بیشتر از این حرف ها دوست داشته باشید.

7 – زنهایی که در مورد دوست پسرهای قبلیشان حرف می زنند.

این مسئله برای مردها بسیار ناراحت کننده است و آیا واقعا می توانید حق را به آنها ندهید؟ خواهشاً تاریخچه روابط خودتان را با مردهای دیگر برای خودتان نگه دارید. اگر شما هم جای او بودید، مطمئناً دوست نداشتید بایستید و او از دوست دخترهایش برایتان تعریف کند، پس چرا کاری را انجام می دهید که خود از آن نفرت دارید. سعی کنید اصلا چیزی در این باره به او نگویید زیرا در حال حاضر او شخص زندگی شماست و شما با او ازدواج کرده اید؛ پس باید صفر تا صد خود را اینجا خرج کنید.

زن شروع کننده رابطه جنسی

8 – زنهایی که هیچوقت شروع کننده رابطه جنسی نیستند.

این رفتار هم از جمله رفتارهایی است که قدیم کاملاً طبیعی بوده است. قدیم این مردها بودند که همیشه باید رابطه جنسی را شروع می کردند و اولین حرکات را انجام می دادند اما در این دنیای جدید، همه چیز فرق کرده است. مردهای ما دوست دارند که هر از گاهی هم خانمشان شروع کننده باشد. اینکار برای خیلی از خانم ها سخت است چون از آن اول تصورشان این بوده که نباید خودشان را پایین بکشند و پیشقدم شوند. اما من این اطمینان را به شما می دهم که بااینکار نه تنها خودتان را کوچک نمی کنید، بلکه همسرتان را هم به ادامه رابطه بیشتر تحریک می کنید.

9 – زنهایی که لباس زیر های زیبا نمی پوشند.

قطعا می دانید که مردها طبق تحقیقات ثابت شده است از نظر بصری به طور ویژه ای تحریک میشوند و از طرفی باید بدانید مردها اصلاً شبیه هم نیستند و سلیقه آنها در لباس زیر هم شبیه به هم نیست، پس بهتر است حالا که قرار است همه چی باب میل او و به سلیقه او باشد ، با او در این باره صحبت کنید و ببینید او از چه رنگ ها و طرح هایی استقبال می کند و آن ها را دوست دارد. از نقش بسیار مهم لباس زیر نمیتوان قافل شد پس در این باره به خوبی عمل کنید.

10 – زنهایی که تظاهر می کنند.

مطمئنم همه ما یکی دو بار هم که شده اینکار را انجام داده ایم. در برخی از مراحل زندگی برای اینکه مردمان فکر نکند اشکالی دارد، نقش بازی کرده ایم. اما برای او بهتر است که به او حقیقت را بگویید و بگویید که فعلاً حال و حوصله رابطه جنسی ندارید تا اینکه بخواهید برایش تظاهر کنید. خیلی اوقات زنها آنقدر فکر و خیال در سرشان است که نمی توانند روی رابطه جنسی و آمیزش تمرکز کنند و حوصله رابطه جنسی ندارند و بنابر تحقیقات اکثر مردها می توانند این مشکل شما را بپذیرند. پس دفعه بعدی که حوصله رابطه جنسی نداشتید، به جای نقش بازی کردن حقیقت را به همسرتان بگویید، تا ببینید چه مقدار موفقیت بیشتری در زندگی تان را تجربه خواهید کرد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.