دانستنی های جنسی

6 اشتباه بزرگ زنان در زندگی زناشویی !

8 اشتباه بزرگ زنان

خب قطعا خانم ها در رابطه جنسی نقش بسیار مهمی دارند، اما شما باید این موضوع را به خاطر بسپارید که داشتن یک رابطه جنسی خوب به هر دو نفر یعنی زن و مرد بستگی دارد به همین خاطر هر دو شما باید به کارهایی که قبل از شروع رابطه ، در حین رابطه و پس از پایان رابطه انجام می دهید بی اندیشید تا بفهمید مشکل شما از کجا نشات می گیرد. گاهی پیش میاید که مثلا خانمی تمام تلاش خود را در بستر و در حین آمیزش انجام می دهد، اما باز هم اشتباهاتی می‌کند که نمی‌گذارد یک تجربه صد درصد ارضاکننده و رضایت بخش، را خود و شریک جنسی اش تجربه کنند.

در ادامه این مطلب با کاندوم استار همراه باشید تا 6 اشتباه بزرک زن ها در رابطه جنسی را بیشتر توضیح دهیم و این حقایق را برای شما نیز آشکار سازیم.

برقراری رابطه در جای تاریک

1- تاریک بودن فضا در زمان رابطه جنسی

همه خانم ها می دانند که 99% مردها، شخصیتی بصری دارند، این موضوع به این تعبیر است که مردها بیشتر دوست دارند هنگام معاشقه با چشم خود ببینند پس اشتباه نکنید؛ اما اگر شما دوست ندارید در روشنایی رابطه جنسی برقرار کنید می توانید در اتاقی با نور اندک یا با چند عدد شمع معاشقه را انجام دهید و بهتر است اصرار بر داشتن رابطه جنسی در محیطی تیره و تارنکنید زیرا امکان دارد مرد شما این گونه متصور شود که شما بیشتر به ظاهر خود اهمیت می دهید نه به احساسی که وی در شما ایجاد می کند.

2- تظاهر به ارگاسم و ارضای جنسی

این چیزی که الآن قصد توضیح آن را داریم، شاید برای هر زنی ، در روزهای رابطه جنسی خود یک بار این وضعیت تجربه شده باشد، که تظاهر به ارگاسم و ارضای جنسی کرده باشد. زیرا شاید او بر این باور باشد که بهترین راه برای خاتمه یک رابطه جنسی نامطلوب فقط در گروی ارضای جنسی باشد. اما ارضای جنسی نشدن در واقع مشکل بزرگی نیست که بخواهید در مورد آن، تظاهر یا وانمود کنید. این کار شما عدم صداقت تان با شریک زندگی و شریک جنسی تان را نشان می دهد؛ از این رو سبب آسیب به روابط عاطفی بین تان می گذارد.

اما این آسیب زمانی وخیم تر میشود که شما این کار را به صورت روتین و به صورت یک هنجار در بیاورید و تعبیری عادت به انجام این کار کنید.

تظاهر به ارگاسم یک خیانت است!

مهم نیست که طول رابطه عاطفی شما چقدر باشد و چند وقت از ازدواج شما می‌گذرد؛ تظاهر به ارگاسم یک خیانت است! اما معضل بزرگتری هم وجود دارد: هر چه بیشتر تظاهر کنید که ارضای جنسی شده‌اید؛ کمتر احتمال دارد به ارگاسم واقعی برسید. اگر به همسر خود بگویید که چه می‌خواهید و چه طور باید آن کار را انجام دهد، این احتمال وجود دارد که در زندگی صمیمی خود فورا به مرحله جدید دیگری وارد شوید.

تظاهر به ارگاسم کاری اشتباه

3- آرایش کردن بیش از حد زنان در رابطه جنسی

برخی از خانم ها براین باورند که آرایش کردن بیش تر باعث جذب آقایون می شود، اما باید بدانید که بیشتر مردها در رابطه جنسی جذب زنانی می شوند که انرژی و شور وهیجان داشته باشند و فقط نگران طرز آرایش و شکل باسن و کمر خود نباشند. مردان طبیعی بودن زن را در رابطه جنسی بیشتر می پسندند و دوست دارند همسرشان مرتب و پاکیزه باشد نه اینکه در آرایش کردن زیاده روی بکند. این را بدانید که استفاده بیش از حد لوازم آرایش در زنان سبب دلزدگی مردان می شود.

4- راهنمایی نکردن همسر

صحبت کردن مستقیم درباره رابطه جنسی تنها راه برای رسیدن به یک رابطه جنسی رضایت بخش است هر چند حرف زدن مستقیم باعث خجالت کشیدن شما از همسرتان می شود.

بهترین معشوق ها هم نمی دانند که زنشان چه دوست دارد و هیچ مردی نمی تواند بدون اینکه خود زن مسئولیت تجربه جنسی خود را قبول کند او را به ارگاسم برساند . زن ها می توانند به طوری که میل جنسی همسرشان را از بین نبرند درباره آنچه در رابطه جنسی می پسندند صحبت کنند، برای مثال چیزهایی که دوست دارند و چیزهایی که دوست نداردند رو با قرار دادن در دل یکدیگر و بالانس کردن حرف هایشان به صورتی که به شریک زندگی شان بر نخورد بیان کنند.

راهنمایی و کمک به شناخت بهتر همسر

5- بهداشت نامناسب و عدم تلاش برای ایجاد کشش جنسی

اگر می‌خواهید از یکدیگر نهایت لذت را در رابطه جنسی ببرید، بهتر است بدانید بهداشت فردی بسیار حائز اهمیت است. احتمال دارد که شما تمام روز را عرق کرده یا خیلی خسته باشید. قبل از رابطه جنسی دوش بگیرید و اگر می‌خواهید حمام قبل از خوابتان هیجان‌انگیزتر باشد، همسرتان را نیز همراه خود ببرید و یکدیگر را بشویید و حالتی رومانتیک ایجاد کنید.

فقط کافیست که به این نکته فکر کنید: ممکن است شما خوشتان نیاید بدنی را که بوی زننده می‌دهد را ببوسید. همین احتمال برای شریک جنسی یا همسر شما نیز وجود دارد. علاوه بر این، رفتارهای بهداشتی می‌تواند بخشی از عشق‌بازی یا معاشقه شما باشد. چه باور کنید و چه نکنید، مردانی هستند که از تماشای دوش گرفتن همسر خود و حتی اصلاح کردن موهای زائد او لذت می‌برند. این تدارکات نیاز به کمی پیش‌بینی دارد؛ این موقعیت که همسر شما می‌داند بعد از آن چه اتفاقی رخ می‌دهد و نمی‌تواند تا تمام شدن دوش شما منتظر بماند. بنابراین، فورا رابطه جنسی را همان جا آغاز می‌کند.

زنانی که درگیر رابطه عاشقانه نیستند، اغلب فراموش می‌کنند که مردان عاشق لباس‌های زیر و لباس‌های خواب زیبا با جذابیت جنسی بالا، بوی عطر، لمس پوست ابریشمی و لباس‌های شیطنت‌آمیز هستند.

شما می‌توانید با لباس خواب کرکی و راحت بخوابید اما وقتی سخن از اشتیاق و شور رابطه جنسی به میان می‌آید، سعی کنید حداقل چند دست لباس خواب تحریک‌کننده و جذاب برای خود خریداری کنید تا هنگامی که همسرتان از تن شما درمی‌آورد جلوه هیجان‌انگیزتری داشته باشد. لازم نیست در هر رابطه جنسی یک لباس نو بخرید زیرا همسر شما به نوع لباس زیر شما اهمیت نمی‌دهد. با پوشیدن یک لباس خواب تحریک‌کننده به جای لباس خواب‌های معمولی و راحت همیشگی خود، هم خودتان را هیجان‌زده کنید و هم ضربان قلب همسرتان و شور و اشتیاق او را بالا ببرید.

6- مقایسه کردن همسر

آیا تا به حال برایتان پیش آمده که همسر خود را با همسر یا نامزد قبلی خود مقایسه کرده باشید؟ از این کار باید جدا بپرهیزید؛ حتی اگر همسر قبلی شما نهایت جذابیت جنسی را داشته باشد. مقایسه کردن به این معنی است که شما هنوز به رابطه عاطفی قبلی خود فکر می‌کنید و گذشته برای شما تمام نشده است. این رفتار باعث می‌شود همسر شما هرگز در زندگی احساس امنیت و اطمینان نکند و مدام حس کند باید قدرت و جذابیت جنسی خود را به رخ شما بکشد.

اگر او از شما در مورد رابطه عاطفی قبلی تان پرسید، آزاد هستید که به او جواب دهید. اما از دادن جزییات بیشتر بپرهیزید. مردان در رابطه با مسائل جنسی و مقایسه شدن با مردان دیگر بسیار حساس هستند. رقابت کردن در ذات و طبیعت مردان است اما این که به آنها گفته شود رقیب آنها در رابطه جنسی قبلی چه کارهایی انجام می‌داده است، واقعا به آنها آسیب می‌زند. پس از انجام این کار به جد بپرهیزید.

این نکته را فراموش نکنید که در بین زوجین، ممکن است یکی از آنها غالب‌تر و یکی مطیع‌تر باشد. برخی زنان این طور می‌پندارند که این مردان هستند که باید رابطه جنسی را مدیریت کنند اما بیشتر مردان دیدگاه متفاوتی دارند و همیشه از این که زنان احساس راحتی در مورد خودشان بکنند استقبال می‌کنند؛ حتی دلشان می‌خواهد زنان اولین قدم را به سوی رابطه جنسی بردارند. در اصل، بهتر است زنان مسئولیت همه چیز را در هنگام رابطه جنسی بر عهده بگیرند.

از این که به همسر خود نشان بدهید که در واقع چه می‌خواهید، اصلا هراسی به دل راه ندهید! احساس راحتی و اطمینان زن در هنگام رابطه جنسی باعث هیجان و تحریک بیشتر مرد می‌شود. تعویض نقش در زندگی جنسی یک رابطه سالم و هیجان‌انگیز است. چند تجربه کوچک یا ابتکار و بداهه می‌تواند تجربه جنسی شما را به شکل جدی بهبود ببخشد.

امیدواریم توانسته باشید با خواندن این مطلب نکات مثبتی را بیاموزید و با رعایت آن در زندگی زناشویی خود، به اهداف تان برسید.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *