نمایش دادن همه 20 نتیجه

نمایش 12 24 36

کاندوم ناچ کدکس

قطعا متوجه شده اید که ناچ کدکس (Nach-Kodex) یک برند مطرح تولید کننده کاندوم می باشد.

آیا می دانید این برند چند نوع کاندوم تولید کرده است. برند ناچ کدکس به جرعت یکی از قدیمی ترین و نام آشنا ترین برندهای بازار لوازم بهداشتی جنسی در ایران می باشد.

خانواده کاندوم های کدکس جزو یکی از با کیفیت ترین و بهترین کاندوم ها در سطح ایران می باشند. کاندوم کدکس به دلیل کیفیت بسیار بالای لاتکس مصرفی در آنها، توجه هر شخصی را با یک بار استفاده از این برند به خود جلب می کند.

لوگو برند ناچ کدکس

قطعا می دانید که شرکت کدکس از بنیان گذاران صنعت تولید کاندوم در ایران بوده است. از محصولات این شرکت در ایران استقبال بی نظیری صورت می گیرد. دلیل این استقبال تنوع بی نظیر محصولات شرکت ناچ کدکس می باشد.

چالش عجیب ناچ کدکس

یکی از دلایل موفقیت و مطرح شدن هرچه بیشتر این برند تولید موفق یک محصول چالش برانگیز بود. در دنیا هر آنگاه صحبت از کاندوم نازک میشد؛ ناخودآگاه به یاد ژاپن و کاندوم های ساگامی می افتادند. تا اینکه شرکت ناچ کدکس با استفاده از تکنولوژی روز ژاپن توانست دست به تولید کاندوم سی میکرون از جنسی لاتکس بزنند. این بزرگ ترین چالش برای این شرکت به حساب می آمد.

تفاوت قیمت محصولات لاتکس با پلی اورتان به دلیل متغییر بودن قیمت ماده اولیه بسیار زیاد بود. اما شرکت ناچ کدکس با تولید این محصول در بسته بندی 12 عددی و عرضه آن با قیمت 40 هزار تومان توانست به یکباره نیاز مردم از برند ساگامی را بر طرف کند.

البته عده ای از افراد که به لاتکس حساسیت داشتند؛ همواره مجبور به استفاده از کاندوم های پلی اورتان بودند. زیرا در صورت مصرف کاندوم های لاتکسی با تورم پوست و یا قرمز شدن پست مواجه میشدند.

راز موفقیت ناچ کدکس

سیاست داخلی صحیح این شرکت باعث موفقیت روز به روز آن شد. آن ها بر این باور بودند که با بزرگ کردن دامنه محصولات شان و بر طرف کردن خواسته های افراد مختلف می توانند محصولی مفید و با ارزش تولید و به بازار عرضه کنند.

این روش جواب داد. رضایت مصرف کنندگان از محصولات این برند، این برند را به یکی از معروف ترین برندهای تولید لوازم بهداشتی در ایران تبدیل کرد. این محبوبیت تا جایی ادامه یافت، که انواع محصولات شرکت ناچ کدکس را می توانستید به راحتی در داروخانه ها و یا در فروشگاه های اینترنتی به راحتی بیابید.