نمایش دادن همه 16 نتیجه

نمایش 12 24 36

کاندوم ایکس دریم

ایکس دریم یکی از برندهای معروف خانواده کاندوم می باشد. شرکت کاندوم ایکسدریم با تولید کاندوم های فضایی توانست سهم عظیمی از فروش بازار را به خود اختصاص دهد. ایکس دریم تنها شرکتی بود که دارای تکنولوژی روز آلمان در این زمینه می بود.

شرکت ایکس دریم برای تولید کاندوم در ایران ، از بهترین لاتکس وارداتی از کشور مالزی استفاده می کند. این شرکت برای اولین بار و با تایید وزارت بهداشت توانست ایده کاندوم های فضایی را در ایران عملی کند. کاندوم های فضایی ایکسدریم در 5 مدل مختلف و با نام تجاری alien به بازار عرضه می شود.

کاندوم فضایی دکمه دار ، شمشیری ، چرخشی ، طوقی و اره ماهی این پنج مدل را تشکیل می دهند.

لوگو ایکس دریم

در ابتدا برخی از افراد بر این باور بودند، که کاندوم های ایکس دریم کیفیت لازمه را برای داشتن رابطه های امن و بدون استرس ندارد. اما با گذشت زمان و معرفی محصول فضایی این شرکت به بازار، همه متوجه کیفیت بسیار بالای این برند شدند.

فروشگاه کاندوم استار نماینده فروش کاندوم های شرکت Xdream با پایین ترین قیمت ممکن می باشد. اگر تا به حال از کاندوم های فضایی استفاده نکرده اید، این بهترین فرضتییست که پک 5 تایی کاندوم فضایی ایکسدریم را در سایت ما و با پایین ترین قیمت ممکن خریداری کنید.

Xdream برندی نام آشنا در صنعت کاندوم به حساب می آید. این شرکت برای رفع نیاز مشتریان دست به تولید کاندوم های 12 عددی در 18 مدل مختلف زد. شرکت ایکس دریم با معرفی محصول Super safe گامی با ارزش در این صنعت رو به جلو برداشت.

محصولات ایکس دریم همگی دارای سیب سلامت می باشند.

معرفی محصولات ایکس دریم:

همان طور که در بالای این صفحه مشاده می کنید. 5 محصول ابتدای صفحه که کاندوم های فضایی این شرکت می باشند که توسط تعاوني باران بسپار قم تولید و به بازار عرضه می شوند. اغلب خانم هایی که تا به حال نتوانسته اند ارگاسم را تجربه کنند. با استفاده از این کاندوم های فضایی به ارگاسم می رسند. خارهای این کاندوم های فضایی بین 1 تا 2 سانتی متر می باشد.

همگی محصولات شرکت xdream نیز به صورت یکبار مصرف قابل استفاده میباشند.

بعد از کاندوم های فضایی نوبت به معرفی کاندوم های 12 عدیی این شرکت می رسد. کاندوم ultra thin ایکس دریم جزو کاندوم های بسیار نازک بازار می باشد و از کیفیت قابل قبولی هم بر خوردار می باشد.

بعد از آن نوبت به کاندوم Ultra Lubricated می رسد. این کاندوم برای رابطه های مقعدی تولید و عرضه شد. این محصول ایکس دریم به دلیل روان کنندگی بسیار زیادی که دارد برای رابطه های دردناک بسیار توصیه می شود.

کاندوم بزرگ کننده لارگو ایکس دریم سومین محصول این لیست می باشد. این محصول بسیار پر فروش می باشد و برای افرادی که از سایز آلت خود ناراضی هستند بسیار توصیه می شود. استفاده از این محصول در بزرگ کردن آلت مرد نقش زیادی دارد و می تواند به آقایان در راضی کردن شریک جنسی شان در رابطه کمک شایانی بکند.